Skocz do zawartości
Proked

Czy to jest Opti White ?

Rekomendowane odpowiedzi

Za ten zbiornik zapłaciłem 1200 zł 110/60/55 komin zewnetrzny przeloty i grzebień w cenie.


94ceb69313c4d2b2468c2336c0855e2bu1295a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na opti to i tak chyba nie dużo.. Ja bym już zostawił na twoim miejscu to co masz. Niech zwrócą kasę. Moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może - ale u niektórych/wybranych producentów

zamawiałem krewetkarium z Opti - za szlif trapezowy i transparentny silikon musiałem dopłacić

Źle to ująłem.

To powinien dziś być standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest to firma profesjonalna to robi z czarnego silikonu , przy bezbarwnym klient jest informowany o ewentualnych problemach z tym związanymi i decyduje sam . Bezbarwny jest ładny jak jest bez wody i dwa pierwsze miesiące potem nie jest to już tak różowo jak się wydaje szczególnie w akwarium morskim.

Mam od ponad roku bezbarwny silikon i jest nadal bezbarwny i nie widać glonów. O jakich problemach mówisz??

A kupując akwarium na zamówienie każdy powinien być poinformowany o możliwościach jakie oferuje szklarz. Nie muszę się znać na wszystkim. Jak ja zamawiałem to pytali o wszystko, czego nie wiedziałem to wyjaśnili i doradzili.


ab7371e7ff665a13bcc41efdd1b83bd1u1489a1339.png

f89e56a726def77e21d35d5c115b01adu1489a13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak też myślałem że będzie a tu lipa... niby profesjonalna firma ale takie szczegóły trochę robią lipę. Rozmawiałem że szklarzem który kleil ten baniak. Najprawdopodobniej całość idzie do poprawy czyli poker na szybach opti. Wymiana tylnej szyby i zmiana koloru sylikonu. Skoro i tak musi rozkleic baniak to niech już zrobi dobrze.


94ceb69313c4d2b2468c2336c0855e2bu1295a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon

Dobrze robisz ja bym naprawiał, jednak w akwarium rzucają się w oczy takie detale jak szlify, polerka i kolor silikonu szczególnie przy OW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.