Skocz do zawartości
thcskiba

Robaczek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Po strasznie dlugim czasie polowan wreszcie dzis nadszedl ten wielki dzien :)

wielka zasluge ma tu moja zonka ktora akurat naszla robaczka jak buszowal po akwarium i pewno tylko dzieki temu go zlapalem

wiele razy probowalem ale wszystko zawiodla lacznie z wszelkiej masci pulapkami oraz czatowaniem z browarem w ciemnosci az sie pokaze zawsze byl bardziej inteligentny niz ja :D az do dzis :D:satisfied

Ponizej wynik polowania :D

1279-robak.jpg

1279-robak1.jpg

1279-robak2.jpg

1279-robak3.jpg

1279-robak4.jpg

I prosze nie bronic stwora bo mu przedstawie rachunki za slimaki i kraby

Azmo bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh

mam swojego jeszcze żywego pewnie mniejszy choć nie widziałem w całości

jednak wole robaczki pływające na dnie butelki :)


"______________________ Akwarium 590l; obieg deltec HLP5250; cyrkulacja Tunze Turbelle Stream kit TS07, MJ 1200; Deltec APF600; 2x HQI 150W, 3 x T8 40W;Mieszacz DIY; NR1000; RO+DI; dolewka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurcze !!!!!!!!!!!!!!!!!! takie bydle to potrafi naszkodzić w zbiorniku.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba czy to taki co zbiera skalke i buduje z niej wejscie go norki? Mam takiego tylko jeszcze nie zlapany, napisz jak do zlapales, moj nie pokazuje sie nigdy w calosci i ogolnie jest bardzo plochliwy.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie wole zalewac robaka :D

Spoko z tego metra troszke flaczkow wyjdzie

A tak serio to 1 metr rury 40 z plexi juz uciety plus 2 zaslepki jak zalatwie jutro formalinie to bedzie sobie tam plywal :) no i na sciane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquamaniak dokladnie wiedzialem gdzie ma wejscie do nory bydle nawet potrafilo sobie je obudowac wstawiajac po bokach kawalki skalki lub tez ostatnio szczepke korala

bydle bylo na tyle inteligentne ze mialo nawet stale miejsce wyprozniania :D

jesli postawiles cos kolo wejscia i mu nie pasowalo to bylo co rano przesuniete lub obalone

wiele razy probowalem go zlapac lecz byl bardzo plochliwy i zaraz spieprzal potrafil wystawic paszcze z nory i z kilkanascie minut obserwowal teren zanim wyszedl

zlapalem go na zwykle szczypce akwarystyczne przypadkiem calosc stwora przechadzala sie wzdluz zbiornika no i jeden szybki ruch reka (szczypce zawsze byly przygotowane 2 razy mi juz spieprzyl) i mialem stwora zaciskalem tak mocno szczypce ze do teraz mnie reka boli to ze go zlapalem to byl chyba tylko przypadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest dobra wiadomosc: czasami wynurza sie bardziej z norki, sprobuje go zlapac na jakies miesko zaraz :) ja o moimpisalem juz na forum, zlapalem go pare miesiecy temu doslownie za pysk :D za sama koncowke, oderwalem mu jakies szczekoczółki i nogogłaszczki, bylem pewien ze po nim bo bez polowy twarzy ciezko sie zyje, ale skubany zmienil skalke i po miesiacu sie pojawil znowu, jest tak silny ze ja w ogole to ostatnio z takim malym respektem grzebie w akwarium, przestawia takie skalki ze boje sie pomyslec jak naprawde jest duzy. Mala ciekawostka: wyczytalem o nim ostanio w jakies pracy naukowej ze celowo zabezpiecza wejscie do norki szczepkami korali!!! I ze w nornalnych warunkach to on jest nieszkodliwy i nie zje zadnych korali ani ryb, tyle ze rosnie do 2m. i przestawia wszystko :D


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aquamaniac swojego obserwowalem juz od jakis 3-4 miesiecy :D w dzien nigdy go nie widzialem za to wieczorkiem zawsze okolo 2h po wygasnieciu swiatla wyruszal na kolacyjke systematycznie codziennie o zblizonych godzinach wysowal paszcze czatowal i po jakis 10-15 min wypelzal o ile nic mu nie bylo podejrzane obserwacje prowadzone zawsze przy czerwonym swietle innego nie tolerowal zaraz zmykal co ciekawe systematycznie wieczorkiem kolo jego nory pojawiala sie krewetka boksujaca lecz nigdy nie widzialem aby probowala go zaatakowac (cykor) co do tej szczepki korala to sam sie zdziwilem szczepka miala z 7-8cm zastawial sobie nia wejscie !

ulubiony smakolyk wszelkiej masci slimaki i kraby przestalem w koncu je kupowac bo nie utrzymywaly sie dluzej niz kilka dnie na dnie zostawaly tylko same muszle wsumie wlasnie to mnie zainteresowalo i dzieki temu odkrylem tego drania

co do jego sily to przestawial wszystko co mial na drodze jak go zlapalem mialem co robic wyciagajac go wil sie tak mocno ze myslalem ze zaraz mi znow da dyla a co do respektu od czasu gdy go odkrylem zawsze robilem w rekawiczkach gumowych :)

co do mieska to nie wiem czy dasz rade wyprobowalem w baniaku wszystkie mozliwe pulapki mogles wsadzic do nich co chciales z owocow morza i tak gamon obszedl to do okola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.