Skocz do zawartości
Przemek

Nowy layout forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o Wasze opinie na temat aktualnego wyglądu serwisu - co jeszcze poprawić, dorobić, zamienić itd. Zależało i aby strona była bardziej czytelna i "lżejsza" - dorobiłem także parę udogodnień(które powinny być uruchomione na dniach - kończę testować)

Powinny też już zacząć normalnie działać PFS(katalogi plików użytkownika)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche trudno sie tak od razu przestawic i przyzwaczaic, kwestia czasu i bedzie ok.

Dla mnie mniej liczy sie wyglad tego forum, strona merytoryczna to jest to co mnie przyciagnelo tutaj.


380l FOWLR sie robi, beda rybki...

190l kosteczka, na ledach, pare rybek, same lps i zoaski, sprobuje to zrobic jak nalezy tym razem...

link do kostki: http://nano-reef.pl/...ow/#entry656361

link do FOWLR: http://nano-reef.pl/topic/91587-380l-fowlr-nie-ma-jak-rybki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku myslalem ze to od tej godziny.Dokladnie ciezko sie przyzwyczaic ale jakos tak mdlo to wszystko wyszlo Wczesniejsza ver. jak dla mnie lepsza byla.

Pozdrawiam


170x60x60 220x90x70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba, na srodkowym panelu i tak rzadko cos sie nowego pojawialo, wiec wsadzenie tam najnowszych artykolow jest OK. POza tym jasniejszy layout. Co prawda bylem przyzwyczajony do tego ze menu bylo po prawej , a losowe zdjecie po lewej, ale mysle ze sie szybko przestawie.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowa szata hmm, brak ciepłych barw zrobiło się trochę "zimno", ale jak większość pisze to kwestia przyzwyczajenia. Wartością tego forum jest wiedza z której możemy skorzystać, oraz możliwość swobodnego wypowiadania się (Pozdro. dla Przemka).

Zlikwidowałbym tylko tą pomarańczową plamkę w górnym lewym rogu na coś profesjonalnego, amphiprion był ok.

P.S Mocniejszym akcentem lub linią oddzieliłbym kolejne posty/odpowiedzi za bardzo się zlewają.

Pozdrawiam Roman


gdzie jest nemo ? www.republika.pl/akwariummorskie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba... Jakoś tak zmino jak Roman napisał, poprzednia lepsza....

No i tak jakoś pusto.


Pozdrawiam, Krzysiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladne przejzyste, nie meczy wzroku, estetyczne tylko banery brzydkie jak noc balonik i napisy jak w farbiarni i po prawej rozkladajaca sie fladra.

Przemku banery slabe, musisz je wymienic reszta ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolalem stare :)

no ale kwestia przyzwyczajenia

1 kolorystyka

2 linie oddzielajace

3 te banerki - chyba nie oczekujesz opini o nich :) :) :D

mam nadzieje ze one sa tymczasowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym tak jak Roman mówił zamiast tej plamiki mogłoby byc takie logo jak było. :) jak wchodze w active topic to mam duża przerwe i trochę to nie praktyczne


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już się cieszyłem, że będę mógł przegadać wygodnie forum pod Operą - a tu kiszka :)(

IE7 - również niepoprawnie wyświetla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to po prostu dno, banery i grafika na górze koszmarne- bardziej sympatyczne było poprzednie wpadało w oko- charakterystyczny kolor łatwy do odróznienia

Funkcjonalnie jest super. Otwiera się ok na Operze, układ jest ergonomiczny i logicznie rozplanowany, chwilę zajmie ,zeby się przyzwyczaić, ale duży plus za zmiany

Grafika pewnie jest przeznaczona do wymiany, wolałabym forumm w kolorystyce jak było, ale nie będę się upierać. ale tego WIELORYBKA OUT!


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem trudniej sie czyta na bialym tle.poprzednio buylo lepiej.reszte potestuje pozniej:D


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej chwili szok - juz myslalem, ze to cos w rodzaju bialych myszek na dzien dobry po mocnym weekendzie, ale po chwili mozna sie przyzwyczaic. trzeba jednak faktycznie oddzielic posty, byloby bardziej przejrzyscie, no i bannery nie do przyjecia. to forum akwarystyczne a nie milosnikow modeliny. pzdr


Purple haze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak - rozumiem i koduję Wasze uwagi.

Myślę,że postaram się coś zrobić o wyglądzie i przejrzystości podobnej do "białego pingwina" :) ale w kolorystyce nano - wszystkim znanej i rozpoznawalnej.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie wrocil dawny kolor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popracował nad wyszukiwarką - obecna działa tak powiedzmy średnio.

Głównie chodzi mi o ograniczenie do pierwszych 30 odnośników. No chyba, że można zobaczyć więcej ale mi się nie udało dojść jak :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rpp - troszkę przerobiłem skrypt - mam nadzieję że 500 wyników wystarczy :) - później dorobię kod "łamiacy" wyniki na kilka stron - aby strona nie była za wysoka.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze , 100 x wolę stary wygląd forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.