Skocz do zawartości
Tata

Tło niebieskie czy czarne???

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja zapadła:

- tył akwarium i komin będą oklejone czarną płytą ABS (to jest to z czego są czasami robione pokrywy na akwaria, 3mm grubość) wklejane od wewnątrz akwarium,

- na dno przyklejony biały akryl 4 mm gubość (zamierzam zastosować piasek na dno, więc przykryje mi tą biel płyty akrylowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie na temat, ale w calej rozciagnosci popieram @AquaManiaca. U mnie Xenia tak sie rozpanoszyla, ze juz nie wiem co z nia robic. Mam ja wszedzie, a jeszcze niedawno mialem 2 malutkie szczepki.


-----------------

Przeszłość: 30 litrów, 54 litry

-----------------

AKTUALNIE: 160 litrów w obiegu (128l + 32l w sumpie),LED DIY, 4 blazny,1 pustelnik,4slimole, 15kg LR, różne miękasy, trochę twardych i niefoto ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram ziyo,fakt ze cieszylem sie z xeni jak glupi ajak ja dostalem bo to byl pierwszy koral jako tester ale teraz to traktuje to jak chwasta.

a tak z ciekawosci czy jak ja ucinam skrobie w baniaku i robia sie dziwne farfocle to czy ona cos wypuszcza do wody trujacego?bo rece poxenie cuchna strasznie:D

tzn czy moze to byc szkodliwe dla mieszkancow?


od 17 wrzesnia 2009 akwarium zlikwidowane...ale kiedys wroce...:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to ja już tej xeni egipskiej wywaliłem??Teraz rzucam ją do sumpa może sie na coś przyda :( Plaga normalnie:D


Pozdrawiam Dominik Grabowski

 

Cisza..........,ale.............
............jeszcze powrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam za te Xenie, ale tylu by ja chcialo miec..:(

W takim razie Clavularia tez jest chwastem!:)

I zoanthusy tez. A tak ladnie wygladaja jak ich jest tylko 100 (i na jednym kamieniu).:)

Czekam az ktos napisze, ze Ricordea jest plaga.


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.