Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

Mam pytanie prosze o podpowiedz dlaczego nie mogę na targowisku wystawić produktu do sprzedaży tzn czemu nie mogę wpisać tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

Mam pytanie prosze o podpowiedz dlaczego nie mogę na targowisku wystawić produktu do sprzedaży tzn czemu nie mogę wpisać tematu

Czy ten reaktom ma moliwosc wpięcia elektrody ph?

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

No cóż idę po bandzie ha ha ha dokupiłem reaktor wapnia twistmana model CR-500-150 zasypałem knopem prześle filmik na YouTube ale na razie wstyd bo muszę porobić porządek z kablami ale wszystko pięknie chodzi

Mam pytanie prosze o podpowiedz dlaczego nie mogę na targowisku wystawić produktu do sprzedaży tzn czemu nie mogę wpisać tematu

Na którym biegu chodzi twoja pompa odpieniacza. Ogolnie chce kupic model 250 do 750l akwarium i dziwi nie informacja na stronie ww ze optymalny bieg to 9. Przeciez bedzie to bardzo glosne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ochotę niech sobie spojrzy na prace odpieniacza Twistmana na youtubie po wpisaniu odpieniacz twistman ob-200 In

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaguar.

Rozumiem, że produkowany przez nasz sprzęt przypadł Ci do gustu.

Bardzo się tego cieszymy i pozdrawiamy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jaguar.

Rozumiem, że produkowany przez nasz sprzęt przypadł Ci do gustu.

Bardzo się tego cieszymy i pozdrawiamy :-)

Czesc odpowiadasz za pośrednictwem forum na pytania o swoim sprzecie? Bo na email z strony www nikt nie odpisuje a osoby które mają sprzęt marki Twistman i zadalam im pyt. Na priv stwierdzily ze w cale go nie posiadają i nam sie pytać na email z strony www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xroksana22 - Reaktor ma gniazdo na elektrodę pH. Co do odpieniacza to bardzo dobrze pracuje już na 5 biegu, na biegach 8-9 zasysa największą ilość powietrza co za tym idzie jest nieco głośniejszy. Odpieniaczy Twistmana w użyciu mamy 3 szt (ob-200ext, ob-250-ext i ob-300-ext) i wszystkie pracują na 50% mocy pompy (bieg 5).


jm2.jpg.e25f92a1a94e753ace933b2d9bf6ea64.jpg

JadwigaMorska.pl ul. Gwardii 24 21-300 Radzyń Podlaski

tel. 503-157-847 email : jadwiga@jadwigamorska.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc odpowiadasz za pośrednictwem forum na pytania o swoim sprzecie? Bo na email z strony www nikt nie odpisuje a osoby które mają sprzęt marki Twistman i zadalam im pyt. Na priv stwierdzily ze w cale go nie posiadają i nam sie pytać na email z strony www.

witam,

Pytanie odnośnie portu na elektrodę w reaktorze, dostaliśmy rzeczywiście na skrzynkę mailową. Odpowiedzi udzieliliśmy dokładnie w dniu 04-04-2016 o godz 8.40. Co więcej w wiadomości załączona została dokładna instrukcja obsługi reaktora w formacie PDF. Proszę dokładnie przejrzeć skrzynkę, lub maile w spamie.

Port doskonale widać też na zdjęciach :-)

PS. Nie wiem do kogo Pani wysyłała zapytania i nie mam wpływu na udzielane Pani odpowiedzi, natomiast z naszej strony pragnę zapewnić, że zawsze staramy się odpowiadać na zapytania.

Jeżeli miała Pani problem ze zidentyfikowaniem rzeczonego portu, wystarczyło zadzwonić do któregokolwiek sklepu, który handluje naszą marką.

Pozdrawiam

Edytowane przez TWISTMAN_eu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xroksana22 - Reaktor ma gniazdo na elektrodę pH. Co do odpieniacza to bardzo dobrze pracuje już na 5 biegu, na biegach 8-9 zasysa największą ilość powietrza co za tym idzie jest nieco głośniejszy. Odpieniaczy Twistmana w użyciu mamy 3 szt (ob-200ext, ob-250-ext i ob-300-ext) i wszystkie pracują na 50% mocy pompy (bieg 5).

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

witam,

Pytanie odnośnie portu na elektrodę w reaktorze, dostaliśmy rzeczywiście na skrzynkę mailową. Odpowiedzi udzieliliśmy dokładnie w dniu 04-04-2016 o godz 8.40. Co więcej w wiadomości załączona została dokładna instrukcja obsługi reaktora w formacie PDF. Proszę dokładnie przejrzeć skrzynkę, lub maile w spamie.

Port doskonale widać też na zdjęciach :-)

PS. Nie wiem do kogo Pani wysyłała zapytania i nie mam wpływu na udzielane Pani odpowiedzi, natomiast z naszej strony pragnę zapewnić, że zawsze staramy się odpowiadać na zapytania.

Jeżeli miała Pani problem ze zidentyfikowaniem rzeczonego portu, wystarczyło zadzwonić do któregokolwiek sklepu, który handluje naszą marką.

Emaila nie otrzymałam od was. Ale dzieki za odpowiedz tu na forum. Pozdrawiam mysle ze na odpieniacz sie zdecyduje.

Pozdrawiam

Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz.

Pozwolę sobie tu na OT

Reaktor apnia to dl mnie taka sama czarna magia jak dla moich uczniów matematyka którą ich nauczam, stad moje pytanie o port elektrody. Mam tylko PH Metr wygladajacy jak "długopis". Oraz butlę CO2 z elektrozaworem. Jak nie ogarne tematu zostane przy pompie dozujacejj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie wysłać do Pani ponownie tego samego maila ale tym razem z pomniejszonym załącznikiem - być może to była przyczyna tego że poprzedni nie doszedł... W zalaczniku znajduje sie instrukcja z oznaczeniem wszystkich przyłączy i wiadomościami o ogólnym użytkowaniu sprzętu. Mam nadzieję że to pozwoli Pani bardziej zgłębić temat. W razie czego proszę spróbować wysłać do mnie zapytanie jeszcze raz z innego maila to w dniu jutrzejszym wyślę to do Pani raz jeszcze.

Pozdrawiam i przepraszam autora wątku za OT.


Display: OPTI 160x65x55h +sump: 185x47x40h +dołączany zbiornik podmiany 53x27x47h
ATI SunPower 8x80W T5 + LED BAR, obieg DCS-12K, Skimmer TWISTMAN OB-200-EXT V2, Twistman Calc+ Medium Calcium Reactor ,Reactor ZEO-450-160,

OpenFlow Filter 200+ 7L Siporax, MediaReactor FP-1 x2, cyrkulacja 3xTunze 6105 +  1x6095 + Vawebox 6055, Profilux 2EX .... i trochę innych :-).....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem sobie wysłać do Pani ponownie tego samego maila ale tym razem z pomniejszonym załącznikiem - być może to była przyczyna tego że poprzedni nie doszedł... W zalaczniku znajduje sie instrukcja z oznaczeniem wszystkich przyłączy i wiadomościami o ogólnym użytkowaniu sprzętu. Mam nadzieję że to pozwoli Pani bardziej zgłębić temat. W razie czego proszę spróbować wysłać do mnie zapytanie jeszcze raz z innego maila to w dniu jutrzejszym wyślę to do Pani raz jeszcze.

Pozdrawiam i przepraszam autora wątku za OT.

ok doszlo zglebiam temat dzieki na odpieniacz na pewno sie zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.