Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz co naprawde daję cie do znajomych normalnie nie spodziewałem się że ty dasz pierwsze zdjęcie myślałem ze to bedzie sylvia

Tak sobie go oglądam to pierwsze wrażenie to on robi taki widać fajne estetyczne wykonanie , aż mnie podkusiło aby se taki kupić ale nie o nie nie dla mnie te numery ale jak zadowolony w pełni jesteś /

sam go robiłem kleiłem itp.jestem bardzo zadowolony i robi swoją robotę


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Brico. Jest to ekspozycja kostki aquamedic. Sprzęt fajny lecz zanim dojrzało wrzucili super euphyllie - ciemne polipy i białe tipy na końcach. Co tydzien schodziła jedna główka. :( teraz zostala jedna i moze przetrwa. Opiekują sie nim osoby z przypadku. Może z czasem zalapia o co chodzi. Każdy kto widzi pierwszy raz akwarium rafowe do konca tego nie rozumie. Tak jak ja kiedyś w Gdyni. Dziś uważam że tam sa same plagi ;)

Panie Szeryf . Nie mam odpieniacza w związku z tym ci nie pokażę.

mobilnie

heh to zanim przyjadę do Ciechanowa to mogą już zlikwidować akwarium ;/

Szeryf, a ja Ci kibicuję w projekcie i mam nadzieję że uda Ci się pokazać innym że dasz radę mimo odejścia od standardów.


Różnica między posiadaniem a życiem jest taka, że życie jest jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie myłem szczoteczką tylko pędzelkiem do brwi żony szybciutko

Nie nie no teraz widżę że nie tylko masz Morszczaka ale i że tak przepraszam to określe i "jaja" .

No

no to mnie się podoba .

Teraz to ja nie mogę dać żonie do czytania tych wypowiedzi bo normalnie wywali mnie z tym moim 600 l .na podwórko ,

Jak by wiedziałą jaką funkcję bedzie pelnił jej .... u to .... :fish: a potem :rtfm:

heh to zanim przyjadę do Ciechanowa to mogą już zlikwidować akwarium ;/

Szeryf, a ja Ci kibicuję w projekcie i mam nadzieję że uda Ci się pokazać innym że dasz radę mimo odejścia od standardów.

Widzę że chyba Koleżanko więc

Ja tu nie mam zamiaru odchodzić czy przychodzić.

Stawiam i będzie .

A co do tej obawy odpowiem tak czy słyszała może Koleżanka aby odpalać samochód z silnikiem diesla suszarką ?

Jeśli nie to żyje Pani w wielkiej nieświadoości i co gorsza jeśli posiada Pani diesla to jedynie mogę powiedzieć no najmilej jak umiem że dużo jeszcze w życiu może się Pani zdziwić .

I to że zrobiłem sobie sam już kilka sprzętów jak F.P. to swiadczy tylko o tym iż ktoś kto uważa że nie spełnia on swoich funkcji to żyje w błędzie

A to jescze tu wszystko sięokaże .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiesz co naprawde daję cie do znajomych normalnie nie spodziewałem się że ty dasz pierwsze zdjęcie myślałem ze to bedzie sylvia

co ja ?

w 60l mam resuna sk-300 (po lekkim tuningu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały O.T. Dodam iż mogę tam się z kimś założyć o : to że bez oleju w silniku oraz bez oleju napędowego w baku ( no oraz nie będzędzie on doprowadzany do silnika ) mogę dojechać w wybrane miejsce w Polsce .

Kto wie jak proszę napisać na pw bo nie bedziemy tu śmiecić ciekawostkami z innych branży.

co ja ?

w 60l mam resuna sk-300 (po lekkim tuningu)

Dobra dobra wal to zdjęcie z akwa i to czym usuwasz to do czego zostal stwożony odpieniacz.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf ja nigdzie nie pisalem ze mam akwarium wolne od plag. Wiele rzeczy mogło by być lepiej

Upadlem na głowę aby wklejać tu zdjęcie ale jak sie tak domagasz to niech bedzie. post-23309-1452632168,94_thumb.jpg

Zebys nie pomyslal ze nie mam hehe

mobilnie

Szeryf ja nigdzie nie pisalem ze mam akwarium wolne od plag. Wiele rzeczy mogło by być lepiej

Upadlem na głowę aby wklejać tu zdjęcie ale jak sie tak domagasz to niech bedzie. post-23309-1452632168,94_thumb.jpg

Zebys nie pomyslal ze nie mam hehe

mobilnie

Ps. Jeśli na serio chcesz mieć fajne akwarium to słuchaj podpowiedzi kolegow. Porzuć tez pomysł aby stawiać to 600l. Postaw małą kostkę. Zobacz co i jak potem podejmij decyzje o ew rozwoju.

mobilnie

Edytowane przez karollo_c (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeryf ja nigdzie nie pisalem ze mam akwarium wolne od plag. Wiele rzeczy mogło by być lepiej

Upadlem na głowę aby wklejać tu zdjęcie ale jak sie tak domagasz to niech bedzie. post-23309-1452632168,94_thumb.jpg

Zebys nie pomyslal ze nie mam hehe

mobilnie

ok mało widzę mógł by Pan zrobić jeszcze jakieś zdjęcia bo słabo wykonane nic prawieie widać,

Ale na piewszy rzut oka to bardzo zapchane , no i widzę czesto się coś dokupuje przynajmniej ostatnio , no i prosze next zdjęcia.

To napiszę coś może mondrzejszego .(może )


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że chyba Koleżanko więc

Ja tu nie mam zamiaru odchodzić czy przychodzić.

Stawiam i będzie .

A co do tej obawy odpowiem tak czy słyszała może Koleżanka aby odpalać samochód z silnikiem diesla suszarką ?

nie mam diesla, nie miałam i pewnie nie będę mieć :)

Co do odpieniacza nie pokaże bo nie mam, jestem na etapie projektu akwarium.

Powodzonka:)


Różnica między posiadaniem a życiem jest taka, że życie jest jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapchane a juz stoi obok wieksze. Za tydzień przesiadka. Nie ma juz nawet kawałka wolnego miejsca. Temat jest o twoim akwarium . Pisz zatem. Wstawiaj fotki a przede wszystkim czytaj wątki innych.

mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam diesla, nie miałam i pewnie nie będę mieć :)

Co do odpieniacza nie pokaże bo nie mam, jestem na etapie projektu akwarium.

Powodzonka:)

o los ...

To tylko tyle mi przychodzi do glowy ,

no i tak taka mina

:dizzy:


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napiszę coś może mondrzejszego

:thumbup:

.(może )

:thumbsup:


Akwarium 180L Ricordea&Zoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapchane a juz stoi obok wieksze. Za tydzień przesiadka. Nie ma juz nawet kawałka wolnego miejsca. Temat jest o twoim akwarium . Pisz zatem. Wstawiaj fotki a przede wszystkim czytaj wątki innych.

mobilnie

Ok

no tak myślałem ale niech Panu tam będzie .

Moje jak już pisałem na pewno przynajmniej w zamysle , na pewno nie będzie tak wyglądać.

Tylko jedynie co tych prostych ryb typu błazenek(taki gupik w chodowli morskiej ) i ta druga to welonek one bendą jak już pisałem ale ja to jestem zwykły nie doświadczony więc trudno bęndę miał tylko pospolitikusy ale ok

Niebawem kupuję skałę i wtedy bendą fotki.

I tu problem kupować z frachtu czy od kolegów z forum :

Bo normalnie zdania sątak podzielone że szok . jak myślicie ?


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o los ...

To tylko tyle mi przychodzi do glowy ,

no i tak taka mina

:dizzy:

O los bo nie mam diesla czy o los bo nie mam akwarium

Co do pytania ja zamierzam pomieszać skałę: sucha + żywa + z działającego zbiornika


Różnica między posiadaniem a życiem jest taka, że życie jest jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O los bo nie mam diesla czy o los bo nie mam akwarium

Co do pytania ja zamierzam pomieszać skałę: sucha + żywa + z działającego zbiornika

Tak o los do obu ale nie ważne ok nie było tematu , ponioło mnie już , psi

Acha

dobry pomysl a Koleżanka z Warszawy i gdzie kupi w Markach (tam ładnie ostatnio wymalowali) tak ?

Czy może od priv czy jak ?

Słyszałem że tam w markach maja skałę nawet teraz chyba mieli dostawę ale nie jest pierwszej jakości ,

polecał mi jeden Kolega z tego drugiego sklepu bo maja wszystko z niemec i zapomialem nazwy ...

Tam naprawde jest ok , ale z drugiej strony to sam nie wie mczy to majkiś wiekzy sens wyszukiwania czegoś idealnego ,

Ja mam zamiar kupić od kogoś priv raz że taniej a dwa odgazowana itp tylko ta chemia i te inne żeczy mnie martwią , a jest ich na pewno od groma ale w org,. też są no i sam nie wiem własnie .którą brać .


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał od kogoś a najlepiej z Zakopanego bo taniej, tam mają sporo no i ładne kawałki można wybrać do 600 l to nawet nie odczują że coś ubyło :)


Moje akwarium

Szkło 124x55x50,sump,cyrkulacja 2x Tunze 6095,obieg Tunze Pompa Silence 1073.040 ,odpieniacz diy na pompie

Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040, oświetlenie led cree diy 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha

dobry pomysl a Koleżanka z Warszawy i gdzie kupi w Markach (tam ładnie ostatnio wymalowali) tak ?

Czy może od priv czy jak ?

Słyszałem że tam w markach maja skałę nawet teraz chyba mieli dostawę ale nie jest pierwszej jakości ,

polecał mi jeden Kolega z tego drugiego sklepu bo maja wszystko z niemec i zapomialem nazwy ...

Tam naprawde jest ok , ale z drugiej strony to sam nie wie mczy to majkiś wiekzy sens wyszukiwania czegoś idealnego ,

Ja mam zamiar kupić od kogoś priv raz że taniej a dwa odgazowana itp tylko ta chemia i te inne żeczy mnie martwią , a jest ich na pewno od groma ale w org,. też są no i sam nie wiem własnie .którą brać .

Suchą w sklepie (przy dużym zbiorniku 1) tańsza, 2) i tak po jakimś czasie się ożywi), żywą część ze sklepu (bo bakterie), część od kogoś z działającego zbiornika (bo robactwo pożyteczne).

Czy w Markach, jeszcze nie wiem, w Warszawie jest kilka sklepów.

Ten drugi sklep o którym piszesz to pewnie Acropora.


Różnica między posiadaniem a życiem jest taka, że życie jest jedyną rzeczą, której nie możesz kupić za pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samochodow - jak to ktos powiedzial "Zycie jest zbyt krotkie,zeby jezdzic dieslem":D.

A co do samego tematu - drogi szeryfie,powiedz mi,czemu tak silisz sie na to,zeby kazdy Twoj post byl jak najbardziej w opozycji do zasad polskiej ortografii i gramatyki? Rozumiem,ze zalozyles taka,a nie inna konwencje prowadzenia swojego tematu,ale w przypadku osoby,jakby nie patrzyl, obdarzona nieprzecietna inteligencja,wyglada to ciut geoteskowo...

Dalej obserwuje z ciekawoscia,tym bardziej,ze przez kilka lat widzialem juz roznych freakow,ktorzy postawili calkiem fajne baniaki:).

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne ciężko się to czyta i raczej nie dodam do obserwowanych

Sorry bez urazy

Życzę powodzenia


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego szeryf wróciłeś już z pracy? skała zamówiona? czy będziesz się zastanawiał przez następny tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dolewa kolejne pare litrow wody i mierzy zasolenie?? Albo buduje nowego pieniacego szeryfa.

Panie szeryf wstawilby pan wkoncu jakies foty bo tylko domagania wymagania z pana strony a moze by tak cos od siebie ??

Moze wkoncu zaczac sluchac madrych ludzi na tym forum i :

Kupic odpowiednie swiatlo

Kupic odpieniacz, pompe obiegowa ,falowniki

Zalac do konca zbiornik

Kupic skale

Czekac i cieszyc sie dojrzewaniem??

Prosciej juz sie tego napisac nie da..

Czy to takie ciezki ze musi pan ten schemat az tak bardzo udziwniac i bog wie jeden co jeszcze pan wymysli..

Tyle odemnie.

Eot

Edytowane przez Morsik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suchą w sklepie (przy dużym zbiorniku 1) tańsza, 2) i tak po jakimś czasie się ożywi), żywą część ze sklepu (bo bakterie), część od kogoś z działającego zbiornika (bo robactwo pożyteczne).

Czy w Markach, jeszcze nie wiem, w Warszawie jest kilka sklepów.

Ten drugi sklep o którym piszesz to pewnie Acropora.

No teraz to tak .

Dziękuję za wypowiedzenie się w temacie .

Nie przestaje mnie to forum zadziwjać osoba która nie ma odpieniacza wypowiada się że ja zle robię wszystko z tym moim odpieniaczem , następnie osoba co nie ma akwa też coś pisze opisując że robię wszystko zle .

A potem przychodzi post w którym wypisane jest wszystko to co chciałęm usłyszeć , i do czego te forum zostało stwożone .

Swoją drogą tochę inaczej wyobrażałem sobie fora myślałem że istnieją po to aby wytłumaczyć komuś coś , no w większości podajecie linki sprostowania itp. ale nie rozumiem zachowań co od razu mieszają z błotem tych co nie są wtajemniczeni , więc zastanawiam się po co ja tu mam o coś pytać, skoro i tak dostanę operona że się pytam.

Mi się nie chce wojować z nikim ani tym bardziej kogoś obrażać itp , ja po prostu pytam bo nie wiem

Co do formy wolę iść metodą ucznia i mistrza a nie czytanka na jutro i i streszczenie co 10 myśl powiem albo i nie.

Wolę się zapytać bezposrednio o to a nie ,czytąć i się domyślać (wolę wiedzę stosowaną a nie teoretyczną)

Do tego mój styl pisania nie jest może boski ale , każdy ma coś, ja nie siedzę w święta przy forum, tylko z rodziną , przy stole wigilijnym . Także może jestem dziwny ale trudno taki jestem i się nie zmienię .

Dodam że to jest pierwsze w życiu moje forum , jakie widzę na oczy. i nad to piszę na nimm, do tego moje słabe zdolności piśmienne i mam to co mamy .

Do tego, nigdy nie miałem face booka czy innego grzyba jakoś nie widze potrzeby .wręcz śmieszy mnie to .

Zaczołem pisać na forum w celu znależenia info . na temat (bo cenię bardzosobie , ja to nazwę wiedzę bezpośrednią jak już pisałem , oczywiście liznołem trochę języka fachowego a teraz próbuję go przełożyć na praktykę .

Jak komuś się to nie podoba to po co czyta taki temat .

na mój proty chłopski rozum.


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morsik to by było za proste. Zaglądam jak co wieczór a tu się nic nie dzieje , szeryf napisz coś jak tam postępy . Chyba że znowu naprawiasz chłodnice to spoko nie przeszkadzam . Ja osobiście lubię jak piszesz i czytam ten temat jak i pierwszy który napisałeś , zawsze wieczorem przed spaniem z ciekawością sprawdzam czy coś napisałeś :)

Edytowane przez Darecki (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego szeryf wróciłeś już z pracy? skała zamówiona? czy będziesz się zastanawiał przez następny tydzień

Witam wstałem o 5 w robocie od 5,55

(może to jest powód że szybko piszę i ne porawiam tego co piszę )

Tak już teraz wrócilem .

I miałem ciężki dzień jak co dzien od 5 lat . Pełna powaga .

Tak odpowiadając na trzecie pytanie , mam już wszystko ustalone tylko jechać i brać .

ale pewnie to potrwa ,(nawet dziś otwierało mi się okno aby jechać i kupić kurna tą cudowną żecz normalnie , bo mam tu 40 km do jednej skały , ale to okna tak pizdl... że szybciej zapomniałem o tej skale niż o obiedzie .)

O tak to jest jak się ma dużo robooty.

Ale korci mnie ta skala .

Jedno jest pewne ciężko się to czyta i raczej nie dodam do obserwowanych

Sorry bez urazy

Życzę powodzenia

W ogóle zastanawiam się po co to czytasz tak bez urazy jak ja nie mogę czegoś czytać to do kosza tak było z ferdydurką czy innym szaj....

a jeszcze dodawać do obser . no perwers Panie.

Moze dolewa kolejne pare litrow wody i mierzy zasolenie?? Albo buduje nowego pieniacego szeryfa.

Panie szeryf wstawilby pan wkoncu jakies foty bo tylko domagania wymagania z pana strony a moze by tak cos od siebie ??

Moze wkoncu zaczac sluchac madrych ludzi na tym forum i :

Kupic odpowiednie swiatlo

Kupic odpieniacz, pompe obiegowa ,falowniki

Zalac do konca zbiornik

Kupic skale

Czekac i cieszyc sie dojrzewaniem??

Prosciej juz sie tego napisac nie da..

Czy to takie ciezki ze musi pan ten schemat az tak bardzo udziwniac i bog wie jeden co jeszcze pan wymysli..

Tyle odemnie.

Eot

Tak własnie dolałem 50 l własnej prod ro 005 ppm (poin per milimetr ?) i zasypałem 2 kg następnej dawki soli , co wychodzi chyba 0,040 g na 1l tej B.T.

Odpieniacza nie buduję następnego bo ten mnie wkurza że jest za dobry normalnie musiałem wyłączyć jeden brzęczek bo na 2 to piany jak w kieleckiem .

Foty a ja to o fotach już pisaem, czekam .

Co do procedur ,

Zgóry i z dołu wszystkim dziękuję za podanie procedur szanuję je i was lecz , raczej liczy u mnie się czas i spokój a nie juz na raz wszystko do baniaka wrzucić z wiadra luzem i podłączyć , no nie to nie u mnie ,

i czy ja tu coś robię na odwrót .

przyklad zbudowałem F.P. żeby zgarniał no i zgarnia , zbudowałem odp i odpienia po kolei . zalewam zalewam , przy okazji testuję ile g na l. w żeczywistości stosuje sie b.t.

Światło projektuję .

Zastępczerobie na czas projektu ( hqi 150 w w 14000 k. lub 10000k.) jest w trakcie budowy skały żywe - prowadzę ustalenia i rozmowy z co najmniej 10 osobami wodę żywą mam dostać gratis , piasek też z paczki oraz od chodowcy.

Co ja tu robię inaczej .

Cyrkulatory mam obieg jest , nawet teraz jest śiwiatło prototyp ledów na zasilaczu od kompa żywcem wyjętego z działającego ( coś jak religa i serce )

Co tam jeszcze ?

Morsik to by było za proste. Zaglądam jak co wieczór a tu się nic nie dzieje , szeryf napisz coś jak tam postępy . Chyba że znowu naprawiasz chłodnice to spoko nie przeszkadzam . Ja osobiście lubię jak piszesz i czytam ten temat jak i pierwszy który napisałeś , zawsze wieczorem przed spaniem z ciekawością sprawdzam czy coś napisałeś :)

Kolego już tu napisałem jak pech to pech .

Kupiłem kiedyś spawarkę najdroższą z tych co były w tym sklepie itp migomat i spawarka w jednym dałem 3500 netto spawał przez 5 lat własnie przed chwilą odjechał elektryk \-elektronik-informatyk , pokazałm co się zepsuło bo już tej spawarki nie naprawię , zepsula się 5 stycznia ,(normalnie szlak wziołem żeby zespawać częśc do wózka widłowego no i co pech .

Teraz naprawiam użądzonko zwane sterownikiem poduszek pow . do scani bo przeca żaden elektryk na 2 nie ma czasu jeden wyjechał do roboty wczesniej niż ja 0chyba o 4 rano bo już samochodu o 5 30 nie widziałem .a drugi nie weim zalewa ale nie akwa . no to co jak myslicie narawiam jakieś układy scalone w uzadzeni wabco 13.. żeby nie było sciemy daje zdjęcie

do tego mam jeszcze duż bieżacych spraw także proszę się mnie nie dziwić .

post-26210-0-83390600-1452724424_thumb.jpg


916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu jechać 40 km po skałę, no chyba że komuś się nudzi i ma dużo czasu

zamawiasz skałę w sklepie Jadwiga morska, telefonicznie ustalasz jakie kawałki ciebie interesują i finito

na drugi dzień kurier przywozi skałę pod same drzwi , w ogrzewanym pojemniku, żywiutka ,zdrowiutka, tylko pakować do akwarium i patrzeć co wylezie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu jechać 40 km po skałę, no chyba że komuś się nudzi i ma dużo czasu

zamawiasz skałę w sklepie Jadwiga morska, telefonicznie ustalasz jakie kawałki ciebie interesują i finito

na drugi dzień kurier przywozi skałę pod same drzwi , w ogrzewanym pojemniku, żywiutka ,zdrowiutka, tylko pakować do akwarium i patrzeć co wylezie

ok wszystko wporządku ale co to za skalą bo sorki nie wiem ,

Czy z frahtu czy z ich akwa

Czemu z tamtąd .

Jeśli masz rację a pewnie masz to na pewno ,

Ale ja jestem taki że wolę dać komuś pienądz normalnemu niż jakiemu grzybowi co nie znam nawet .

Ale tak pisz na temat tej skały czy ty tam kupileś , ?

Bo kolega mi pisze że se zadzwoń do Gdyni do e rybki i też mi supe towar przyslą to powiedziałem mu żeby poszedł i zobaczyl jak wygląda no i o .

A już spawarki nie będe dawał zdjęcia, bo jem obiad ok ? ( tak obiad jak by kto pytał )

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.