Skocz do zawartości
Moljzesz

Dunca na mrozie

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu miałem dostarczyć koledze szczepkę dunki do Katowic, jadąc po drodze zachaczyłem o stacje ażeby do pompować oponę. Tak też zrobiłem i ruszyłem dalej. W kace macam się po kieszeni, "kurcze gdzie ta szczepka, cholera nie ma" i mnie olśniło, została na stacji! Musiała mi wypaść a jest mróz, było ok -1,5 stopnia. Myślę sobie nie ma szans żeby przeżyła godzinę czasu na mrozie, więc zrobiłem zakupy w sklepie do którego jechalem, przeprosiłem kolegę i wracam. Jadąc pomyślałem że ktoś może znalazł i zaniósł na stację więc zajeżdzam i parkuje przy kompresorze. Patrzę leży bidulka, worek rozwalony, woda po kropelce wykapuje. Wziąłem do auta, woda była zimna masakrycznie. Trzymałem w ręce jadąc z powrotem i myślę nie ma szans żeby to przeżyła. W domu szybko do akwarium w tym woreczku, za nim woda się zagrzała minęło z pół godziny. Zgadnijcie czy dunca żyje?

Prawie półtora godziny na mrozie, na stacji w resztce wody


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żyje


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze dyszy, pomarszczona jak pysk mojego boksera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zahibernowałasię pewni troszkę.... Hipotermia, choć zabija, to czasami też potrafi uratować życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko to sie nic moze nie stala. Moja acra od AF 2dni przelezala na magazynie do dostalem sam szkielet:)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Acropolis 800L ++ na ZEOVIT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno żyje :thumbsup:


500l w obiegu

Start 9.08.2014, wsparcie Męża - bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to niewiarygodne ale ona żyje, wieczorem już się pompowała i nic jej nie było :-)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił sobie krewetkę z wysyłką pocztą

Niestety worek puścił i woda wyciekła, przesyłka została wstrzymana na sortowni, o ile dobrze pamiętam jak mówił to dopiero po 3/4 dniach zgodzili sie po wielkich przeprawach dostarczyć do adresata.

Otworzył przesyłkę , a w worku może. 100 ml wody i martwa krewetka , woda może kilka stopni.

Stwierdził, ze wrzuci do baniaka to jakaś gadzina się ucieszy.

Na drugi dzień patrzy na baniak i ze zdumienia oczy przeciera, bo krewetka jak gdyby nigdy nic obrabia skałę.

Piotrek jakby co , to wnieś poprawki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to niewiarygodne ale ona żyje, wieczorem już się pompowała i nic jej nie było :-)

Kombinuję że skoro zdarzenie miało miejsce w wigilię wigilii to zdarzył się cud. :thumbsup:

Edytowane przez Dasti (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupił sobie krewetkę z wysyłką pocztą

Niestety worek puścił i woda wyciekła, przesyłka została wstrzymana na sortowni, o ile dobrze pamiętam jak mówił to dopiero po 3/4 dniach zgodzili sie po wielkich przeprawach dostarczyć do adresata.

Otworzył przesyłkę , a w worku może. 100 ml wody i martwa krewetka , woda może kilka stopni.

Stwierdził, ze wrzuci do baniaka to jakaś gadzina się ucieszy.

Na drugi dzień patrzy na baniak i ze zdumienia oczy przeciera, bo krewetka jak gdyby nigdy nic obrabia skałę.

Piotrek jakby co , to wnieś poprawki..

Twoja historia jest bardziej niewiarygodna od mojej :-)

Kombinuję że skoro zdarzenie miało miejsce w wigilię wigilii to zdarzył się cud. :thumbsup:

To było już jakiś czas temu, pisałem o tym dopiero teraz ażeby mieć pewność że dunca żyje..

Także poprawek nie będzie ;-)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja historia jest bardziej niewiarygodna od mojej :-)

To było już jakiś czas temu, pisałem o tym dopiero teraz ażeby mieć pewność że dunca żyje..

Także poprawek nie będzie ;-)

No to w takim razie nie cud ;) , ale ważne że dunka nie rozstała się z życiem :smiling:

Edytowane przez Dasti (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasti to nie cud tylko chęć przeżycia (twarda sztuka, jak szczepki to tylko od Moljzesza hihiih) :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama moge z czystym sumieniem polecic dunke od Moljzesza. Jakiś rok temu wzielam od niego jedną maleńką glowke. Teraz jest ich ze 20

wAPr8X3.jpg

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama moge z czystym sumieniem polecic dunke od Moljzesza. Jakiś rok temu wzielam od niego jedną maleńką glowke. Teraz jest ich ze 20

wAPr8X3.jpg

Fiu fiu ale się rozrosła, superowo :-)

Dasti to nie cud tylko chęć przeżycia (twarda sztuka, jak szczepki to tylko od Moljzesza hihiih) :thumbup:

Hihi polecam się ;-)


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.