Skocz do zawartości
Przemek

Promocja Malejąca Cena! - zapraszamy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z przyjemnością pragnę zakomunikować, iż od dziś rusza nowa promocja w sklepie ReefShop - Malejąca Cena.

Oto szczegóły promocji:

Promocja "MALEJĄCA CENA!"

W każdym tygodniu jeden lub kilka produktów będzie wystwionych w promocji "Malejca Cena".

Dzięki tej promocji, możesz kupić ciekawe zwierzę czy produkt czasem za kilka złotych. Na czym to polega?:

Co tydzień wystawiamy jedną lub kilka sztuk któregoś z naszych produktów czy też zwierząt. Jego cena z każdym dniem maleje o 10% jego wartości na dany dzień. Cena spada do momentu, gdy osiągnie wartość poniżej 5zł, lub, gdy ktoś dokona wcześniej zakupu. Można to porówanać z licytacją na opak - cena nie rośnie a spada.

Gdy cena odpowiednio co dzień maleje, musisz się zastanowić, czy chcesz kupić już teraz, czy też może poczekać jeszcze jeden lub dwa dni.. Jednak należy pamiętać, że ktoś inny może szybciej podjąć decyzję, ponieważ w danej promocji wystawiona jest tylko jedna sztuka danego produktu z rodzaju - np. jeden ukwiał dywanowy.

Przykładowo:

Obecnie na dzień 27.01.2007r "Malejąca cena" dotyczy np. ryby Naso unicornis L

Wyjściową ceną jest 170,00zł.

28 stycznia cena wyniesie 153,00zł.

29 stycznia cena wyniesie 137,70zł.

30 stycznia cena wyniesie 123,93zł.

31 lutego cena wyniesie 111,53zł.

1 lutego cena wyniesie 100,38zł

I tak dalej.. aż do momentu, gdy ktoś ją kupi, lub gdy cena osiągnie 1zł.

Krotki Regulamin Promocji "Malejąca Cena"

- Promocja dotyczy zawsze tylko jednej sztuki produktu(zwierzęcia)

- Promocja nie łączy się z innymi rabatami i promocjami w sklepie Reefshop.pl

- Zakupu produktu będącego w promocji dokonuje się poprzez złożenie zamówienia. Do ceny za zwierzę/produkt doliczony zostaje koszt za przesyłkę wg cennika sklepu Reefshop.pl

- ReefShop.pl zastrzega sobie prawo do wycofania produktu z promocji w czasie jej trwania i zastąpienia go innym - w przypadku gdy w promocji "MC" wystawione jest zwierzę

- cena jest zmieniana o przypadkowej godzinie danego dnia

- po zakupie w Promocji "MC" realizacja zamówienia odbywa sie zgodnie z Regulaminem sklepu Reefshop.pl dostępnym na stronie www.Reefshop.pl

W sklepie umieszczona jest specjalna kategoria - Promocja Malejąca Cena - nowe produkty będą umieszczane codziennie.

Zapraszamy!


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku, a tak kupione zwierzeta obejmuje gwarancja taka sama jak przy zakupach za pelna cene?

Czy jest to traktowane jak towar przeceniony?


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawa forma aukcji internetowej :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkie zwierzęta są w pełni wartościowe - nie są to egzemplarze przecenione z powodów jakościowych. Obejmuje je także gwarancja/rękojmia jak każde inne.

Z racji tego ze od nowego roku mamy dostawy co ok.10-12 dni - musimy szanować powierzchnię akwarii - i stąd bardziej kalkuluje nam się wyprzedać końcówki czy też nadmiarowo przysłane zwierzaki przed przyjściem nowej dostawy.

@Witek

Wszystkie dane do kontaktu są na stronie sklepu.

W czwartek sklep był zamknięty z powodu dostawy - zaraz otrzymasz aktualizację zamówienia.Jednego produktu z Twojego zamówienia nie było.

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy oferta sklepu zostala już zautualizowana i jest ostatnia dostawa?


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemku - podoba mi się takie podejście do sprawy. Czasem ktoś rzeczywiście bedzie mógł nabyć "coś" w atrakcyjnej cenie. Świetny pomysł.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie oferta jeszcze nie jest uaktualniona - po niedzieli będziemy robić zdjęcia, zwierzaki muszą się porozwijać.

Pozdrawiam

P

rzemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nikt tego nie aktualizuje...-od 4 dni przynajmniej:no


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blazej a na co polujesz?:)


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ta promocja to jakas sciema, juz od tygodnia cena nie drgnela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się w pierś - ceny zostały poprawione o kolejne 10% - nastawiłem sobie przypomnienia codzienne aby nie wyleciało z głowy.


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm,od tygodnia to może lekka przesada ale od piątku faktycznie staneła,śledzę codziennie ceny i z moich wyliczeń wynika że w dniu dzisiejszym powinna być o wiele niższa :Dozingoff


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja byla w sobote - z racji tego ze przez ostatnie 3 dni nie byla zmniejszana ni emoglem od razu zmniejszyc o 40% - ktos komu nie udalo by sie kupic, moglby miec pretensje :)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myslałem ze przez dostwe zabrakło czasu na aktualizacje.

A ja tak sobie czatuje,czatuje... :Dpozdrawiam


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja byla w sobote - z racji tego ze przez ostatnie 3 dni nie byla zmniejszana ni emoglem od razu zmniejszyc o 40% - ktos komu nie udalo by sie kupic, moglby miec pretensje :)

myśle ze raczej pretensje to moze mieć "ktoś"do sklepu który napisał regulamin i sam nie stosuje sie do niego....


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu bedzie lomot:D Temat "sklep" dzila tu jak plachta na byka, jedni dali by sobie palce zmielic, inni ostsza widly:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błażej :

Ostatnia aktualizacja byla w sobote - z racji tego ze przez ostatnie 3 dni nie byla zmniejszana ni emoglem od razu zmniejszyc o 40% - ktos komu nie udalo by sie kupic, moglby miec pretensje :)

myśle ze raczej pretensje to moze mieć "ktoś"do sklepu który napisał regulamin i sam nie stosuje sie do niego....

...to jesli bedzie mial to napisze - chyba ze Ty piszesz takze tylko po to by sie w tym temacie odezwac.. bo z tego co pamietam to zarzekales sie ze nic w rs nie kupisz - Ciebie wiec o pretensje nie podejrzewam ..

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzekałem sie jakiś czs temu bo czkałem chyba z 1,5 miesiąca i nie było zadnej odezwy o zwiezętach mimoze pisałeś ze będą za okoł 2 tyg. zadzwoniłem wiec i ktoś mnie poinformował(ktoś z pracownikó) ze nie ma juz tego co zamawiałem...

a co do promocjito akurat byłem/jestem zainteresowany 2 rybkami...więc moze uda mi sie wreszcie kiedyś dokonać zakupu w rs


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się ta forma reklamy podoba. dla mnie cena mogłaby spadać po 1 % dziennie ale na większą liczbę produktów


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez do formy nie mam zadnych zastrzezeń....zresztą lepiej wogóle nie mieć zastrzezeń


800l:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawy ruch sklepu, zauważcie, że nikt tego nie stosuję (żaden sklep). To coś nowego. Jeszcze nie kupowałem w RS, ale procmocja "cena malejąca" zachęca.


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam jak to sie ma do polskiego prawa. nie mam mozliwosci teraz sprawdzac takich rzeczy, ale w piatek pogadam z prawnikiem przy okazji, na temat tego czy sklep moze tak po prostu przestac stosować sobie regulamin promocji, ktory wczesniej sam zdefiniował i ogłosił - czyli oferta handlowa została złożona i ogłoszona publicznie. na chłopski rozum wydaje mi się, że jakiś mocno "zawzięty" klient ze średnio dobrym prawnikiem mógłby w tej chwili trochę zarobić na reefshopie.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiwalski :

Najbardzie to mi sie podoba

http://www.reefshop.pl/view_product.php?product=CANXKDLY81

Blazej jak polujesz na to to lepiej kupic na allegro :)

http://allegro.pl/item164315888_reefshop_pl_canthigaster_solandri_hit_.html

a to już byłaby ciekawa sprawa do rozpatrzenia.

z jednej strony oferta sklepu, z drugiej aukcja z tym samym produktem sygnowana przez ten sam sklep.

jest ustawa ktora mowi, ze klient ktory zobaczy na polce w sklepie towar z cena 10zł ma prawo kupić ten towar w tej cenie nawet jeśli na półce obok ten sam towar stoi z cena 20zł. kupujacy jest chroniony przez prawo i ma gwarantowane prawo wyboru oferty najbardziej korzystnej dla siebie.

pytanie czy te dwie oferty z punktu widzenia prawa to ta sama oferta produktowa tego samego sklepu ? mial kto okazje sprawdzac to ?

byl juz taki przypadek w jednej z sieci hipermaketow rtv agd w wa-wie w centrum janki, ten sam towar byl w roznych miejscach sklepu w roznych cenach i zrobila sie chryja jak sie klient zorientowal i zażądał zrealizowania tej niższej - sklep nie miał za dużo do gadania...

inna sprawa , ze takie bezmyslne wywalenie dwoch tak znaczaco różnych ofert przez reefshop świadczy o braku wyobraźni i lamerstwie marketingowym delikatnie mówiąc (i bez obrazy - fakty jakie sa każdy koń widzi). bo kazdy kto sie zapozna z oferta na allegro i na stronie reefshopu w pierwszym odruchu promocje bedzie traktowal podejrzliwie na zasadzie "... pewnie znowu nas naciagaja...". gratulacje dla ekipy reefshopu.


...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.