Skocz do zawartości
Diabelss

Zamknięty post.

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie na podstawie rozporzadzenia trybunalu to ty nie wiesz kto jest u wladzy :ninja:


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dowiesz się zaraz że rozmowa była bezproduktywna i nic nie wnosząca


OPTI 100x50x50 + sump 80x30x30, IS-200; Jebao DCT6000 na 60-80%; ATI Sunpower Dimmable 8x39W; Eheim Jager 200W; Maxspect Gyre XF 130 + Tunze; Żywy piach Nature's Ocean, LR + RRR, Sól FM/Colombo, Bakterie Bio Gro, BioPellets NP XL, Balling klasyczny na prochach FM, do tego coś tam od Knopa i KZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to na jakiej? Zadano pytanie, sponsor forum zdawkowo i ogólnikowo wysłał pytającego na drzewo banany prostować, przepraszam, chciałem napisać, dogłębnie i rzeczowo wyjaśnił swojemu klientowi podstawy, no i administracja, w trosce o cenne miejsce na dyskach, zamknęła temat.

Dlaczego? Bo mogła.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No jak to na jakiej? Zadano pytanie, sponsor forum zdawkowo i ogólnikowo wysłał pytającego na drzewo banany prostować, przepraszam, chciałem napisać, dogłębnie i rzeczowo wyjaśnił swojemu klientowi podstawy, no i administracja, w trosce o cenne miejsce na dyskach, zamknęła temat.

Dlaczego? Bo mogła.

Sponsorzy maja swoje narzędzia i mogą sami zamykać temat więc administracji w to nie mieszaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Diabelss

Czasem warto poczytać zanim się założy nowy temat bo może podobny już istnieje

@dale

Właściwe mógłbym napisać to samo co Sławkowi z tą różnica że on jedynie nie zauważył podobnego tematu a Ty kolejny raz ze swojej niewiedzy siejesz zamęt na forum i jak tylko pojawiła się okazja żeby dowalić administracji to chciałeś błysnąć i posiać nowe teorie spiskowe - niestety znów się nie udało :baby:

Jako że podobny temat istnieje - zamykam ( @dale bo mogę :p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.