Jump to content

Jukos

Szlachta Morska
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Mariusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  z domu
 • Akwarium
  jakieś 800l w obiegu

Recent Profile Visitors

2001 profile views
 1. W sobotę była przymusowa przesiadka. Niestety silikon przy łączeniu przedniej szyby z dolną zaczął puszczać więc trzeba było szybko reagować. Poniżej mała fotorelacja, całość jakieś 5-6 godzin (nie licząc kosmetyki ) @chwialek, @Alfik1980 bez Was nie dałbym rady
 2. ostatnie fotki przed jutrzejszą przesiadką...trzymajcie kciuki
 3. Jukos

  ati essentials +

  w PL jest już dostępne od jakiegoś czasu
 4. Jukos

  ati essentials +

  Jak w temacie. Czy ktoś już może używał tej nowości od ATI?
 5. Ma swoje miejsce w którym siedzi prawie cały czas ale wystarczy się pokazać przy baniaku i wychodzi licząc że coś dostanie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 6. Karmienie pupilka https://youtube.com/shorts/OaNJ9uroQ74?feature=share Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 7. Widzę, że zostałem wywołany do tablicy U siebie mam na powrocie i rewizji rurę 40 mm, zawór membranowy a na powrocie 32 mm. Mxspect jump 8000l/h chodzi u mnie na jakieś 60%. W ciągu roku musiałem umyć ją dwa razy ponieważ zauważyłem mały spadek mocy.
 8. Chętnie się z Marzeną pokażemy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Mariusz mnie się wydaje, że ludzie się boją, że w listopadzie znowu wszystko będzie zamknięte. Niestety dobowe liczby zakażeń nie napawają optymizmem, a nasz rząd robi co chce i kiedy chce i to może być główną przyczyną niskiego zainteresowania.
 10. Zastanawiamy się z Marzeną. Wiesz, u mnie to będzie zależało od dostępności "niani" EDIT: 1. Luft 2. AnT 3. BofT 4. Dadario Dadariowa i 2Dadariątka 5. Chwialek 6. DarekB30 z małżonką 7. Katani z małżonką + 1 szt młodzieży. 8. Lacmar 9. JUKOS z małżonką (wstępnie)
 11. musi się odbyć, nie ma innej opcji
 12. Red Sea Coral Pro Lampka ATI Hybryda 6x80W plus 4X75W LED.
 13. ATI leje już po 70 ml/ dziennie Jodu 4 ml/dziennie NYOS Active Iodine Stront 20 ml/tydzień Nyos Active Strontium Podmianki raz na dwa tyg 50l ale zastanawiam się czy nie zmienić cyklu na co trzy tygodnie.
 14. Cały czas jadę na ATI Essentials Pro. Jod mam podłączony pod pompę dozującą i daje co dziennie, stront raz w tygodniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.