Skocz do zawartości
dzym

[W-wa] Acanthurus Leucosternon - Białobrody ~12cm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest większe Twoja IGNORANCJA czy Twoje EGO. :clap:

Mam Białego -pływa u mnie w akwarium z Żółtkiem i Hipciem. Ale się tym nie obnoszę (ani swoją wiedzą ). Wolę jak mnie ktoś pochwali ale nigdy sam siebie :police: . Gdybyś zajrzał w link pod moimi postami to byś nie pisał bzdur. Jak powinna wyglądać ryba ??? NA PEWNO NIE TAK JAK TWOJA. To ,że ją ktoś kupił świadczy o jego wielkim sercu. Ale co ty o tym możesz wiedzieć .

PS. Jak widzisz u mnie w akwarium nie ma siatki odgradzającej ryby -bo One żyją w umiarkowanej zgodzie.

rowniez mam hepcia mam jeszcze pare innych ryb i nie mam siatki odgradzajacej ryby to jest siadka gdzie beda szczepki teraz tam sa korale poniżej. Znow nie wiesz co kto ma a sie wymadrzasz :). Co do osoby ktora go kupila to mysle ze sie napewno dobrze zna Grzesiek (akvarius) pracowal w akwa marin jakis czas temu wiec doskonale wie, widzi jakom zdrowom i wypasiona rybe kupuje odemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie mamy o czym mówić :)

Ps.

Moadrzejszy -piszę się mądrzejszy

Jakom -piszę się jaką

Zdrowom-piszę się zdrową

Siadka -piszę się siatka

Itd.......

Jeszcze duuuużo musisz sie nauczyć.

Potem możesz sie MOANDRZYĆ a narazie pokornie słownik do ręki.

Edytowane przez rafik73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie mamy o czym mówić :)

Ps.

Moadrzejszy -piszę się mądrzejszy

Jakom -piszę się jaką

Zdrowom-piszę się zdrową

Siadka -piszę się siatka

Itd.......

Jeszcze duuuużo musisz sie nauczyć.

Potem możesz sie MOANDRZYĆ a narazie pokornie słownik do ręki.

w tym watku nie o pisownie chodzi tylko o to jak pokolce maja sie ze soba dogadac a tu akurat nic nie napisales a nie nic nie pokazales !

A jak widze masz w opisie w czym jestes dobry "jestem dobry w lozku lubie dlugo spac" wiec dobra rada rob to w czym jestes dobry

:)

widzę, że białobrody pływa z lineatusem, jak się dogadywały?

no tak pływają razem dogadywanie trwalo okolo jednego dnia :) po dogadaniu sie zostaly kumplami ale nie tak odrazu byla nieufność do siebie ale teraz plywaja razem cieszac oko :). Przy doborze tych ryb trzeba sie kierowac tez wielkoscia ktory ma dominowac , ktory z nich jest bardziej agresywny na to trzeba zwrocic uwage to jest ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym watku nie o pisownie chodzi tylko o to jak pokolce maja sie ze soba dogadac a tu akurat nic nie napisales a nie nic nie pokazales !

W tym wątku to akurat chodzi o to ze Krzysiek sprzedaje/sprzedawał pokolca. Bardzo proszę trzymać się tematu a ewentualną dyskusje dokończyć w odpowiednim dziale na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.