Jump to content
Sign in to follow this  
FREY

Maxspect na zlotach, wydarzeniach...

Recommended Posts

Już jutro w sobotę 22 kwietnia widzimy się na urodzinach JonaFish ( Nowa Wieś 3, 32-410 Dobczyce)

Z tej okazji od godziny 15.30 prezentować będziemy bogate możliwości oświetlenia Maxspect Ethereal oraz cyrkulatorów Maxspect Gyre.

Każdy z przybyłych na miejsce będzie mógł również skonsultować z nami zagadnienia dotyczące sprzętów Maxspect jakich Państwo już używają, a także liczyć na doradztwo nt doposażenia akwarium o sprzęt Maxspect.

Podobne prezentacje, doradztwo możemy zrobić na terenie całej Polski w ramach wydarzeń zbiorowych takich jak zloty, wystawy etc.

Śledzić można nas również na Facebook'u https://www.facebook.com/maxspect.poland

pozdrawiamy, do zobaczenia jutro!

Bardzo nam miło i dziękujemy za zainteresowanie sprzętem Maxspect, który od poniedziałku (12.02) można oglądać w akcji w sklepie Twoja Rafa w Częstochowie. Cyrkulator Maxspect Gyre XF 250 będzie można osobiście sprawdzić do końca lutego b.r. Robimy wszystko, aby udało się przedłużyć czas na lampę RSX - dlatego warto się pospieszyć - ponieważ na pewno jeszcze w tym tygodniu (do 17 02) na 100% będzie można zobaczyć ten sprzęt w akcji. Twoja Rafa ul. Szajnowicza Iwanowa 59, 42-218 Częstochowa. Serdecznie zapraszamy

28059107_718459788360973_828724288269297

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stolika podczas II wystawy Akwaryści Akwarystom, jaka będzie miała miejsce w ten weekend w oceanarium OCEANIKA.

Na miejscu będzie można zobaczyć, osobiście wypróbować nowości Maxspect:

Oświetlenie: Recurve, RSX, Ethereal, Razor-F

Pompy: Gyre, TurbineDuo, Glamorca

Nano-Tech, Fragnifier

29542303_765690723627784_427754851724772

6-8 kwietnia można spotkać się z nami, zobaczyć w akcji nowości Maxspect w Nadarzynie

28516727_1624099914325876_66817108377513

9 minut temu, FREY napisał:

6-8 kwietnia można spotkać się z nami, zobaczyć w akcji nowości Maxspect w Nadarzynie

28516727_1624099914325876_66817108377513

Ja będę :D

Godzinę temu, DarekB30 napisał:

Też się wybieram. Bloki i kulki wyglądają ciekawie - wczoraj macałem ;)

10 minut temu, VDR napisał:

Też się wybieram. Bloki i kulki wyglądają ciekawie - wczoraj macałem ;)

O lux też wpadnę  . 

ps: też macałem , ( sztuka w akwa się moczy ) . Turbine duo  fajna pumpka .

DarekB30 trzymam za slowo. Co prawda nie wzrusze sie tak bardzo jak na widok VDR bo jego nie widzialem lata, a Ciebie "tylko" z pół roku :) Mam nadzieję, że w Nadarzynie będzie nie mniej ciekawie jak w Chrustach pod Kielcami.

SU1 - to po Nadarzynie będą już 2 kulki Biospheres się moczyć w akwa. Cieszę się, że ktoś pisze jakieś opinie zwrotne po Chrustach - dzięki temu wiem, że warto było nie spać po nocach by udało się zdążyć na tą imprezę :)

Darek - JazzPol koło Ciebie ten ośrodek jeszcze funkcjonuje?

26 minut temu, luft napisał:

SU1 - to po Nadarzynie będą już 2 kulki Biospheres się moczyć w akwa. Cieszę się, że ktoś pisze jakieś opinie zwrotne po Chrustach - dzięki temu wiem, że warto było nie spać po nocach by udało się zdążyć na tą imprezę :)

Spoko warto , warto . Czasem teoretycznie niezainteresowany przechodzień później leciał do mnie i pytał czy lampy i "kulki" widziałem :hrhr: .A widziałem wielokroć hehe bo mnie już cztery litery bolały od nasiadywania na stoisku i często robiłem rundkę poglądową przy okazji sprawdzając czy jeszcze żyjecie :D.
A następnym razem wiedząc że na wystawie asortyment sie zwiększył to pewnie  chętnych  pojawi się więcej . 
Ta lampa po prawej ( od oglądającego ) jaki model , fajne to doświetlenie po bokach . 

Chyba Maxpect Recurve to był jeśli dobrze zapamiętałem (choć mogłem pomylić). A ja macałem macałem i w końcu kulki zapomniałem zabrać. Musze w Nadarzynie nadrobić :D

JazzPol zdaje się cały czas działa - a przynajmniej półtora roku temu tam byłem i było czynne ;)

Ogólnie miło było się spotkać i pogadać. "Robaki" zanabyć :) Posłuchać Kumaka na temat krewetek ;)

Niektórych mogła by aranżacja KFA wprowadzić w konsternację :P Co prawda to nie mój ulubiony Jamesson ale.....zawsze pod ręką ;) Z drugiej strony ciepła "łycha" nie smakuje dobrze, przydałoby się tam jakieś zimnolubne zwierzaki wsadzić :clowning

W dniu 26.03.2018 o 12:18, DarekB30 napisał:

cieszę się

Tak, to był Recurve, najmniejszy model R6-60. Ta lampa najlepiej oddaje obraz nowych serii lamp Maxspect "Jedna lampa wiele biotopów" ze względu na to, że te sprzęty da się ustawić barwowo od 6 do 20 000 K. 

VDR - mam nadzieję, że chłopaki chociaż dostali te flaszki za darmo - bo taka reklame jaka zrobili marce to szacun :P 

Się ogarnę z RAW to wrzuce zdjęcie jakieś - choć zapodziałem gdzieś filtr polaryzacyjny więc jakość średnia ;) Ale ...... aranż ciekawy :D:D Ciekawe co zrobili z tym po targach ;P

28 minut temu, VDR napisał:

Się ogarnę z RAW to wrzuce zdjęcie jakieś - choć zapodziałem gdzieś filtr polaryzacyjny więc jakość średnia ;) Ale ...... aranż ciekawy :D:D Ciekawe co zrobili z tym po targach ;P

ja bym do tych butelek po zlocie wlał herbatę :P

Na WDA będziecie ? 

Najnowsze info

Pojawimy się z prezentacją sprzętu Maxspect na zlocie, który odbędzie się w najbliższą sobotę (8 września 2018) w Crazy Coral (Bydgoszcz) w godzinach 10-14. Z pewnością zabierzemy Maxspect: Recurve, RSX, router/sterownik zewnętrzny ICV6 oraz media filtracyjne Maxspect Nano-Tech.

Czy coś jeszcze z nowych, niewymienionych linii Maxspect podczas spotkania na żywo chcielibyście zobaczyć?
40823375_1863606650421673_45962478916259

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.   Będziemy również na Śląskim Weekendzie Akwarystycznym :) 
To już w ten weekend :) Zapraszamy :D

Dzielna ekipa z Oceaniki przed godziną zakończyła rozkładanie naszego stanowiska ozdobione 1,5 tony wody morskiej w ramach weekendowej imprezy w Zabrzu organizowaną przez Górnośląskie Stowarzyszenie Akwarystów. Już jutro Polska Przedpremiera Nowości Maxspect. Do zobaczenia. 10. Śląski Weekend Akwarystyczny - Zabrze

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.