Skocz do zawartości
pawel_jaw

Co tam Panie w polityce?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie...

Jak to u Was jest? Wiadomo niedługo wybory samorządowe, a te, różnią się od wyborów do organów centralnych Głosujecie na człowieka, czy na partię? No i kto na prezydenta miasta. Np. u nas w Łodzi w ostatnich wyborach wygrał (wbrew wszelkim sondażom przedywborczym) Jerzy Kropiwnicki. Sam na niego plułem, ale jak teraz widzę, jak się zmieniła Łódź przez okres trwania jego kadencji, to dochodzę do wniosku, że naprawdę MOŻNA.


Szykuje powrot do morszczyzny w wielkim stylu :)

TYLKO WIDZEW

''Su ludia,ktorich mam proste v pici:-)))''

Aurel Hatala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja podobnie - mam ICH w d... Głosowałem zawsze pomijając ostatnie wybory do sejmu, ale olewam widząc tych wszystkich patriotów od kołyski, ojców 3ki dzieci i innych prawych mężów stanu. Każdy z nich i tak zawsze do koryta sie nażreć startuje a nie dla idei jakie ma w programie wyborczym, a jeśli już zrealizuje jakis punkt swojego programu, to jak sie okazuje jest tylko dzieki "wypadkowi przy pracy" albo dlatego że ktoś mu posmarował, widząc w tym interes dla siebie.

I nie ważne prawica, lewica czy centrum - ZAWSZE to samo.

Jakaś postać w historii kiedyś rzekła - Chcesz załatwić Polaków - daj im wolność i władze wykończą sie sami- jakoś tak to brzmiało. I z przykrośćią stwierdzam że coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demokracja jest na Antarktydzie...........bo tam rządzi lód.


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ide na wybory, zeby bylo wiecej glosow przeciwko PiS. I bede glosowal jak zwykle - na "komuchow":(:):) pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymon - głosowałem z reguły na "czerwonych", ale skutecznie mnie rząd Millera uzdrowił.... Kto by nie nastał i tak ta sama kicha, szkoda buty wkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym mogl glosowac (niestety nie moge bo nie mieszkam a PL) to lewica :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Tomek - prowokacja - ktoś se jaja robi chyba ?? bo na poważnie to to chyba być nie może ?? :szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:szok:szok:szok:szok:szok:szok:szok:szok:szok:szok


star.gifTo,że nie mam w tej chwili czasu na morszczyznę nie znaczy, że jš porzuciłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jałoś

Oj ostro poleciales :(:D

Dobrze ze koles wie kiedy sie urodzil.

Tatus z nieba patrzy ........

ja pitole to prowokacja

Jest tu ktos z Bialegostoku i moze mi plakat zalatwic tego pana ?

haha

edit

ale mowi z sensem

zeby nie bylo bandyctwa, zlodziejstwa, NICZEGO

to ostatnie to moze im sie udac w tym kraju

Ja sobie wybory odpuszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ macie wywiad z tym panem. ne wiem tylko czy to nie powinno byc w "smieszne" ??

zwroccie uwage szczegolnie na to jakie ma doswiadczenie i co juz robil w urzedzie miejskim :haha


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tera powiem tak - nie ma takiego emotikonka który wyrazi co czuje - ale hehe zagłosowałbym na niego :(

Facet prosty, bidny i niewykształcony ale szczery, wierzy że ma szanse naprawić swoje miasto i kur.... nie bedzie mu dane :)

pS. a pamietacie filmik o elektryku wysokich napięć co go decydenci skrzywdzili z emeryturą i "dykty" za 3zł/h nosił ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w porownaniu z pewna poslanka SamoBrony to ten pan jest elokwentnym omnibusem, zreszta zapnijcie pasy i przeczytajcie sami:

http://www.niniwa2.cba.pl/slaska_poslanka_samoobrony_maria_wisniowiecka.htm

I to zadna prowokacja nie jest, wygooglajcie sobie ją, mozna jeszcze kilka takich kwiatkow znalezc :(


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politycy mają skłonność do myślenia o następnych wyborach, a nie o następnym pokoleniu.

Ronald Reagan

to wiele mowi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro już mowa o wyborach

591-kaczowstrzymywacz.jpg


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG taki ktoś ma rządzić Białymstokiem ?? :dontgetit

Loccotus pamiętam tego "elektryka wysokich napięć":( wporządku koleś z tego cygana (u nas w elektryku każdy go zna:D )mam nawet jego koszulke <rotfl>


360+110-od 15 Grudnia 2006 sprzedam miejsce na reklame (300 znaków) :D www.fastquad.pl- dla morszczaków z nano-reef super zniżki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę ... jak zwykle oddam głos na UPR mam dość lewaków - socjalistów, zarówno tych laickich jak rozmodlonych. Dla mnie jeden kij czy Miller czy Kaczor, oboje chcą moich pieniędzy i chcą mi wmówić że jestem nieodpowiedzialny i jakiś minister czy inny urzędnik lepiej je wyda niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę kolejny link z tym kolesiem...szybko robi karierę

wcale się nie zdziwie jak zostanie prezydentem :wink

znajdzie się trochę takich co oddadzą na niego głos dla żartu i wyjdzie...


Pozdrawiam Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teq zaglosowalbym na UPR ale u mnie w okregu chyba nie staruja :( a zreszta i tak mnie nie bedzie w Polsce w tym czasie. Szkoda ze UPR ma poparcie w granicach bledu statystycznego, mysle ze po prostu prawie nikt nie zna ich pogramu a kto zna to jest dla niego ten program zbyt radykalny.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że najpierw to się złożyłem ze 3 razy ze śmiechu jak zobaczyłęm występ tego pana, ale potem zacząłem się zastanawiać i niestety to nie jest śmieszne - to jest smutne.

Nie chodzi o to że jest to człowiek niewykształcony, a nawet podejrzewam że niedorozwinięty umysłowo, a o powód dla którego tacy ludzie graną się do polityki?

Jak się wsłuchacie po raz kolejny w to co ten pan mówi, to macie czarno na białym czego ludziom brakuje. Po prostu normalności, szansy na lepsze życie i bezpieczeństwa. Zawiedli się na politykach, którzy tylko walczą o władzę a reszta jest pozostawiona sama sobie i takie osoby jak ten pan postanawiają wziąć sprawy we własne ręce.

Nie mówie że to dobrze. Co wynika z rządów osób z łapanki to widzimy w chwili obecnej po naszym rządzie. Całe szczęście nic nie wynika, a spokojnie przy mniej sprzyjających okolicznościach już by mogło się wywiązać kilka tragedi (wojen z sąsiadami, krachów gospodarczych itp). A jak się kończą rządy osób niewykształconych, ale z dużą chęcią wprowadzania zmian? Tym że są jeszcze gorsi niż politycy salonowi w zapominaniu o swoich wyborcach. Przychodzi mi na myśl porównanie ludzi bogatych od pokoleń obytych z pieniędzmi i nowobogackich, którzy nigdy nic nie mieli i gdy zarobią duże pieniądze to zachowują się jak się zachowują. Po prostu władza i pieniądze korumpują, a osoby z nią nieobyte korumpuje znacznie szybciej.

Wiele osób pamięta jeszcze czasy gdzie państwo wszystkim dało po równo i właściwie to nikt nic nie miał i było dobrze. Co więcej dalej się sztucznie utrzymuje taką półkomunę w górnictwie, przemyśle stoczniowym i wielu spółkach z udziałem skarbu państwa (czy wiecie że LOT jest następnym kandydatem do naprawdę spektakularnego bankructwa? i że nie ma już swoich samolotów które spłacił jakiś czas temu, bo je ostatnio sprzedał, a za obecnie użytkowane płaci dzierżawę nowemu nabywcy?).

Teraz w kapitaliźmie trzeba ostro walczyć o pracę, wykształcenie i zarobki, a niestety osoby które w tej rzeczywistości się nie potrafią odnaleźć są zepchnięten na margines i nie dziwie się ich frustracji. Całe życie państwo o nich dbało, a teraz się wypieło i pozostawiło z niczym, więc ci co mają nowe samochody i domy to "na pewno dorobili się kradnąc" bo przecież w tym kraju - według nich - inaczej nie można się dorobić


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na HBO na stojaka jeden satyryk tak okreslil polski kapitalizm;,,Kilku kapitalnie sie dorobilo".


Akwarium-247l(95/50/52)Obieg-NJ2300,cyrkulacja 2xTunze6055+Multicontroller7096+6045 za skałą.

odpieniacz DIY APF600,oświetlenie-swietlówki LED 6X15W+t5 2X39W.Miekkie+LPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj, co by nie mówić, to jednak w polsce żyje się coraz lepiej (choć nie jest to zasługą ekipy rządzącej), a ta wielka emigracja powstała nie tyle z nagłego pogorszenia się sytuacji na rynku pracy (choć różowa delikatnie mówiąc to ona nie była), a otwarcia możliwości podjęcia legalnej pracy za granicą.

Tak wszyscy marudżą że im coraz gorzej, a zarabiają jakoś coraz więcej, jeździ co drugi nowy samochód i akwaria morskie powstają jak grzyby po deszczu :(

Pewnie że trzeba się na to więcej nagimnastykować niż kiedyś, ale ogólnie jest dużo więcej możliwości.

A ogromne fortuny powstają jasne że nie zawsze legalnie, jednak tym nie różnimy od innych krajów zachodnich (nie mówiąc już o USA)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.