Skocz do zawartości
maximus44

Wzmocnienia w akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie koledzy czy zachodzi konieczność wstawiania listew poprzecznych i wzdłużnych wzmacniających

do akwarium 65x65x55 bo takowe szkło 10 mm OW zamówiłem (opcja ze wzmocnieniami wyszła z automatu) i nie wiem czy to nie będzie bardzo ordynarnie wyglądało i czy jeszcze z nich nie zrezygnować?

 

Edytowane przez maximus44 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem akwarium 80x55x55 z szyby 10mm całkowicie bez w zmocnień . teraz mam 120 x 60x 55 ze wzmocnieniami ale tyko wzdłużnymi. szyba 12  myślę że spkojnie powinno wytrzymac bez wzmocnień ,ale to już broszka szklarza . Zadzwoń do erybki tam powinni ci wyliczyć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń jeszcze raz niech się upewni albo zostaje szkło 12mm. Ja mam akwa bez korony  nie podoba mi się akwa z koroną. wzmocnienia trochę zasłaniają skoczkom a  boki około 15cm mam siatkę na komary.  jeśli chcesz podeślę ci zdjęcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komin również zasłonięty tylko że czarną siatką .

20170120_213135.jpg

sorki za jakość ale robione tel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zależy co komu się podoba , dla niektórych 20170120_213108.jpg akwa bez korony to nie akwa. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kostka 60x60x60 szkło 10 mm - bez wzmocnień

Akwarium 120x55x50 też z 10 mm - też bez wzmocnień. W obu wypadkach komin zewnętrzny.

Robione w Szczecinie.


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 15 lat stoi 133x40x40 8 mm bez wzmocnień .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.