Skocz do zawartości
outta82

40x40x40 opti white Toruń

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, dzięki lolek za potwierdzenie przypuszczenia ;) Trudno, potraktuję jak lokatę na koncie, jej też nie widać a cieszy ;) haha Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update...

Po tygodniu od zamieszkania w akwa krewetka szkarłatna przeszła wylinkę. Resztki pancerza częściowo zapchały wlot filtra kaskady. Podczas gdy próbowałem pozbyć się "zwłok" z kratki ręką, zostałem zaatakowany przez krewetkę, która była tym faktem na tyle rozwścieczona że podążyła za moją ręką aż na samą górę akwarium. Stwierdziłem w takim razie że nie będę ruszał tego zdjętego pancerza skoro tak ją to boli :) Dziś po kilku dniach na wlocie filtra są już tylko resztki. Nie wiem czy dobrze zrobiłem że nie wyciągnąłem tego od razu.

Zdjęcie po świeżej wylince...

Pozdrawiam

 

IMG_20170507_164428.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zadziała się mała burza ostatnio w moim akwa, podjąłem się resuscytacji.

Wyniki testów z wczoraj ( 25.05.2017 )

NO3- 2,5

PO4- 0

Kh- 6,7

Ca- 280

Mg- 1050

Zasolenie- 1.024

Dts- 003

Plan: dokładne czyszczenie dosłownie wszystkiego ( skały, szyby, filtr, cyrkulator )- odsysanie z piasku nalotu okrzemkowo-cyjano, wata na cyrkulator. Za tydzień ponowne testy. Czyszczenie oczywiście regularnie. To wszystko zadania domowe od Michała :)

Chciał bym skorzystać z możliwości i szczerze podziękować za niesamowitą, bezinteresowną pomoc jaką zaoferował mi kolega Michał. Dziś to już rzadkość. Dzięki :)

3majcie kciuki, akwa może stanie na nogi

Cały problem bardziej szczegółowo Tu-->http://nano-reef.pl/forums/topic/94969-pomocy-brzydko-i-jeszcze-gorzej/

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.