Skocz do zawartości
michalzgierz1989

Ocean TV

Rekomendowane odpowiedzi

Na Satelicie Eutelsat 36 B (36 Wschód) nadaje rosyjsko języczny kanał telewizyjny w całości poświęcony życiu oceanów mnóstwo filmów o rafach koralowych w tym też takie z ujęciem na dany gatunek ryby wraz z opisem gatunku, kanał jest szyfrowany i dostęp jest płatny, ale są dostępne karty HTB+ z możliwością dostępu w wolnej chwili wrzucę jakiś film z tej stacji

Parametry

Satelita Eutelsat 36

Częstotliwość 11,900 Ghz

SR 27,500

FEC 3/4

Polaryzacja R (Kołowa Prawa)

Modulacja 8PSK

System DVB-S2

ID OCEAN-TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pewnie jak się dobrze poszuka to jest ten kanał online na google ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze taki kiepski satelita, nie ma jak zlapac.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze sygnał z tego satelity jest mocny :) tylko Rosjanie nadają w innej polaryzacji przez co jest trochę kombinowania ale da się ;) mój kolega ma zakres od 42 E do 4 W na jednej antenie tak zwana "Wave Frontier T90" sygnał ma powyżej 100 % na każdej ustawionej satelicie a jest ich tam 13, sama antena nie jest problematyczna w zakupie, co maszt do jej założenia bo nie w każdym mieście kupisz rurę o grubości do 6 CM, mnie czeka wymiana anteny bo przy opadach mam czarny ekran i też taką antenę planuje zainstalować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antene mam ale mam nastawiona na astre i hot birda. Musialbym chyba kupic obrotnice zeby miec tego satelite?


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrotnica dała by radę się w niego wstroić bo sygnał jest mocny , ale jeżeli masz konwerter który łapie tylko H i V, to Rosyjskie kanały ci nie wskoczą bo oni nadają w R i L czyli kołowo :) musiał byś założyć konwerter kołowy lub jakiś nie używany przerobić pod kołowy, bo to nie jest trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.