Skocz do zawartości
glaenken

NIE POLECAM REEFSHOP.PL :((

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie robilem nigdy jeszcze zakupow w reefshop ale znajac dzialanie sklepow netowych to zazwyczaj potwierdzam wsio przez tel lub gg.zrobiles tak moze?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce po niczyjej stronie stawac, ale co do wysylki to do sklepu nalezy zadzwonic i dogadac sie. Dotyczy to wszystkich sklepow. Mozliwe, ze brakuje jednej rzeczy, a robisz afere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darekn12 :

witam nie robilem nigdy jeszcze zakupow w reefshop ale znajac dzialanie sklepow netowych to zazwyczaj potwierdzam wsio przez tel lub gg.zrobiles tak moze?

tak. pisalem i na gg i na maila. zero odzewu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukasz.PL :

Nie chce po niczyjej stronie stawac, ale co do wysylki to do sklepu nalezy zadzwonic i dogadac sie. Dotyczy to wszystkich sklepow. Mozliwe, ze brakuje jednej rzeczy, a robisz afere.

sluchaj ja wiem jak dzialaja sklepy inernetowe i nie raz robilem zakupy wiec zadnej afery nie robie. Wiem, ze sa telefony i gg - wpadlem na ten pomysl tuz po zlozeniu zamowienia.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
glaenken :

zlozylem dawno zamowienie a tu zero odzewu i informacji dot. wysylki

A zaplaciles?

Nie bronie Przemka, ale mysle ze mozna zadzwonic i sie dogadac.

ReefShop to sklep a nie biuro.

I sklep bynajmniej nie internetowy, ale calkiem realny z siedziba i adresem.

A ze oferuje sprzedaz wysylkowa, to juz inna sprawa.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
glaenken :

tak. pisalem i na gg i na maila. zero odzewu

Kurcze to troszkę dziwne

też nie staje po niczyjej stronie ale jakis tydzień temu zamówiłem Ricorde 2 szczepki + zoanthusa i krewetki.

Wpisałem dokłądnie w uwagach co i jak.

Zadzwoniłem na drugi dzień czy dostali zamówienie.

Wiele maili napisałem (w ciągu 5 dni około 9) i oczywiście dostawałem odpowiedz.

Dzień przed wysyłką zadzwoniłem do Przemka upewniłem sie czy jest wszystko OK

W tym dzniu kiedy wysłać mieli zadzwoniłem czy wyszło i otrzymałem to co chciałem. To co doszło do mnie żyje do dzis mi w akwarium (choć jechało ponad 9h)

Jak narazie zamawiam tylko w dwóch sklepach netowych oba traktuje na równi choc jeden mam bliżej i częsciej tam zamawiam :(

Zadzwoń dowiedz się ale nie po 17 (ja dzwoniłem i Przemek nie odebrał ale nie dziwe mu się)

Napisał mi na forum to co chciałem wiedzieć.


Było mineło - akwarium to już wspomnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Przemka kupowałem raz i zamówienie doszło a telefonicznie dogadałem się bez większych problemów. Jedno co mnie drażni tak w Reef shopie jak i innych sklepach to żadkie aktualizacje. Zgodnie ze stópką Przemka miał dostać Sps-y 29.09 . I zero akyualizacji czy dostał. A nie mam ochoty gadać przez telefon półgodziny co dostał i jak toto wygląda , jakie kolory itp. Ale tyczy się to też innych sklepów netowych .


Nareszcie przesiadka na 540 litrów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glaenken, to chyba nie wiesz jak dzialaja sklepy internetowe z morszczyzna :(....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pewnie się narażę kolejny raz Przemkowi ale też nie jestem z tych co pałają zachwytem do tego sklepu , owszem doszło to co miało , co nie doszło za to doszła kasa ale i tak to trwało wszystko w cholerę czasu

Jutro i tak pewnie nie będzie tego wątku ale ...tak potwierdzam niezadowolenie:((


Wreszcie !!!! 425 l profil, komin 22 l, sump280 l, Turboflotor 5000 shorty , DELTEC PF601S, Obieg DELTEC HLP 5250, WEIPRO LM150 (3x150HQI + 2 T8 54W aktynika) cyrkulacja TUNZE 7240/2 + TUNZE TS12 6100 + multikontroler, 130kg skały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ glaenken. nie czyn drugiemu....... czekalam na umowione grzybki i sie nie doczekalam . ciekawe jak to jes!!! :|:|


Madrzy ucza sie na bledach innych, glupi na swoich wlasnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz skladalem zamowienie w tym sklepie i tez nie zostalo zrealizowane ... ALE kontakt idealny, mailowy i telefoniczny, a nie zostalo zrealizowane bo w czasie rozmowy telefonicznej okazalo sie ze nie ma mozliwosci wysylko do mnie ,,, kontakt i podejscie do sprzedawania zywych zwierzat bardzo profesjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumie co to za zale.

Zmiencie sklep i tyle.

Ja nigdy nie kupowalem u Przemka i nigdy nie kupie mimo ze mam "rzut beretem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz złożyłem zamówienie i kontakt byl natychmiastowy , zarowno mailem, smsem i telefonem.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glaenken - przykro mi, ?e dosz?o do sytuacji, w kt?rej je?li faktycznie z?o?y?e? zam?wienie to czekasz ak m?wisz d?ugo - jednak nie dajesz mi szansy aby sprawdzi?:

- kim jeste? - nikt pos?uguj?cy si? adresem email takim jak Tw?j nie z?o?y? nigdy u nas zam?wienia

- nie piszesz z kim rozmawia?e? , czy z?o?y?e? zam?wienie z dzia?u "na stanie" itd, etc.

Nie znalaz?em tak?e ?adnego maila od Klienta z W-wy kt?ry by?by bez odpowiedzi i m?glby sugerowa? ?e to Ty go napisa?e?.

Trudno mi wi?c zweryfikowa? to co piszesz - jednak prywatnie by?bym du?o ostro?niejszy w formu?owaniu publicznie twierdze? " nie polecam" "zdecydowanie odradzam" itd jak to teraz czynisz - jestem przekonany , ?e je?li faktycznie taka sytuacja ma miejsce i czekasz na realizacj? zam?wienia to przyczyna mo?e by? prozaiczna.

Zauwa? prosz?, ?e nawet nie wys???e? mi nigdy wiadomo?ci na priva(?adnej)z ma?ym nawet pytaniem ani nie podajesz numeru swojego zam?wienia. Nie widz? nic tak?e w archiwum gg z Twojego numeru - dla mnie to troch? dziwne.

Dlatego prosz? podaj wi?cej danych(cho?by na priva) - a p??niej(skoro sprawa zosta?a poruszona publicznie) opisz jaki jest jej fina?.

Na koniec dodam, do Jerzola:

s?dzi?em ?e sprawa zosta?a ju? tu raz publicznie wyja?niona, wi?c za nie rozumiem dlaczego znowu ona wraca.

Z?o?y?e? zam?wienie, nie zapyta?e? o dost?pno?? produkt?w - od razu zrobi?e? wp?at?. Kilka produkt?w z Twojego zam?wienia by?o wtedy dosy? d?ugo niedost?pnych - i nie mieli?my na to wp?ywu. Mimo Twojego zdecydowanego oponowania, zwr??ili?my Ci pieni?dze - a przed tym wielokrotnie Irmina pisa?a Ci, ?e produkty s? niedost?ne i chcemy zwr?ci? Ci r??nic? za niezrealizowane produkty - Ty jednak odmawia?e?, m?wi?c ?e b?dziesz czeka?. W ko?cu zwr?cili?my Ci pieni?dze - i rozumiem ?e mo?esz by? niezadowolony ?e nie kupi??? tego co chcia?e?(bo tego nie by?o - chyba nie s?dzisz ?e nie sprzedali?my Ci tego celowo - bo gdzie tu sens?) - ale prosz? zauwa?, ?e wystawianie 'laurki' na podstawie takich fakt?w jest hmm - niewystarczajaco uzasadnione?

I na koniec(bo dopiero z pracy wr?ci?em) - zobacz sobie w archiwum ile jest tu na forum post?w negatywnych na temat naszego sklepu - gdyby by?o jak piszesz, nie znalaz? by? ani jednego...

S?dze wi?c, ?e pos?dzanie nas o niewiadomo jako cenzur? jest grubo pomylone.

Pozdrawiam i dobranoc

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
asia :

@ glaenken. nie czyn drugiemu....... czekalam na umowione grzybki i sie nie doczekalam . ciekawe jak to jes!!! :|:|

Ooo, taki brzydal z niego ??


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie omieszkam się dołączyć.Pierwsze moje zamówienie złożyłem jakiś miesiąc temu do południa wpłaciłek, wysłałem emaila że kasę właśnie przelałem dodałem nr.zamówienia i kilka szczegułów.Około godziny 22 dostałem sms z wiadomością że jutro do mnie paczka zostaje wysłana.Kolejne zakupy w zeszłym tygodniu podobnie wszystko wyglądało,zamówiłem trzy garbiki.Kolejnego dnia rano zobaczyłem że pojawiły się na stanie błazenki ocellarisy czym prędzej zmieniłem zamówienie.Potwierdziłem telefonicznie tak na wszelki wypadek żeby było oki.Przemek odpisał za jakąś godzinkę że zamówienia poprzednie anulował i wysyłają mi nazajutrz moje dwa nemusie :)Wszystko jak trzeba zostało załatwione.

Moim zdaniem należy trochę się przyłożyć składająć zamówienia w takich sklepach.Pisać nr.zamówień,kiedy wyjazd pociągu,że kasa już została przesłana itd.jeśli naturalnie zależy nam na szybkiej realizacji.

Pozdrawiam i trochę wyrozumiałości :(


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musze pochwalic nieco konkurencje :(.

W erybka zlozylem zamowienie na ryby i kraba, wyslalem pieniadze i w trakcie rozmowy potwierdzajacej wysylke dowiedzialem sie o koralach, zostaly dolozone i wyslane, mimo iz nie wplacilem za nie wczesniej pieniedzy.

To sie nazywa zaufanie :(, zakupy robilem u nich pierwszy raz w zyciu.

Teraz kupuje u siebie lokalnie w aquaquest, ceny maja bez porownania, jakosc tez pierwsza klasa, tylko trzeba sie spieszyc bo towar schodzi jak cieple bulki.


Pozdrawiam

Marcin

===============================================

190L, 6x24W T5, 150W HQI, dużo pomp i innych dupereli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet z Niemiec moglem sie jakos z Przemkiem dogadac i przez Krosno trafil do mnie do Niemiec koral :( tak wiec wazelinuje ReefShop, a co.

To pisalem ja, AquaManiac, redaktor. Łubu dubu!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.