Skocz do zawartości
siatkarz5

Proszę o pomoc mieszkających lub podróżujących do Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc osobę, która wyjeżdża do Niemiec ewentualnie przebywa tam na stałe.

W sklepach akwarelistycznych jest możliwość kupna urządzenia, które jest przydatne w akwariach słonowodnych niestety nie dostępne na polskim rynku. Może, dlatego ze produkt jest nowością na rynku. Za nie wielkie kasę można poprawić funkcjonalność zbiornika.

Dziwie się tylko, dlaczego polskie sklepy internetowe nie starają się wprowadzić tego produktu, ale to ich sprawa.

Jeżeli jest osoba, która może mi pomóc będę bardzo zobowiązany

Pozdrawiam Marek Fornal

fornal@cela.pl

PS kilka namiarów na urządzenie

http://www.aquapro2000.de/Pumpen.43/Str_mungskreisel.161/Str_mungskreisel.548.html?osCsid=cead637a202168ac6533fcd9cd8f9023

http://www.meerwasser-aquaristik.de/shop/catalog/product_info.php?products_id=859

http://www.shop-meeresaquaristik.de/product_info.php?info=p1501_Str-mungskreisel.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zadna nowosc, jest juz dlugi czas na rynku. Podejdz do francuzow oni takie maja moze Ci odsprzedzadza.


200 l,ZEOvit system,AM Turboflotor Multi +aquabee 2000 AS igła.

[KZ:bac,food7,start2,Pohl's K-Balance,Pohl's B-Balance,Coral Vitalizer,Pohl's Xtra]

Balling Fauna Marin z mikroelementami FM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Krakowa i gdybym mógł u nich kupić to bym wam głowy nie zawracał, na dzień dzisiejszy nie posiadają w sprzedaży. Jeżeli napisałem że jest nie osiągalny na polskim rynku, to nie w ziołem tej informacji z sufitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkarz, podeślij mi adres na priv. Walają mi się gdzieś ze 3 takie dmuchawki to przy okazji Ci wyślę - gratis :D jak Ci tak mocno zależy.

Tylko zaznaczam, że "przy okazji" czyli jak będę zmuszony odwiedzić pocztę. Mieszkam na "za..piu" i pocztę mam daleko :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie pasuja na te szerokie Tunze.:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebciu może i ja byłbym chętny na te walające się końcówki - napisz mi na priv ile chcesz za takie ustrojstwo.

pozdr


Zbiornik 72L, RO+DI, lampa 4*24w 2*biała 10k i 1*niebieska10k, 1*Fiji Purple, 2*Tunze 6015, grzałka EHEIM 50W, miniflotor + Eheim 3702, sól RED SEA Reef Coral Pro, skała 10kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem to w akcji i jakoś srednio mi to się podoba.


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert

To nie jest zle tylko trzeba miec 2x konkretniejsza niz "normalna" pompe. Sa jednak straty w strumieniu. Mam wrazenie, ze na 1500 l/h pompie to dzialalo na jakies 30cm. Patrzac na wymiary Twojego akwa...:)


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stani, silna pompa się do tego totalnie nie nadaje. Myślę, że ta solidna pompa by to roz...ła w parę dni :). Ja mam te ustrojstwa Hydora. Zalecaną wydajnością przez producenta jest zakres 300-1200 l/h. W budowie tego mechanizmu obracającego jest element przypominający śrubę napędzającą statki i to on jest głównie odpowiedzialny za tłumienie przepływu, a tłumi ostro :D Dadatkowo dochodzi jeszcze mała średnica przepływu przez całe urządzenie.

U mnie to działało przez jeden dzień :D Głównie forma wizualna mi nie odpowiadała - takie paskudztwo, którym można straszyć małe dzieci :D Może mam coś z poczuciem estetyki bo nawet do Tunze zastosowałem skałki maskujące :D

yareq, umówiłem się z siatkarzem, że wyślę mu wszystkie te "cudaki" więc niestety nic z tego nie wyjdzie.


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.