Skocz do zawartości
Gothmog

Przechowanie zycia

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie chce uruchomić nowy baniak i niestety musze wcześniej zlikwidować moja nano kostkę. Potrzebuje przechować moje szczepki oraz dwa blazenki. Może miałby ktoś z okolic bedzina/Dąbrowy miejsce u siebie w baniaku na czas dojrzewania nowego akwa?

Życia do przechowania jest niewiele: 2 blazny, 2 nassariusy, ukwial, zoa, 2 discosomy, capnella i jakie drobne slimaki.

Tapnięte mobilnie

Edytowane przez Gothmog (wyświetl historię edycji)

Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienko to widzę, chyba jednak będziesz zmuszony je przetrzymać w swojej kostce. Ja też ci nie pomogę bo jak tylko Nika odbierze swojego ukwiała i swoją skrzydlice to przekladam resztę do mniejszego na jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ci miejsca pod dostatkiem korale nie problem blazny raczej też się potem odłowi ze ślimakami może być bieda.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił nad tą propozycją czy warta skórka za wyprawkę. Kolega Kajtek sam mówił że jak pies pije wodę z akwarium to przy okazji wciąga wszystko co pływa. Tak że na odzyskanie błaznów bym raczej nie liczył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety zostawić w kostce też nie bardzo mogę, bo będę miał za małą cyrkulację (zostanie tylko koralia 900, obiegowa idzie do większego baniaka a kaskady posprzedawałem jakis czas temu).


Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

na samej koralii 900 dojrzały baniak 30l spokojnie przetrzyma .. "wiele" dni - bez podmian i wkładania łap

albo podjedz to ci pożyczę drugą , albo JVP 110

jak coś to klepnij na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha siorbie jak krowa. Jak nie opanujesz to pisz problemu niema.


Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.