Skocz do zawartości
domel302

aiptasia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim, czy wiecie kto na forum sprzedawał krewetki na tego pasożyta (sprawdzone)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium OW 120x60x60 + Sump 80x50x45h + Dolewka 40 l. / Deltec APF 600 na NJ 800 // Obieg Jebao DCT 8000 // Cyrkulacja 2 x Jebao RW 8 // Lampa Led Lumini glisten 150r2 + 120r1 // Grzałka Jager 250 wat // Sentry ATO //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum kolega jest zalogowany jako "nanokaczor", a Kajtek dał Ci jego stronę z ofertą. Pisz na forum lub przez jego stronę, tam masz też telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydal Ci je tak wytłucze że żadna nawet łebka nie wystawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę kupić brzydala, czy inną rybkę tylko żeby była sprawdzona

Myślałem też o chelmonie?

Edytowane przez domel302 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal, krewetki i chelmon to loteria, nie zawsze kazdy egzemplarz zjada.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są natutralni wrogowie. Według mnie najbezpieczniejsze będą krewetki, brzydal prędzej czy później zabierze się za korale, chełmon jest dość drogi i jak często się czyta ma małą przeżywalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem jednak, że najlepszy jest ślimak Berghia, natomiast u mnie idealnie sprawdzały się zawsze Lysmata kuekenthali.


Pozdrawiam serdecznie
Mariusz Król marking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko brzydal, u mnie pierwszy lepszy żaden nawet oliwkowy, krewetki to miliony czasu zanim CI je zjedzą chyba że masz ich mało to krewetki najlepsze, ale jak więcej to tylko brzydal u mnie był normalnie las a teraz nawet jeżeli jakaś jeszcze jest to głowy nie wystawi i nie tyka korali ale nie chce zapeszać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal jak zje róże to następnie zjada np ładne zooa :)         a jak brzydala eksmitujesz to na 100% róże tam gdzie były to tam wyjdą  sprawdzone 10 razy  kupiliśmy helmona po 2 tygodniach 50 róż poszło w zapomnienie


4693_4699.png

45 odmian korali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojego doswiadczenia,brzydal jak najbardziej sprawdzony w akwa 75l czepial sie pozniej euphyli a teraz w 200l nie tylka. Apitasi brak juz od dawna. Teraz urozmaicona dieta i nie podjada korali. Przynajmniej euphyli i zoa bo te mam. A co do krewetek to mialem 3 w 75l i niestety nie ruszaly ani troche apitasi. Mowia ze wundermani ja mialem kukenhali nie tykaly nic. Brzydal najtansza opcja i mylse ze ze sprzedaza nie bylo by pozniej problemu. Ale powiem od razu ze jak go zabrac to apitasia i tak wyjdzie po jakims czasie.  Jak masz sump to mozna go przerzucac jak bedzie skubac korale. Moj w mniejszyn plywal w panelu jak za mocno rozrabial

Edytowane przez Damian K. (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.