Skocz do zawartości
CzarneSlonca

Najlepszy patent na dno!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja mam szybkę 10mm, na nią ułożyłem skałę (40kg) i dopiero później podsypałem piasku. Całość wygląda OK, i będę pewien, że skałą nie obsunie mi się jak piasek zmieni położenie.


cc183b31859f2d3073f0571477a8ac16u1871a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałes uważnie co pisaliśmy?

Boisz się :bow

My śpimy spokojnie :bow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to zobacz jak ją w sklepach trzymają

Zobaczysz na własne oczy i się bać przestaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie jak Tynio i Paman - białe spienione PCV oklejone dookoła, tylko że 5 mm (bo takie miałem)na tym piasek ok.3 cm i tyle.

Pozdrawiam.


Akwarium - aktualnie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed układaniem skały na warstwie piachu. Niektóre ryby lubią sobie wykopać jakąś norkę (i to nie tylko babki, mój garbik ryje pod skałami jak szalony) i wtedy skała może się zawalić. Dlatego powinno się najpierw układać skałę na dnie, tak aby stabilnie stała, a później piaseczek :bow

Pozdrawiam

Radek


Laguna na wsi, a w niej rybki i korale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na wlejenie pcv. W Castoramie znalazłem coś co się nazywa "akryl ex". Jest biały albo przezroczysty o grubości 3mm. Czy taki materiał nadaje się do zbiornika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cetus może być, są akrylowe akwaria prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#90900 Mikołaj :

Macie może jakiś namiar na sklep inetowy lub w realu sprzedający te białe kratki o oczkach 1x1 lub 2x2cm? Chodzi mi o duże formaty typu 50x50cm lub 50x100cm. Szukałem przez google i nic. W Castorama, Obi itp też nie ma.

Pozdr

Witam!

Jak kiedyś robiłem akwa z kolegą to użyliśmy kratek od świetlówkowych opraw sufitowych. z tego co pamiętam miały wymiar dokładnie jaki szukasz...100x50 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie spokój z tym kombinowaniem z dnem bo narobicie tylko syfu w baniaku..., a jak już coś robić to z żadnych kratek tylko szczelnie z pvc i zakleić silikonem, ale po co skoro w sklepach trzymają po xxx kg skały na gołej szybie i nic się nie dzieje... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
#221586 spajdi :

Ludzie dajcie sobie spokój z tym kombinowaniem z dnem bo narobicie tylko syfu w baniaku..., a jak już coś robić to z żadnych kratek tylko szczelnie z pvc i zakleić silikonem, ale po co skoro w sklepach trzymają po xxx kg skały na gołej szybie i nic się nie dzieje... :)

Czytam to cały czas i też mam takie zdanie.To jak z szafkami,robią pancerne a wystarczy zobaczyć jak robią firmowe,choć faktycznie można się bać.U mnie 70kg na metrze dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.