Skocz do zawartości
matheroz

Co to za przyjaciel z Chorwacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

We Włoszech na skałach było tego pełno ale jakoś nie przeszło mi przez myśl żeby to jako pamiątkę zabierać do PL. Co innego z krewetkami które są także i u nas jak się okazuje w Bałtyku. Te muszelki na zdjęciu to miejscowy specjał kto zgadnie jaki :p

1c4c9faef065e470253f5c133ed4fd88.jpg

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomyślcie trochę o rybach, które u was pływają i jak są często łapane. Cyjanek, te sprawy... Wszystkie pochodzą z hodowli? Ano nie. Oczywiście nie jestem za takim postępowaniem, ale litości... po co ten lincz?

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tym bardziej że tak trąbi się o umierającej i dewastowanej rafie koralowej a My kupujemy szczepki z importu heh bo nie z hodowli Pana Kowalskiego. Każdy z nas przyczynia się do tego niestety, dale Ty też ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z morszczaków zabija ryby wypuszczając je do baniaków o złych parametrach wody, wielu trzyma w małych baniakach, inni testują na życiu wszystkie chemie... Wyluzujcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wielu z morszczaków zabija ryby wypuszczając je do baniaków o złych parametrach wody, wielu trzyma w małych baniakach, inni testują na życiu wszystkie chemie... Wyluzujcie....

"Ryba- tester", "tania ryba na dojrzewanie", jako producent amoniaku i takie tam. A samo trzymanie w szklance czegoś, co żyło kiedyś na wolności to w gruncie rzeczy też nieetyczne. :) Także- ja bym się z ostrym tonem raczej powstrzymał, bo to trochę zalatuje hipokryzją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wszystkim morszczakom kupić bilet na bali czy gdzieś, zapakować porządnie ryby, korale, zooplankton i wszystko inne co żyje w naszych akwariach i wypuszczenie tego do oceanu. Bedzie im lepiej.


OGLĄDAMY AKWARIUM

Akwarium 120x60x50 z pudełkiem przelewowym

Lampa: Pacyfic Sun Metis Hyperion R2 2x150w + 2x54w CoralPlus

Odpieniacz: Deltec SC 1455

Obieg: Jebao DCT 6000

Cyrkulacja: 2x Jebao RW-8

Filtracja biologiczna: DSB + Refugium

b176b2af91df13f8f85b2807ab712d5eu1271a1116.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że czas na zamknięcie tego tematu


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.