Skocz do zawartości
Kris81

Nowy Maxspect Gyre XF-250/230

Rekomendowane odpowiedzi

To ewentualnie tak możesz zrobić, ja miałem druga pompę i podpiąłem ja na kilka dni. Serwis działał bardzo sprawnie.
Dziś wysłałem jutro odebrali i już następnego dnia po południu wysłali towar. Jednak to był tylko prostu serwis. Jeśli u ciebie będzie coś poważniejszego to może potrwać dłużej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie jest tak źle bym nie mógł wytrzymać. Poczekam, przypomnę się po nowym roku i zaczekam na odwiedziny, które w stolicy nie są problemem dla Pana Mariusza. Kwestia zgrania się w czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szacun dla Pana Mariusza za to, ze zobowiązał się przyjechać.. przy natłoku pracy i takie wizyty domowe zajmują dużo czasu, w którym można byłoby obsłużyć kilku innych klientów którzy wyślą sprzęt do serwisu.. Chwali się takie podejście

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale sam mam podobna prace i wiem ze gdyby pojechał do serwisu, to w tym czasie by naprawił ze 3 takie pompy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam pytanie jakie według Was ustawienia kontrolera jest najbardziej wydajne.

Od razu chciałbym uzupełnić, że tak wiem 100% mocy pompy daje najwięcej przepływu wody,  moje pytanie tycz się trybów ustwień

czy lepsze efekty dla ruchu wody daje np. tryb LTC, OGC a może ciągły lub pulsacyjny.

Z góry dziękuję za wasze spostrzeżenia dot. ustawień pompy i najlepszej wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tryby automatyczne (LTC, OGC) to tylko w jednym pompy działają w dwie strony (wolniej się zapychają).


Solniczka a w niej: obieg Jebao, cyrkulacja Maxspect, odpieniacz BK, lampa Maxspect, dolewka Levelautomatic Milestone.

5ec28973961f7244464f928796a3fc08u1399a12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

mam pytanie jakie są najbardziej wydajne ustawienia sterownika przy dwóch pompach 250 z waszego doświadczenia.

Ewentualnie jak według Was najlepiej rozmieścić pompy, aktualnie mam je rozmieszczone na przeciwko siebie po bokach akwarium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.