Skocz do zawartości
Kazool

WAW - szczepki

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

mam do zaoferowania trochę 'nadprodukcji' z mojego akwarium:

1. Gąbka HALICLONA - w załączeniu fota matecznika, który w moim akwarium jest na jakichś sterydach i rozrasta się jak wariat - szczepki zasiedlone kilka tyg. temu i przyjęte; PLN 50/szt.

2. Montipora digitata stalowa - fajna spora szczepka, PLN 40

3. FAVITES Ultra FLUO - kilka szczepek z korala którego postanowiłem zastąpić w całości jakąś jaskrawą Echinophylia.... PLN 50/szt.

4. Fajna spora SERIATOPORA CALIENDRUM, wielkości pięści, jest w moim zbiorniku od dnia 1 - wyhodowana z ułomka wielkości 2-3cm - pozbywam się celem zrobienia miejsca na coś trudniejszego; 70zl za cały krzak.

Zbiornik ca. 6m-cy. Zeovit+Refugium, bez inwazyjnych glonów, aiptasi, wirków i innego gó*^&%a. Zachęcam do zakupów - mam woreczki i gumki :)

Zdjęcia robione przy pełnym oświetleniu dziennym - 50/50 biało/niebieskie; LED Razor +4xt5.

Zdjęcia robione tel. Odbiór osobisty - Warszawa Ursus.

Tel. 519-199-910.

post-25837-0-38979100-1474372995_thumb.jpg

post-25837-0-43362700-1474373015_thumb.jpg

post-25837-0-92175200-1474373025_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się dało jakoś do Krakowa podesłać szczepkę lub dwie Fawites to bardzo proszę o kontakt PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności odbiór osobisty - jak do weekendu coś zostanie dam znać czy będę miał czas pakować wysyłkę konduktorską..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bump - zostało kilka szczepek. Rozważę dostawę PKP/PKS na koszt i ryzyko nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.