Jump to content
MayFly

Jak feniks z popiołów?

Recommended Posts

Cóż dawno mnie tu nie było. :p

Możliwe że będę musiał zrezygnować z wędkarstwa muchowego więc zacząłem teoretyzować i kombinuję ewentualnie czy da sie zrobić ten projekt niefoto v2 który wykonałem w 50% 3 lata temu.

Mam masę sprzętu po zbiornikach różnych i w głowie mam akwarium na wzór Frankensteina.

zbiornik około 60l, filtracja opierała by sie o aqua medic blue 1000 więc tak 2/10 ale za to pompę ma inną, kupiłem dawno temu do pierwszego akwa jak z Ojcem działałem jeszcze w akwarystyce. ;)

W moim pierwszym niefoto przełomem okazały sie biokostki tyko za późno je uruchomiłem więc tutaj od początku by chodziły.

Poległem też z powodu żywej skały i to 2x, raz. Raz Aiptasia przejęła cały mój zbiornik z konikami co doprowadziło do śmierci + główny zbiornik to była ukwiałowa katastrofa + moje niefoto gdzie te pieprzone ukwiały miały tony żarcia co doprowadziło do tragedii + inne syfy ze skał. Więc jak planowałem 2 odsłonę niefoto mojego kupiłem suchą skałę i tak sobie leży od 3 lat. Muszę jeszcze pomyśleć jak przenieść życie korzystne do akwarium, mówię o kiełżach i innych zwierzakach. Jak ktoś ma pomysł to pisać śmiało.

Myślę też nad ewentualnym odkupieniem 1kg skały i dokładnym przyjrzeniu sie jej w osobnym zbiorniku żeby zobaczyć czy coś sie nie pojawi niechcianego ;)