Skocz do zawartości

Historia edycji

Thiper

Thiper

Pytanie: Błazenki pływają mi cały czas przy lewej szybie, zupełnie nie chcą się zapuszczać w akwarium (ani razu dopłynęły do 1/4 akwarium) - tam gdzie je wrzuciłem tam się bujają. Czy jest to możliwe, że cyrkulacja (RW-8 odpalone na 8/10 falowo) jest dla nich za mocna i temu cały czas tkwią w miejscu? Czy takie "lizanie szyby" jest dla nich normalne ^^

@katani Nie wiem czy właśnie trafiłem na "złotą erę" walki z Bryopsis, ale patrząc na reakcję ludzi i to co się dzieje po podaniu Fluconazole, albo brzmi to jak dobra reklama leków, albo jak faktyczny, realny sposób. Opis jest wręcz niewyobrażalny - skutków ubocznych nie ma, nawrotów glonu też, żadnych strat i w sumie jedyne co trzeba zrobić to wymieszać 20mg leku na 1 galon wody. Dawkę podać RAZ i "czekać aż stanie się cud". Brzmi niewiarygodnie, ale... może w tym szaleństwie jest metoda.

Fluconazole Polfarmex 100mg w ilości 28 tabletek już mam ogarnięte. U mnie starczą 24 tabletki, czyli 4 jeszcze zostają, a cena za opakowanie 83 zł (za SuperPSB dałem 90zł...). Z racji na "dojrzewanie" myślę, żeby jeszcze poczekać. Czy podanie i ewentualna "śmierć" mogłyby zaburzyć dojrzewanie? Czy ma to jakiś wpływ? Sam nie wiem... :)

@maciej01 Ok! Będę karmił raz to raz to. KENT'a kazali mi lać, żeby w wodzie nie brakowało niczego. Capnella mam nadzieję, że mi nie capnie przy tym świetle :) Dzięki!

Thiper

Thiper

Pytanie: Błazenki pływają mi cały czas przy lewej szybie, zupełnie nie chcą się zapuszczać w akwarium (ani razu dopłynęły do 1/4 akwarium) - tam gdzie je wrzuciłem tam się bujają. Czy jest to możliwe, że cyrkulacja (RW-8 odpalone na 8/10 falowo) jest dla nich za mocna i temu cały czas tkwią w miejscu? Czy "lizanie szyby" jest dla nich normalne ^^

@katani Nie wiem czy właśnie trafiłem na "złotą erę" walki z Bryopsis, ale patrząc na reakcję ludzi i to co się dzieje po podaniu Fluconazole, albo brzmi to jak dobra reklama leków, albo jak faktyczny, realny sposób. Opis jest wręcz niewyobrażalny - skutków ubocznych nie ma, nawrotów glonu też, żadnych strat i w sumie jedyne co trzeba zrobić to wymieszać 20mg leku na 1 galon wody. Dawkę podać RAZ i "czekać aż stanie się cud". Brzmi niewiarygodnie, ale... może w tym szaleństwie jest metoda.

Fluconazole Polfarmex 100mg w ilości 28 tabletek już mam ogarnięte. U mnie starczą 24 tabletki, czyli 4 jeszcze zostają, a cena za opakowanie 83 zł (za SuperPSB dałem 90zł...). Z racji na "dojrzewanie" myślę, żeby jeszcze poczekać. Czy podanie i ewentualna "śmierć" mogłyby zaburzyć dojrzewanie? Czy ma to jakiś wpływ? Sam nie wiem... :)

@maciej01 Ok! Będę karmił raz to raz to. KENT'a kazali mi lać, żeby w wodzie nie brakowało niczego. Capnella mam nadzieję, że mi nie capnie przy tym świetle :) Dzięki!

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.