Skocz do zawartości
malutki1111

30 l, ale inne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam takie pytanie chciałbym sobie założyć kostkę 30 l, ale nie taką zwyczajną.Chciałbym stworzyć sobie kolekcje Zoanthus oraz Discosoma pozwolę sobie wkleić link, aby lepiej było to zrozumiałe http://nano-reef.pl/...zepkownia-200l/ . A teraz do sedna, co muszę zrobić i w jakiej kolejności, aby udało mi się taki baniaczek prowadzić. Za wszelkie sugestie i rady z góry będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten link?


"W akwarium wszystko co dobre dzieje się powoli ;) 250 l delta + sump 100 l. LED 180W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwsze zdjęcie baniaka i nazwa Sprzedam szczepkownięwnię. A mi chodzi jak coś podobnego można upchać w 30 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombonuj:)

Poczytaj , porzegladaj watki i do dzieła


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak dla mnie to to akwarium poza obsadą nie będzie zbytnio różniło się od innych, no może NO3 nie powinieneś zbijać do 0, tylko utrzymywać w granicach 5.

Jeżeli masz zamiar kupić kostkę aquael to do zestawu będziesz potrzebował jeszcze koralie nano 900, skałę, wodę i tyle czekasz na dojrzewanie w dalszej kolejności będziesz zasiedlał akwarium zwierzakami.

Na forum jest mnóstwo kosteczek, tam znajdziesz resztę informacji.

Powodzenia.

Edytowane przez adrian1281 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Jak dla mnie to to akwarium poza obsadą nie będzie zbytnio różniło się od innych, no może NO3 nie powinieneś zbijać do 0, tylko utrzymywać w granicach 5.

Jeżeli masz zamiar kupić kostkę aquael to do zestawu będziesz potrzebował jeszcze koralie nano 900, skałę, wodę i tyle czekasz na dojrzewanie w dalszej kolejności będziesz zasiedlał akwarium zwierzakami.

Na forum jest mnóstwo kosteczek, tam znajdziesz resztę informacji.

Powodzenia.

Żadnej skały, piachu tylko piętrowo zrobiona kratka a na niej Zoanthus oraz Discosoma . I pytanie brzmi czy woda z dojrzałego baniaka i cudeńka filtracyjne w filtrze szybko pozwoli mi umieścić zoa i disc w baniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

raczej się nie uda - chyba że obok postawisz drugie takie np. z DSB albo wydasz kuuuupę kasy na "cudeńka filtracyjne", albo podmiany

tu już raczej odpowiednio wymodeluj skałę "a-la" piramidę

zerknij np tu

http://nano-reef.pl/topic/78541-30-mintajowe-zoantusowe/page__st__20#entry845929

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA

Nie jestem ekspertem ale możesz spróbować utrzymać takie akwarium na kaskadzie zasypanej siporaxem i absorberach. Zwłaszcza jeżeli planujesz tylko grzyby i zoa, ale tak jak napisałem to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.