Jump to content

rkokamil

Klubowicz
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Kamil
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • Akwarium
  360L

Recent Profile Visitors

784 profile views
 1. U mnie po 14-dniach odpieniacz doszedł do normalności
 2. Trudno się z tobą nie zgodzić,masz całkowitą racje co do wyrzucania niechcianych zwierzaków do kibla.Niechce nikogo usprawiedliwiać ale myśle że kazdy kto to zrobił kierował się tylko dobrą wolą dla swojego akwarium. Nie po to dbamy o nasze korale aby je coś ekspansywnego zarosło lub sparzyło.Choć nigdy nie wyrzuciłem żadnej żywej istoty do kibla, tak teraz stoje przed wyborem.Sam koral mi nie przeszkadza o ile nie zaatakuje innych korali.Obserwuje go od miesiąca i widze że omija korale Lps i jakoś za szybko to nie rośnie. Czytając inne tematy wiem, że Acrossota jest ekspansywna, ale zaryzykuje i skłonię sie ku dalszej obserwacji. Hmm podstawie podstawkę obok, jak zarośnie coś to dam ci znać
 3. Ok w takim razie wyciągam skałe. Mam nadzieje, że to ustrojstwo się już nie pojawi w baniaku. Dziękuje wszystkim za pomoc.
 4. W nocy kwiatki się chowają widać tylko ich tkanke, która porasta skałe.Może mógłbym ją zeskrobać poza akwarium czy sądzicie że nie warto ?
 5. Narazie jest to na jednej skale którą w każdej chwili moge wyciągnąc
 6. Witam wszystkich, czy ktoś wie co to jest, niby podobna do Knopii ,ale pewny nie jestem,dodam że samo urosło na skale.
 7. U mnie krewetka boksujaca z chrysusem dały rade osiadłym.
 8. A przypadkiem nie dałeś kratki rastrowej pod skałe w której zbiera sie cały syf ?
 9. udało się kratka wyjęta. Dziękuje za spostrzeżenia
 10. sprobuje, spodziewam sie ze takie mieszanie pewnie wydłuży dojrzewanie, naszczeście kratka nie jest na całej powierzchni akwarium a tylko na środku tam gdzie najwiecej skały.
 11. Przy odbiorze skały doradzono mi zeby postawic ją na kratce i bez zastanowienia się tak zrobiłem.Teraz skała sklejona piach wsypany i weź tu teraz coś zrób...
 12. Bardzo mi miło również bede twoje postępy obserwować, twoje ułozenie skały jest świetne mam ponieważ skała leży na kratce a nie na szkle o to mi chodziło. rozwiń swoją myśl.Chodzi ci o odkładające się złogi dedtrytusu ?
 13. ooo bardzo dziekuje za rade dziś sprawdze ten patent
 14. mechanicznie nie dam rady. Za bardzo jest schowana. Pozostaje nadzieja w krewetkach.
 15. Co do cyrkulacji to planuje jeszcze dołożyć jedną pompę.Narazie czekam na rozwój wydarzeń na tą chwile jest jeden polip aiptasi. Niestety testy JBL kupiłem przed trafieniem na ten artykuł. No cóż na pewno przed wprowadzeniem życia trzeba zainwestować w lepsze testy. Odnośnie obiegu to sprzedawca stwierdził że wystarczy u mnie taka pompa.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.