Skocz do zawartości
Jukos

Poszukuję osoby, która wykona oświetlenie LED

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję osoby, która mogłaby wykonać beleczkę led do baniaczka 60 x 50 x 50 (dł x szer x wys) wraz z sterowaniem.

Ktoś jest może chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz przeznaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od lampy, jestem otwarty na negocjacje :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup chinkę będzie ok i na pewno taniej. Zrobienie porządnej lampy kosztuje sporo pracy bo chyba nikt nie ma w domu linii produkcyjnej żeby usprawnić proces a jeśli ma to za grosze tego nie będzie robił. Spójrz w dziale diy lampa Florida_SUN, jeśli masz trochę drygu zrobisz sobie sam, jeśli chcesz to zlecić to raczej nie zaoszczędzisz pieniędzy i lepiej kupić firmową. Jeśli chcesz oszczędzić kup chinkę podobno są bardziej niż ok.

Szukaj na ebay.com użytkownika dsunny, piękne sterowanie i wysyłka gratis.

Wysłane z galaktyki S4

Edytowane przez big daddy (wyświetl historię edycji)

7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim się zdecydujesz na zakup chinki poszukaj informacji ile te lampy świecą bo z tego co wiem 2-3 lata i część lampy nie świeci porządnie zrobiona diy posłuży min 5 lat


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co planujesz trzymać w tym akwarium ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem początkujący to chcę zaczac od miękkich, mniej wymagających oraz krewetek, ale mam nadzieję że wraz z doswiadczeniem obsada będzie ewoluować

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie słuchaj Biga, chinka to szajs, shit, gówno, którym możesz sobie podświetlić klozet. Jak masz siłę,to rób sam lub zdaj się na profesjonalistów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale nie słuchaj Biga, chinka to szajs, shit, gówno, którym możesz sobie podświetlić klozet. Jak masz siłę,to rób sam lub zdaj się na profesjonalistów...

Nie wiem czemu sadzisz ze chinka to szajs, powiedz poprostu ze Tobie cos pod nia nie roslo albo roslo za wolno lub moze ze spodziewales sie za 500zl zeby lampa miala opcje prania w zestawie.

Ja to samo moge powiedziec o markowej lampie ze to gowno szajs bubel za 4x wieksze pieniadze i z checia wymienilbym na inna firme ale musialbym doplacic.

Ja polecam Ci chinke z alledrogo z kilkoma rodzajami diod, ja osobiscie taka posiadam i jestem zadowolony jedyny moim zdaniem mankament to za duzo bialych diod ale to kwestia gustu, no i nie stety ale nie ma wschodow i zachodow :)

Wysłane z mojego SM-G900F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizowałem 3 lampki - Zetlight 6500, Sanrise A015 Marine LED 144W oraz Maxspect Razor 130W 15000K i doszedłem do wniosku, że za trochę mniejszą kasę mogę mieć dobrą lampkę zrobioną przez kogoś kto się na tym zna - ja się nie czuję na siłach aby coś takiego zmontować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sorry ale nie słuchaj Biga, chinka to szajs, shit, gówno, którym możesz sobie podświetlić klozet. Jak masz siłę,to rób sam lub zdaj się na profesjonalistów...

jedno ale, WIĘKSZOŚĆ lamp na rynku to ... chinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analizowałem 3 lampki - Zetlight 6500, Sanrise A015 Marine LED 144W oraz Maxspect Razor 130W 15000K i doszedłem do wniosku, że za trochę mniejszą kasę mogę mieć dobrą lampkę zrobioną przez kogoś kto się na tym zna - ja się nie czuję na siłach aby coś takiego zmontować

I jak ci zrobi lampkę diy,to napewno da ci też paragon żeby z ewentualnymi awariami mógł byś się do niego zgłosić w ciągu dwóch lat trwania gwarancji.

Kup do sobie maxpecta masz serwis od ręki,u lufta.Po co kombinować.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena Ci będzie odpowiadać, proponuję Aquatronica marine 150. Cena 1680 brutto. Pełno sterowalna ze wszystkimi bajerami. Gwarancja, faktura itd.Osobiście znam 4 zbiorniki, nad którymi śmigają te ledy od kilku lat.Bez żadnych strat, normalny wzrost koralowców, dziecinna obsługa.Poniżej fotka lampy z targów AquaZoo 2015 w Poznaniu

post-26743-0-18980500-1464595930_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz maxpecta, a jak będzie niedosyt, zawsze na radiatorze możesz dołożyć 2 lub 4 t5 ...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam nad czym myśleć ;)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz, diy to się bierze i robi a nie kupuje. Więc jedyne o czym możesz myśleć to jaka lampę sobie kupić.

Wysłane z galaktyki S4


7de235a26562911269b91f0894bacc5bu1345a1188.png

Słone "Coś"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dla siebie lampę LED DIY działa i jestem z niej zadowolony. Ale dla kogoś zrobić i wysłać na drugi koniec Polski się nie odważę. Nigdy nie wiadomo co może się stać np. spali się dioda. Wymiana zajmuje 5 minut więc to nie problem. Tylko co z kosztami przesylki w dwie strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.