Skocz do zawartości
Moljzesz

Czy zostanę wyrzucony z forum za wyrażanie własnego zdania?

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem punkt ostrzeżenia ponieważ stwierdziłem kilka razy że nie lubię produktów af i ich nie stosuję, na pw Damian 07 mi groził że będzie złośliwie krytykował mój zbiornik, że moje akwarium wygląda jak jego 7 letniego syna (a czemu tatuś synkowi nie pomaga? ).

Ciekaw teraz jestem czy zostanę wyrzucony z forum?

Taki już jestem mam swoje zdanie i prowadzę swój zbiornik po swojemu, jak mój wątek solankowe love przestanie istnieć bądź przestanie być aktualizowany tz. że fioletowi mnie załatwili

Ludziska pamiętajcie kolegę z forum który miał odwagę mieć swoje zdanie :shock:


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina PIS-u... Strach o czymkolwiek pis.ac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założymy swoje forum odrzuconych przez system


ba1d0dbe44d268c0978d77430793cdd9u1087a952.png

Akwarium przód, boki OPTI 200l (100x40x50), Odpieniacz: Comline® DOC Skimmer 9004 + Comline® Filter 3162 (Reefpack 250), Cyrkulacja: 2xJebao RW-4, Newa Wave 1.6 adj, Światło: 4X39W Blau Lumina (2xGiesemann Actinic Blue,1xPower Chrome Aquablue,1xGiesemann Super Actinic), Dolewka: Tunze Osmolator 3155, Sump: Brak, 13kg żywej skały, 18kg żywego piasku, grzałka Newa Therm 75W umieszczona w filtrze, Zasilacz awaryjny 400W akumulator AGM 12V55Ah 12h pracy zbiornika, Filtr osmozy: Aqua Vita RO4 - DEMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ takie alternatywy już są.


c64.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założymy swoje forum odrzuconych przez system

już jest takie forum :baby:

swoją drogą nie mam nic przeciwko AF ale nie cierpię fioletu.

Edytowane przez petrus1 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam, Piotr

"Wykrzyknik, który sflaczał, staje się znakiem zapytania." S. J. Lec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest takie forum :baby:

swoją drogą nie mam nic przeciwko AF ale nie cierpię fioletu.

??? Jakie jakie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-r


100x60x50 Full OW +sump 100L / / Giesemann Matrix II - 8x 39W // Twistman 200 EXT V2// RW-15 - 1 // Tunze 6045 - 2 //

Siporax 6 L // Skała Real Reef Rock - 20 kg // i takie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze najlepszym rozwiązaniem w razie takiej sytuacji będzie samowolne masowe zamykanie kont na nr to da domyslenia może właścicielom forum

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem i chciałbym jakoś skomentować ale serio nie potrafię

Mogę Ci obiecać że jak Cię "fioletowi załatwią" to zorganizujemy zrzutkę i wybudujemy Ci pomnik.

Ale jako że nadal jesteś z nami to na razie dostajesz jedynie nominację do nagrody za napisanie najgłupszego tematu w 2016r :)

(ps. Wybacz ale nie potrafię potraktować tego tematu poważnie i w mojej ocenie dział "Sprawy forum" to nie jest odpowiednie miejsce na takie bzdury.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs fajny ale myślę ze niema szans ,konkurencja zdecydowanie za wielka są grube ryby które wygrywają wszystko i mają wszędzie swoich ludzi

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opo (wyświetl historię edycji)

400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Otrzymałem punkt ostrzeżenia ponieważ stwierdziłem kilka razy że nie lubię produktów af i ich nie stosuję,

To kłamstwo. Nie dostałeś żadnego punktu ostrzeżenia w ostatnim czasie a tym bardziej za wyrażenie swojej opinii.

Pozdrawiam,

Moderator (który widzi Twoje punkty ostrzeżeń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kłamstwo. Nie dostałeś żadnego punktu ostrzeżenia w ostatnim czasie a tym bardziej za wyrażenie swojej opinii.

Pozdrawiam,

Moderator (który widzi Twoje punkty ostrzeżeń)

Miałem jeden punkt a od wczoraj mam dwa to jak nie dostałem?

Skoro moderator nie widzi niech se kupi mocniejsze bryle

a66122e0b329c4f7.jpg


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

2 ostrzeżenie masz od dawna a nie od wczoraj.

Nie potrzebuję bryli.

Pozdrawiam,

Debora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz konfrontacje z kimś kto siedzi 20lat i sprzedaje 300ton soli ja bym nie chciał.

lol.jpg

Sądzę że jeśli ktoś nie jest z innej firmy ani konkurencją ma prawo do wyrażania każdej opinii i uwagi chodź by nie wiem jak bolesna była. Jeśli kolega ma takie odczucie jakie ma za krytykę to śmierdząca sprawa.Nie każdy się tak dystansuje jak ja ale to jest chyba niezgodne z punktu widzenia etycznego forum no ale co ja tam wiem niech inni specjaliści się wypowiedzą...

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi ten kto płaci ma prawo wymagać...

Jednak powinni pamiętać że takim gnębieniem krytykantów tylko pogarszają sprawę.

BTW super pomysł zrobić już 3 forum niepokornych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n

Miałem jeden punkt a od wczoraj mam dwa to jak nie dostałem?

Skoro moderator nie widzi niech se kupi mocniejsze bryle

a66122e0b329c4f7.jpg

DNO i tyle ............

Edytowane przez jarek35 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam używam produktów AF, Moljzesza znam osobiście i złego słowa o nim nie powiem. To co Damian napisał nazwę krótko żenada, chyba ktoś tu ma kompleks wyższość i przerost formy nad treścią .

Pozdrawiam Łukasz

Edytowane przez lukisc (wyświetl historię edycji)

375l z sumpem, Maxspect Gyre 150, 1x Jeba WP-25,Jebao DC 1200,Vertex Omega 180i,34kg skały, 6x 54W T5+ 60W Led multichipy, , auto dolewka, RO+DI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie znam Moljzesza i nie potrzebuję "bryli" żeby się przekonać że to co pisał w temacie Debory i to co napisał tu odnośnie rzekomego ostrzeżenia jak to niby miał dostać za nie używanie produktów AF i głoszenie swojego zdania to po prostu paskudne kłamstwo

f0570e0d661b8.jpg

Najgorsze jest to że zupełnie nie rozumiem po co to zrobił

Jestem na tym forum praktyczne od początku i wiem że nigdy nikt nie dostał żadnego ostrzeżenia za używanie bądź nie używanie jakichkolwiek produktów a zarzuty wobec moderatorów że mogli by coś takiego zrobić to chwyt poniżej pasa.

Nie interesują mnie też sprzeczki użytkowników na PW - jak sama nazwa mówi są to PRYWATNE wiadomości i rozpowszechnianie ich treści nie najlepiej świadczy o autorze a pranie prywatnych brudów na publicznym forum nikomu dobrze nie służy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo bronić ale o ile rozmowa dwóch osób prywatnych powinna nie ujrzeć światła . O tyle rozmowa z właścicielem kierownikiem czy zwykła osoba odpowiedzialna za produkt już śmiało może być ujawniona . Sprzedawca jako osoba odpowiedzialna za produkt jest zobowiązana do profesjonalnego zachowania i powinna być rozliczana za każde słowo zarówno publiczne jak i to w cztery oczy . (Niech mnie ktoś poprawi jak się mylę )

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opo (wyświetl historię edycji)

400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opo - w pełni popieram

Wielki producent który sprzedaje tyle soli jednak powinien trzymać jakiś poziom, no ale nie od dziś na tym forum AF jest traktowany inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie znam Moljzesza i nie potrzebuję "bryli" żeby się przekonać że to co pisał w temacie Debory i to co napisał tu odnośnie rzekomego ostrzeżenia jak to niby miał dostać za nie używanie produktów AF i głoszenie swojego zdania to po prostu paskudne kłamstwo

f0570e0d661b8.jpg

Najgorsze jest to że zupełnie nie rozumiem po co to zrobił

Jestem na tym forum praktyczne od początku i wiem że nigdy nikt nie dostał żadnego ostrzeżenia za używanie bądź nie używanie jakichkolwiek produktów a zarzuty wobec moderatorów że mogli by coś takiego zrobić to chwyt poniżej pasa.

Nie interesują mnie też sprzeczki użytkowników na PW - jak sama nazwa mówi są to PRYWATNE wiadomości i rozpowszechnianie ich treści nie najlepiej świadczy o autorze a pranie prywatnych brudów na publicznym forum nikomu dobrze nie służy.

Okey sorry tu się pomyliłem

Powiedz mi misiek za co dostałem ten drugi punkt jak już przy tym jesteśmy?

Pierwszy to wiem i jestem jego świadom było to za przeklinanie a te drugi to jakoś nie przypominam sobie?

Aż że gościu z korporacji mnie straszy to jest spoko tak? I to są niby moje brudy? Jakoś nie czuje się brudny, brudny niech się czuję ten kto mnie straszy, brudny niech się czuje ten sprzedawca co mi cisnął sól AF -"panie nic lepszego pan nie kupisz te glony to na 100% nie od tego " byłem wtedy początkującym morszczakiem, zmieniłem sól na IO wtedy i jak ręka odjął i tak samo ciśnie się kity innym mało doswiadczonym to jest super, zobacz ja amator mam zajefajne kolory i same acropory leje tylko te kropelki

Produkty może i są dobre, nie wiem jakoś nie chce mi się tego sprawdzać ale ten cały chłam i kit który wciskacie i jeszcze straszcie ludzi jak coś jest nie po waszej myśli

A ja mam siedzieć jak mysz pod miotłą i się bać? Nic z tego :police:

Wojtek i Łukasz dzięki za wsparcie chłopaki


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie jeszcze raz co Damian napisał. Przecież tłumaczy jak dziecku. Widły z igły.


50x50x40cm, oświetlenie T5 4x24W + led 18W,cyrkulacja: 6,5 tys,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku, po pierwsze i najważniejsze nie nazywaj mnie misiek.

Po drugie nie brnij bardziej w te swoje kłamstwa, oboje wiemy że się nie pomyłeś - świadomie kłamałeś - masz przecież jak wół napisane kiedy dostałeś ostrzeżenie ponad to w chwili kiedy dostajesz ostrzeżenie dostajesz też informacje o nim, ale oczywiście lepiej wyglądało "medialnie" napisać że data i okoliczności były inne. Żaden z moderatorów do Ciebie nic nie napisał. Nikt nie zwrócił Ci nawet uwagi na bzdury którymi zaśmiecasz innym tematy klepiąc cały czas jedno i to samo wiec wymyśliłeś sobie smutną historyjkę jak to Cię straszne źle traktują i administracja Cię nęka ostrzeżeniami. Przykro mi "kolego" ale próbując wykreować się na bohatera walczącego z systemem zrobiłeś wyszedłeś na zwykłego kłamcę - nic więcej i nie ma sensu wymyślać do tego ideologi.

Po trzecie co to znaczy "wciskacie", "straszycie"? Czy Ty mnie aby z kimś nie pomyliłeś, czy Ty masz pojęcie w ogóle o czym mówisz? Jacy Wy? Kto to jesteście Wy? Czasem naprawdę lepiej ugryźć się w język niż siać kolejne oskarżenia wyssane z palca na forum o ludziach i sprawach o których nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku se powie hehe z tego co widzę to jesteś młodszy albo tak się zachowujesz

To samo było gdy prosiłem o wystawienie mojej aukcji, stwierdziłeś że jest nie zgodna z regulaminem, choć w regulaminie nie jest napisane że aukcje są niedozwolone ale dobra poprawiłem ogłoszenie a Ty dalej nie chciałeś mi tego wystawić bo byłeś obrażony jak małe dziecko, próbowałem nawet obrócić to w żart żeby rozładować jakoś atmosferę ale i to nie pomogło dopiero pod koniec aukcji ukazało się ogłoszenie

Jak widać większa część użytkowników się ze mną zgadza że jednak nie są to bzdury , dopiero były brudy teraz już są bzdury co jeszcze wymyślisz?

Pisałem analogicznie do AF jako wy nie wiem czemu nie potrafisz się tego domyśleć albo tylko udajesz oraz

dalej nie napisałeś za co dostałem ten punkt ostrzeżenia


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.