Skocz do zawartości
Dexter2k13

Lampa nad zbiornik 110x70

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Dexter2k13 napisał:

Ta lampka bez ściemniacza ma jakaś regulację pracy świetlówek? Czy ta lampa jest pozbawiona całkiem elektroniki? ja chciałem ściemnialną w razie regulacji mocy lampy, bo myślałem ze ta zwykła jej po prostu nie posiada.

 

a Ten materiał co mam na suficie jest bardzo giętki. Pod ręką się ugina. Nie mam szans chyba na tym nic zawiesić :mellow:

Jak chcesz takie rzeczy to kup sobie ledową albo hybrydę.

Hmm musiałbyś znaleźć profile i do nich się doczepić, jak dobrze pamiętam powinny być co 60cm ale jak Tobie płyta się ugina to raczej nie było robione prawidłowo


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Moljzesz napisał:

Jak chcesz takie rzeczy to kup sobie ledową albo hybrydę.

Hmm musiałbyś znaleźć profile i do nich się doczepić, jak dobrze pamiętam powinny być co 60cm ale jak Tobie płyta się ugina to raczej nie było robione prawidłowo

to jest taki materiał sklejko podobny. Boję sie na tym coś zawieszać abym nie spotkał pewnego dnia lampy w wodzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dexter2k13 napisał:

to jest taki materiał sklejko podobny. Boję sie na tym coś zawieszać abym nie spotkał pewnego dnia lampy w wodzie :D

Oki ale to muszą być jakieś słupki,  stelaż coś na czym to się trzyma i do tego należało by przekręcić. 

Nie wyobrażam sobie lampy stojącej na akwa, tak tylko dźwigam na linkach i już mam dostęp.  Swoją drogą jak ty masz 15cm nad akwa to jak ty tam włożysz choćby skałę? Chyba że same płaskie kawałki 


39ab02c6bf502279.jpg5215f98825db8954.jpg

ryba-ruchomy-obrazek-0437.gif PS Pandora 4x54W T5 i 3x145W LED, DCP6500, AWN40 na DCP3000,RW-15, RW-8,CP-55, Biopellests AIO XL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Moljzesz napisał:

Oki ale to muszą być jakieś słupki,  stelaż coś na czym to się trzyma i do tego należało by przekręcić. 

Nie wyobrażam sobie lampy stojącej na akwa, tak tylko dźwigam na linkach i już mam dostęp.  Swoją drogą jak ty masz 15cm nad akwa to jak ty tam włożysz choćby skałę? Chyba że same płaskie kawałki 

to jest skos. z jednej strony zbiornika mam 15 cm a z drugiej 2 metery do sufitu. :D. Abym mógł przywiesić lampe do sufitu musiałbym wiercić się hakami w belkę dachową która nie przebiega równo nad zbiornikiem

 

Edytowane przez Dexter2k13 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak. Takie DIY. Odległość do akwa to ok 15cm, albo 10cm. Lampa Hybryda. 949e446225ccfbe39a0cc3b71c48bb33.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SzymonH napisał:

Ja mam tak. Takie DIY. Odległość do akwa to ok 15cm, albo 10cm. Lampa Hybryda. 949e446225ccfbe39a0cc3b71c48bb33.jpg

gdzie można takie nóżki dostać? rozumiem, że dziury w obudowie były wiercone? własnie o coś takiego mi chodzi :D

Edytowane przez Dexter2k13 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić. To kątownik nierdzewny malowany na biało. Jest przykrecony do obudowy lampy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SzymonH napisał:

Trzeba zrobić. To kątownik nierdzewny malowany na biało. Jest przykrecony do obudowy lampy.

wiercił Pan dziury w obudowie lampy? czy juz były orginalnie wywiercone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie Pan, po drugie - otwory były oryginalne i łączą dół lampy z pokrywą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, SzymonH napisał:

Po pierwsze nie Pan, po drugie - otwory były oryginalne i łączą dół lampy z pokrywą.

Czy ta lampa to diuna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebym mógł takie nóżki zamontowac musiałbym wiercić w obudowie lampy. bo chce albo diune albo ati :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.