Skocz do zawartości
czupacabra

Crazy coral z Bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Wystarczy przeczytać na ich stronie że wysyłają też i kurierem K-ex, czyli na całą Polskę.

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy,

dziękuję za wszystkie miłe słowa, są one dużą motywacją dla nas.

Jak już wspomniano pracujemy nad tym aby przenieść się w nowe miejsce. Wiadomo, że wszyscy jesteście zaproszeni na otwarcie :)

Pracujemy też nad sklepem internetowym (wiem, że nie jest idealnie i sklep www nie oddaje tego co się dzieje stacjonarnie ale jest i będzie coraz lepiej) działamy tez w kilku innych tematach. Więcej info dam jak przyjdzie pora w dziale dla sponsorów i na naszym facebooku - nie chcę Wam zaśmieć tematu :D

Tak offtopując na koniec: Piotr ja do dziś nie wiem jak Ty udźwignąłeś tego boksa ze zdjęcia, przyznaj się, że miałeś wózek :p

Magda wysyłamy kurierem gdzie się tylko da w tym na Śląsk.

Miłego dnia :)


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy,

dziękuję za wszystkie miłe słowa, są one dużą motywacją dla nas.

Jak już wspomniano pracujemy nad tym aby przenieść się w nowe miejsce. Wiadomo, że wszyscy jesteście zaproszeni na otwarcie :)

Pracujemy też nad sklepem internetowym (wiem, że nie jest idealnie i sklep www nie oddaje tego co się dzieje stacjonarnie ale jest i będzie coraz lepiej) działamy tez w kilku innych tematach. Więcej info dam jak przyjdzie pora w dziale dla sponsorów i na naszym facebooku - nie chcę Wam zaśmieć tematu :D

Tak offtopując na koniec: Piotr ja do dziś nie wiem jak Ty udźwignąłeś tego boksa ze zdjęcia, przyznaj się, że miałeś wózek :p

Magda wysyłamy kurierem gdzie się tylko da w tym na Śląsk.

Miłego dnia :)

Marku trzeba mieć siłę a nie być kalesonami :baby: tak więc jak dostaniesz MEGA dostawę do nowego sklepu to po prostu napisz do mnie a ja przybędę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam Cię z słowo :)

pozdrowienia


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz Marku zdradzić nową planowaną lokalizację? Ciekawi mnie czy będę miał bliżej. Pozdrawiam


577ef1154f3240ad5b9b413aa7346a1e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zakupy w tym sklepie :) Zwierzaków tam jeszcze nie kupowałem, natomiast sól czy inną martwą naturę już tak i zawsze bezproblemowo :) Wczoraj zamówiłem sól i mail 11 minut później "dziś wyślemy zamówienie"! :clap:


Było 30l >> 112l + 45l >> 375l >> 490l >>

Jest 637l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja będzie zaraz przy nowo-powstającej ekspresówce S5 w Żołędowie gmina Osielsko. Napewno niektórzy będą mieli dalej inni bliżej ale ogólnie będzie wygodniej dla wszystkich.

Mapa

S5 Bydgoszcz

Także Andrzeju wskakujesz na S5 w Białych Błotach potem 140 km/h i 3 minuty i jesteś :p


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokalizacja będzie zaraz przy nowo-powstającej ekspresówce S5 w Żołędowie gmina Osielsko. Napewno niektórzy będą mieli dalej inni bliżej ale ogólnie będzie wygodniej dla wszystkich.

Uuu, to kawałek - ale jeśli frykasy mają nas tam czekać, to warto ;)


Keep calm and keep swimming.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze, w związku z tym, ze tego typu informacje są zarezerwowane dla sponsorów forum temat zostaje zamknięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.