Skocz do zawartości
volf

Zamówienie z aliexpres

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Pierwszy raz zamawiałem towary z aliexpres i nie bardzo rozumiem procedury.

Płatność robiłem kartą viza, wczoraj dostałem wiadomość że towar został wysłany ale z konta nie pobrano mi żadnych pieniędzy. Kiedy będzie ten przelew zrobiony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa jest już zablokowana na karcie, do dwóch dni zobaczysz transakcje, nie martw się za darmo towaru nie dostaniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba z kolei sprzedajacy tez jej nie dostanie dopoki nie potwierdzisz ze dostales paczke (masz okreslony czas na zazalenie)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ali a już kupowałem kilka razy nie miałem problemu z płatnościami i z dostawą. Tu różnie bywało z tym czasem ale jak nie dojdzie masz 60dni na reklamacje. Znajomy zamówił tel złożył reklamacje i w momencie zatwierdzenia przez sprzedającego i wysyłki 2 doszedł 1. Gorzej jest banggood. Taniej ale wysyłka czasem i dostawa masakra

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze czy paczki są otwierane do jakiejś kontroli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co zamawiasz. Jak spora paczka lub bardzo droga to nie przejdzie bez kontroli. Zawsze wpisuja gift o wartosci kilku usd ale jak zamowisz lampe led to paczka spora, ciezka I wartosciowa. Wtedy juz pewnie trafi na clo choc nie zawsze.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego cła, tylko jest doliczany VAT od wartości przesyłki oczywiście z doliczonymi z kosztami dostawy, jak chwile pomyślisz, to wpadniesz na to jak ten VAT zminimalizować :), otwieranie paczek raczej loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak można zapłacić za zakupy na tym portalu nie mając kart visa i tym podobnych? Da radę jakiś zwykły przelew z normalnego konta bankowego, coś jak payu na allegro?


Akwarium 120x50x50, ATI 8x54w dimm, Skimmer DIY, Tunze6025, JVP102, JebaoWP25, DSB-Refugium

Poprzedni baniak: http://nano-reef.pl/topic/44325-przesiadka-na-wiekszy-baniak/page__p__428249__hl__%2Bpierwsza+%2Brafa+%2Brumuna__fromsearch__1#entry428249

Pierwszy baniak: http://nano-reef.pl/topic/40486-50l-pierwsza-rafa-rumuna/

f885507dbdc1ce88adc3bf6fd57aba38u787a691.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewy24 lub paypal

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka


299L(100x65x46) plus sump . Oświetlenie 2x24w t5 Narva Blue 2 i Sylvania Marinestar + LED 36W +LED 18W 3xUV , 2xRB, 1Blue+80W LED CHIP .Odpieniacz Deltec SC 1350, skały około 12 kg sucha , 20 kg żywy piasek red sea live reef , cyrkulacja RW-15 , obiegówka Jebao 3000 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeliczyli mi po kursie 3,99 dzisiejszy to 4,10

Jak ktoś idzie w oszczędności to musi wyczekac moment, różnica niewielka ale jak to mówią grosz do grosza i będzie...domek z ogródkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialem kiedys ledy na Ali, po rozmowie ze znojomym wycofalem sie z trasakcji, kasa zostala mi zwrócona a 3 tygodnie później doszly diody.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopytam , pierwsze dwa zamówienia otrzymałem po kolo trzech tygodniach, trzecie zamawiane w tym samym czasie nie przyszło. Dziś odczytałem wiadomość że towar od 27 X znajduje się w kraju w" kantorze" , skoro jest w kraju to dlaczego przez tyle dni go nie dostarczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co z tym "leżakowaniem w kantorze" przecież od 27go to zdążyło by kilka razy europe objechac

Miał ktoś taką informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamawialem sterownik temperatury w Polsce leżał chyba z trzy tygodnie

Wysłane z mojego MSP95009 przy użyciu Tapatalka


400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jestem spokojniejszy, zdążą dojść bo zamawiałem prezenty na święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.