Skocz do zawartości
Areya

[S] Heteractis magnifica - duży ukwiał - Opole

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam duży i zdrowy ukwiał. Kupiłam jako e.quadricolor ale wg mnie to c.crassa choć mogę się mylić. Ukwiał jest zdrowy i duży (pompuje się do wielkości dwóch dłoni dorosłego mężczyzny - wielkość wraz z mackami). Ukwiał jest u mnie od roku czyli od maleńkości. Nigdy nie chorował, regularnie dokarmiany przez blazenki.

Jego kolor zależy mocno od światła a w zasadzie natężenia niebieskiego - zresztą będzie widać na fotkach. Raz jest bardziej fioletowy z pomarańczowymi fluo tipami, raz bardziej zielony. Zawsze jednak w fluo.

Sprzedaję z bólem serca ponieważ jest już dla mnie za duży, a pewnie wkrótce się podzieli i wtedy już w ogóle będę miała klops :) jedna fotka z jego stałym miejscu, druga jak zaczął dreptac za skały szukając chyba miejsca do podziału.

Cena 150złpost-24574-1460786167,05_thumb.jpgpost-24574-1460786175,3_thumb.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

EDIT: W toku dyskusji uznano, że to H. magnifica :)

Edytowane przez Areya (wyświetl historię edycji)

Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za próbę identyfikacji bo to nie ten dział ale cribrinopsis crassa dorasta do 10 cm i to nie ten ukwiał. Ja wystawiany przez Ciebie ukwiał dostałem pod nazwą heteractis magnifica mylony często z quadri zielonym. Tak się składa że quadri zielony też miałem więc wiem że to 2 całkowicie inne ukwiały ! Pozdrawiam


Akwarium 300 litrów 120x50x50 przód OW + sump 100lwody , Odpieniacz H&S 150, Grzałka Fluval E 300 W, lampa led DIY 200w, żywa skała 15kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czyli jaki to jest bo raczej będę zainteresowany .

Szukałem takiego osobnika mam jeszcze sporo miejsca .

Edytowane przez Szeryf Hornet (wyświetl historię edycji)

916a7ba14f8f69b4c909474b2bf920bdu1137a995.png?upd=20151229224433

O dziwo to juz fakt

Tym oto linkiem uczczę moje 3 gwiazdki

https://www.youtube.com/watch?v=MuTLGLsAzyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quadri często nazywany jako rainbow.

Niestety nie zgodzę się z kolegą ze względu na to iż posiadam obydwa ukwiały

quadri rainbow wygląda tak post-22786-0-93943700-1460892572_thumb.jpg

natomiast wystawiony ukwiał tak post-22786-0-43449700-1460892704_thumb.jpg


Akwarium 300 litrów 120x50x50 przód OW + sump 100lwody , Odpieniacz H&S 150, Grzałka Fluval E 300 W, lampa led DIY 200w, żywa skała 15kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój faktycznie jest jak ten drugi ze zdjęcia damianocha.

Wynika z tego, że to H. magnifica :)

Nadal szuka domku, proszę o PW :) Możliwa ew. wymiana na lpsy :)


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój faktycznie jest jak ten drugi ze zdjęcia damianocha.

Wynika z tego, że to H. magnifica :)

Nadal szuka domku, proszę o PW :) Możliwa ew. wymiana na lpsy :)

Czy to nadal aktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to post z kwietnia..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Tak było..

Tak też było..

__________________________________________________________________________________________

AKWARIUM: Red Sea Max 250 Żywa skała ok. 8-10kg, MarcoRocks ok. 15kg, Nature's Ocean Live Sand (9kg). CYRKULACJA: Jebao RW-4 + Tunze Turbelle NanoStream 6025 + Jecod DC3000 i NJ1200 w panelu ODPIENIACZ: Stockowy RSM OŚWIETLENIE: Stuningowana pokrywa, 216W na ledach (w tym kolor) + sterownik by Morświn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.