Skocz do zawartości
Darekn12

co za chamstwo!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam,wyszedlem rano po zakupy,wracam i patrze a w aucie brak kołpakow!!!obszedlem auto dookola zeby sprawdzic czy wklady od lusterek sa na mijescu.

noz kurw.... mac rece opadaj.wklady byly.ale ja rozumiem zebym mial jakies wypasione autko0nowe kołpaki.ale nie kołpaki stare,porysane i poprostu no przejezdzily tym autkiem przez 6 lat 110 tys.km.ale widze ze dla polaka nawet takie maja wartosc.jak takie cos widze to doslaownie jestem za wniesieniem kary ze za kradziez uciachnac reke!jakby zlodziej wiedzial ze cos takiego jest to zastanowilaby sie z 10 razy zanim wzialby cudza wlasnosc.a u nas to wypuszcza go wczesniej z policyjnego aresztu niz my wrocimy do domu za mala szkodliwosc czyny spolecznego.

brak slow...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po cos ludzie mocuja kolpaki sciagaczami do wiazek przewodow :(

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MateuszD to co tzn ze majac ubezpieczone mieszkanie i tak mam kraty w ochnach wstawic?cos tu chyba nie tak...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej karierze motoryzacyjnej to juz 3 radia mi ukradli i kiedys jak bylem na rybach to z malucha zawineli mi dlugie spodnie a mialem zostac na noc i wez tu siedz w nocy w krutkich spodenkach,musialem wracac do domu.:(


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MateuszD

tymi opaskami to ludzie zabezpieczaja sie chyba przed zgubieniem w trakcie jazdy kolpakow a nie przed zlodziejem, bo to zadne zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze pare sekund wiecej na kolo, bo trzeba przeciac kilka razy, a kolpaki to i czekajac na czerwonym swietle mozna stracic :(

pozdrawiam

Mateusz


pozdrawiam Mateusz

_____________________________________________________________________

140l z panelem, Kessil 360W, Tunze 9012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem Darek że to żadne pocieszenie, ale każdy z posiadaczy samochodów ma chyba na swoim koncie podobne przeżycia. Wku%&^a to strasznie, myślę że nie jeden z nas by się nie opanował gdyby złapał za rękę złodzieja który ukradł mu (lub własnie okradał) lusterka, kołpaki, paliwo, itp


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownie chodzi o to ze czlowiek tyra na cokolwiek iles czasu a inny mu to zabierze w kilka sekund.a najbardziej to to ze zamiast wydawac powiedzmy 50 zl na kolpaki wolalbym te pieniazki przeznaczyc na cos dla np corki.albo kobiety:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zeszłym roku w Gdyni na wakacjach włamali się do mojego matiza. Rozwalili boczną szybe aby ukraść magnetofon bez panela.

I wracałem 650km z folią na bocznej szybie. $^&^&$&*(%

hałas taki że przez 2 dni mnie jeszce głowa bolała. Tym pajacom bym jajka usmażył.......


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a jeden czlowiek ktory po n-tej kradzierzy radia schowal pod obicie fotela deske z gwozdziami, zostal skazany wyrokiem prawomocnego sadu. W Polsce. Dostal wiecej niz zlodziej. Bo zrobil krzywde biednemu zlodziejowi.

Mnie tez ukradziono 2 x radio, na szczescie teraz mam wbudowane w deske ale czasami boje sie ze mi z cala deską rozdzielcza radio ukradna :

Wiecie, jaki ten PiS jest taki jest ale moze w koncu zabiorą prawa bandytom a oddadzą zwyklym ludziom prawo do obrony.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wam opowiem :( przychodzi do mnie keidys cygan z radiem samochodowym wypasnym takim , CD w srodku , radio podswietlana skala najnowszy krzyk mody i mowi bierz okazja tanio puszcze , a ja mowie i po co ? zebys mi na drugi dzien wyciagnal z wozu i przyszedl obok do sasiada je sprzedac ? pognalem dziada :)

Mnie kiedys w Tomaszowie Lubelskim jak bylem u takiej fajnej pupki ukradli antene CB :) spoko nie pozostalem dluzny :D

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby sie mowi ze poki jest na to klient to bede kradli...zreszta nawet policja udowodnila ze w dzien poprzedzajacy ,a wlascie noc -gielde samochodowa w smochowicach rosnie ilosc kradziezy czesci czy tez aut...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kur... witaj Zbychu w klubie :)(- mi zapierdolili antenke od CB na magnesie w zeszłym tygodniu! i to barany głupie obcieły kabel wiec ta antena sie komuś przyda niczym do d*py dzwonek. Ale chamstwo w biały dzień bo przed marketem na parkingu się to stało.

A po za tym to straciłem już 2krotnie kolpaki, radyjko i w związku z tym szybe boczną.... i przypinanie szeklami kołpaków guzik daje - gnoje jak nie wezmą to połamią i tyle. :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liberalnych pogladow jestem ale za kradziez lapy bym obcinal.

Moim rodzicom okradano regularnie ogrod z co ciekawszych roslin. Zapadla decyzja o wypuszczaniu psa na noc do ogrodu, przynajmniej latem. Zaprzyjazniony pan policjant uslyszawszy o tym pomysle skrzywil sie mocno i wystekal: "No, ale jak ugryzie nie daj Boze zlodzieja to beda same klopoty....". Bez komentarza to zostawie... :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledze tez na dzialce kradli rosliny, w koncu sie poddal i to co zostalo porozdawal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AquaManiac :

Liberalnych pogladow jestem ale za kradziez lapy bym obcinal.

Moim rodzicom okradano regularnie ogrod z co ciekawszych roslin. Zapadla decyzja o wypuszczaniu psa na noc do ogrodu, przynajmniej latem. Zaprzyjazniony pan policjant uslyszawszy o tym pomysle skrzywil sie mocno i wystekal: "No, ale jak ugryzie nie daj Boze zlodzieja to beda same klopoty....". Bez komentarza to zostawie... :(

Przecież był przypadek że: złodziej kradł kołpaki i przyszedł właściciel auta odpalił auto i ruszył bo nie widział złodzieja który kucał za drugim bokiem auta. Zmiażdzył złodziejowi nogę i będzie płacił mu RENTE DO KOŃCA ZYCIA!!!!!!!!!

CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!! CHORE!!!


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie - sąsiadce moich rodziców złodzieje wpakowali sie na działke. Starsza samotna kobita - ale psa miała. Psina choć budzi respekt, jest naprawde poczciwa i normalnie nieagresywna. Kama (tak sie wabi) ma już lata i lubi kimać więc pewnie nie usłyszało psisko jak delikwenci wchodzili, no ale stan taki nie trwał długo i po krótkim pościgu skończyło się na kilku szwach u jednego z gnojów, a drugi w trakcie powrotnego skoku przez płot zwichnął noge.

Najlepsze w tym wszystkim że pies jest naprawde nieagresywny i nawet listonoszke wita merdaniem, a babka ma kłopoty bo jej przywalili sprawe o odszkodowanie czy tam kolegium za brak tabliczki "zły pies" na posesji czy coś w ten deseń... to dopiero jest chore moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@loccutus

zawsze mozna sie tlumaczyc ze przy takiej przestepczosci to ktos zwinal tabliczke noc wczesniej :(

ten kraj jest chory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do garazu kumpla wszedl zlodziej i cos grzebal w aucie. Kumpel go zauwazyl i ten zaczal uciekac. Kumpel za nim. Juz po kilkunastu metrach dal mu haka z tylu i tamten upadl. Zanim zadzwonil po policje troche na nim pocwiczyl.

Mamusia zlodzieja oskarzyla kumpla o pobicie. Dostal 6 miesiecy w zawieszeniu na 2 lata. Te 2 lata juz na jego szczescie minely ale przez ten okres bal sie kogos w tramwaju potracic...


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest znowu inna sprawa bo w swietle prawa to mial prawo dac mu haka a nawet rece wykrecic i w tej pozycji przetrzymac goscia do przyjazdu policji. To teoretycznie.

W praktyce to chyba za mocno na nim pocwiczyl jesli sad zdecydowal ze to bylo pobicie, jesli dalby mu jedynie jednego-dwa klapsy w dziąsło to wytlumaczylby sie z tego mowiac ze zlodziej byl agresywny a uciekac zaczal dopiero wtedy kiedy dostal porzadnego klapsa. Zreszta w takim przypadku bardzo duzo zalezy od adwokata, dobry adwokat jest w stanie przekonac Sąd iz obrazenia jakich nabawil sie zlodziej powstaly w wyniku proby zatrzymania go przez twojego znajomego.

Dotykamy tu tematu przekroczenia granic obrony koniecznej, ja tez nie jestem za tym zeby mozna bylo uciekajacemu zlodziejowie strzelic w plecy - pare lat temu byl taki wypadek, dziadek dostal chyba tez wyrok w zawieszeniu ale tu sie wyjatkowo zgadzam, to bylo przekroczenie granic obrony koniecznej a walsciwie to nie byla obrona konieczna, to byla obrona mienia.

Ale musze przyznac ze kiedy zlapalismy za czasow studenckich zlodzieja, zupelnie przypadkowo i wieksza grupa oczywiscie :) to zanim przyjechala policja pare klapsow zainkasowal, lekkich oczywiscie :( Przybyli policjanci uznali ze jest to calkiem niezly pomysl i obiecali kontynuowac zabawe w drodze na komisariat.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomyslem jest zainstalowac od drugiej strony kolpakow zyletki lub takie nozyki co stosuje sie do tapet. Duzo osob tak ma.

Trzeba jednak pamietac o tym podczas zmiany ogumienia albo innych podobnych przypadkach.

Jak sobie rece poprzecina to moze juz probowac nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pa_blo tak jak juz wczesniej pisali bedziesz mial sprawe za "uszkodzenie" wandala albo taki jegomosc ze zlsoci ci wybije szyby w aucie.i tak ebdziesz wiecej do tylu:-(.i tak zle i tak niedobrze.


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokaldnie, szyby Ci powybija i lakier porysuje :)

Poza tym w polskim prawie istnieje wyrazny zakaz zastawiania pulapek na zlodzieja, powaznie, tak wlasnie jest :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest bo dla ciebie utrata radia czy kolpakow to niewielka strata a utrata zdrowia czy powazne uszkodzenie ciala dla zlodzieja to juz jest powazna szkoda.A od scigania i karania przestepcow to jest policja i sad.Tylko cos ta policja to nie zabardzo sie stara scigac drobnych przestepcow.Nawet powazne sprawy tocza sie latami.W zeszlym roku zamordowali mojego najleprzego kumpla taksowkarza pod jego garazem i do tej pory bandytow nie zlapali.A chlopak mial dopiero 35 lat dwoje dzieci i zone.:(


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Peniek nie wiem czy mala strata.

bo raczej poki co ni ebede si espieszyl z ich kupnem.zawsze sa wazniejsze wydatki a maja na uwadze z emoga mi je znow zwedzic wole jezdzic bez.

wiem ze w kilku sklepach umieszczali zdjeciaz zlodzieji w jakims dobrze widocznym miejscu powiedzmy przy wejsciu.niby tez niezgodne z prawem ale skutkowalo.i publiczna chlosta zalatwilaby sprawe.bo po czesci zlodziej czuje sie bezkarnie bo dziala jakby w ukryciu.a tak naprawde moze to byc nasz sasiad.publicznna chlosta,zdjecia w sklepie i nie wejdzie napewno do niego.

a co do morderstwa kolego to w przypadku udowodnionej winy jestem za kara oko z aoko zab za zab.bo co z tego ze dostanie 25 lat jak go zlapia a pozniej spoleczenstwo na niego robi.stawki zywieniowe sa wyzsze w wiezieniu niz wojsko,przedszkole czy szkola.a malo tego po 25 latach zazwyczaj wychodiz bardziej zdegenerowany niz przed...zreszta to juz raczej nie ludzi czlowiek...


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.