Skocz do zawartości
rkokamil

Pierwsze Słone 360L Kraków

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wymyślił. Mam przeszukiwać google, żeby odnaleźć kto to wymyślił? Napisz kto jest doktorem, a którego nazwiskiem nazwano korala i podaj jakieś link do tych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podam ci linka bo nie wszystko jest w Googlach. Czasami warto przeczytać coś na papierze. A co do tego, którego nazwiskiem nazwano korala to taki doświadczony i doradzający fachowo akwarysta jak Ty powinien to wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje. Szkoda dyskusji bo i tak nie uzyskam odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź? Proszę bardzo. Gość nr 1 to Daniel Knop a koral nazwany jego nazwiskiem to knopia. Gość nr 2 to dr Dieter Brockmann a cytaty pochodzą z magazynów Koral.To tak żeby nie było bo czasem warto wiedzieć coś więcej.

Edytowane przez Marek Gr (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że 99% forumowiczów nie wie o kogo chodzi, a Ty robisz z tego tajemnicę lub sam nie wiesz. Jak się mówi A, to trzeba powiedzieć B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem właśnie posta i twój wskoczył jako pierwszy. Odpowiedź masz wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Marek Gr napisał:

Nie no Ty akurat możesz mieć co chcesz. Chodzi o to, że kolega kupił pompę taką a nie inną i chce ją zastosować a Wy od razu, że źle. A może akurat dobrze, a reszta jest przerostem i niepotrzebnym wydawaniem pieniędzy. A co do gości, których zacytowałem to pokazanie ich akwariów będzie trudne. No ale jeżeli chodzi o pierwszego to mogę ci pokazać korala, którego nazwano jego nazwiskiem, a ten drugi jest doktorem w te klocki, no ale jeszcze jego nazwiskiem nie nazwano żadnego korala.

Każdy ma to co chce, nikomu łap do akwarium nie wsadzam. To co piszę zbadałem na własnej skórze. Wolę mieć mocniejszą pompę bo tak jak pisałem jest ciszej, wydajniej i zawsze jest zapas w razie 'w' 

 


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że tak nie jest, i że się z tym nie zgadzam. Tylko chciałem podkreślić, że może być zgoła inaczej i wydawanie pochopnych opini jest be. Taka pompa jaką kupił kolega lub testy JBL za darmo nie są. A opiniowanie, że to jest złe i do wywalenia i proponowanie czegoś innego, być może wcale nie lepszego jest trochę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.