Skocz do zawartości
Gość zbyszek3.6

Ale się zrobił bajzel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zbyszek3.6

Aha , to i przy okazji tez ja dostalem , zastanawialem sie dlaczego mnie zablokowano ??? zapewniam ze nie ja tutaj namieszalem .

pozdr.....

Ps; Tutaj dawno ktos miesza ! nie wspomne o mailach ktore do mnie trafialy ! ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Alex od początku chyba nikt nie miał wątpliwości, że to nie ty. Napisz lepiej jak tam idzie nowa budowa twojego basenu :no.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozumiem "jest to moje niedbalstwo". Rozumuję, że Alex tego nie pisał, ale jak się ustrzec aby ktoś nie przejął mojego nika. Coś za słaby jestem w tych "mykach" chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że cokolwiek napiszę, czy to na swojej stronie lub grupie nie jest anonimowe. Czy ktoś mi to choćby w skrócie wyjaśni.


http://rafa.koralowa.pl Katalog przyrodniczych stron --> http://katalog-www.eu Serdecznie pozdrawia, Waldek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Alex ustawił sobie hasło takie samo jak login, albo inne, łatwe do odgadnięcia i ktoś wlazł na jego konto bez specjalnego hackowania serwera. Ale może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alex - spoko, kazdy, kto czyta Twoje posty wie, ze to nie byles Ty, choc kwestie piwa zostawiam otwarta :no bo bron Boze nie poczulem sie urazony, ale zimny browar...mniam :)

jedno pytanko: jaka kara dla ex (mam nadzieje) praktykanta?


pozdrawiam, Marcin z 3city

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dalej kasujesz to ewentualnie skasuj "komentarz" do zbiornika azmodana w dziale akwaria klubowiczów. Komentarz "lekko" nie na temat :-)


500 litrów 140x60x60 działa od 02.09.2008 r. + sump 105x48x36, AM OR 3500, cyrkulacja 2 x Tunze 6100 + 1 x Tunze 6105 z multikontrolerem + 1 x Jebao WP-40 do falowania, Bubble Magus 250s, lampa 2x120W led,LR ok. 70 kg, LS 45 kg, ARM od mufti, balling i podmiany co tydzień ok. 8%, sól AF, dozowane 2 ml ABCM codziennie, zależnie od obserwacji co tydzień lub dwa Prodibio BioDigest i Bioptim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem sytuacja się powtarza ktoś pod moim nikiem ciągle coś miesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z choinki sie urwales ?;) te posty sa z przed roku czasu hehe

Ps; Napisz o tym w Topicu jako nowy temat, wytlumacz dokladnie o co chodzi , znajdzie sie goscia i wysle bombe ;)


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHe - stare dobre czasy - ja i moj portfel jeszcze wtedy szczęśliwie w błogiej nieświadomości żyliśmy, nie wiedząc co nas czeka ;)


550L, ATI BM 200, 2x Tunze Stream 6100, Nano Wavebox + UPS, obieg OR3500, 2x80W 2x54W T5 + 210W LED CREE, sciemniane oswietlenie, komputer Profllux II plus EX, sump 110L, filtr z Bio pellets ok 1L, chłodziarka AM500, 65kg LR, 25kg LS, pokolce , błazenki, anthiasy i inne, głównie korale LPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alex , powiem Ci prawde ze sam nie wiem ;)

najprawdopodobniej ktos sie podszywa pod kolege dmx .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to cwaniaczek jeden. Ma ktos jego IP ??? ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

etam , napewno je dobrze ukryl to raz , a po drugie to Ty tez sie tak mozesz pobawic w "odgadywanie" ;)hasel jakich tylko chcesz byle bys nie wyrzadzal szkod i nie byl zauwazony ...opowiadali mi o tym wszystkim bracia ..mieli takie fajne imona ..(niepamietam ;) ) < ;) .....o czym my wogole rozmawiamy...?:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech tam, odgadywanie hasel do dobre dla lamerow pokroju Mittnicka. Nie ma jak konkretny hack. Dajcie mi jego IP!!!! Grrrr!!!!!


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , nie zrozumiales ;)

Sciagnij z netu Gabla i Kabla ;) i sie baw w "odgadywanie" hasel :D

Ps; " odgadywanie " ;) tym programem prawdopodobnie IMO:D mozna to robic ;)

Jest jeszcze taki program jak IP scanner bardzo przydatny w usuwaniu wirusow :D:D


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ech tam, odgadywanie hasel do dobre dla lamerow pokroju Mittnicka. Nie ma jak konkretny hack. Dajcie mi jego IP!!!! Grrrr!!!!! "

Zalozmy ze juz znasz jego IP heh , w co watpie ;) ale zalozmy ze masz ..co dalej ?;)

Popatrzysz , obwachasz co to za osobnik i zostawisz w spokoju :D a jak nie to on Cie znajdzie ;)

I znowu mozemy sie cieszyc mozliwosciami windy XP ;) hyhy

Ps; Ja tam wole zajac sie moim baniakeim.


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swir, to przeciez tylko zarty ;)

A majac prawdziwe IP goscia mozna calkiem sporo zrobic. Zobaczyc, moze ma przypadkowo jakies fajne porty otwarte czy cos w tym stylu ;)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze zarty i my to wiemy ;) ale sa tacy co nie tylko sobie zartuja , lubia wiele popsuc dla pokazania nie wiem czego heh , chyba swojej glupoty .


WOLNOSC SLOWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.