Skocz do zawartości
markL

zamianka?

Rekomendowane odpowiedzi

witam. planuję wyjechać na rok za granicę a nie chcę likwidowac zbiornika. postanowiłem, że zostawię mojej połowicy i synkowi pod opieką zbiornik z koralami ale bez ryb. powinni dać sobie radę z dolewkami wyparowanej wody i opróżnianiem odpieniacza (a byłby wtedy potrzebny? tak się zastanawiam?). otóz chcę pozbyć się swoich ryb. mam dwa różne błazenki - saddleback i clarki, zebrasomę scopas, hepatusa, mandaryna wspaniałego (oddawać go czy zostawić?), pseudochromisa springeri, halichoresa marginatusa, chromisa virgisa, salariasa faciatusa. mam jeszcze 5 miesięcy by je oddać albo zamienić na cos innego ale że Ełk leży na końcu świata więc podnosze temat wcześniej. gdyby ktoś był zainteresowany - białystok, olsztyn, suwałki, łomża lub przyjeżdżający w moje strony - to prosze o kontakt. w razie chęci zamiany to byłbym zainteresowany ślimakami, krewetkami, wężowidłami, krabami, rurówkami ale NIE koralowcami. mam ich dużo a chciałbym by jeszcze bardziej się rozrosły. kontakt ze mną - mlstankiewicz@wp.pl. gg 4882281. skype - Mark Lucas Stankiewicz


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps w razie chęci na zdjątka to aparat będę miał dopiero za tydzień i wtedy dopiero będę mógł zrobić jakieś fotki. na razie musi wystarczyć zdjątko z galerii - stosunkowo nowe bo sprzed pół roku :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze a wczoraj byłem w Białymstoku .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze a ja bym chciał znów do Krakowa pojechać :)

ps nadal aktualne


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mandaryna bym zostawil i jeszcze dokupil mu mandarynke. Jak innych ryb nie bedzie to przy wylaczonym odpieniaczu plankton exploduje. Zeby tylko nie utyl.:)

Pozdrawiam


120x75x47 wys. 400 l, sump 100 l. 432 W T5 + 2 x 24 LED blau, BK 200, cyrk 17500 l/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlo pw


UWIELBIAM MÓJ CANDY SHOP

130x50x40 + 210 l sump , obieg laguna 3500 , cyrkulacja tunze 6055 + 6045 + 6060

oświetlenie 4x 54 w t5 DIY, SHURAN 200

wystartowało Nasze Przejściowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pseudochromis springeri zamówił Zbyszek a oba pokolce Artur. jeśli Krzysztofie transakcja z Arturem nie dojdzie do skutku to oczywiscie się odezwę. nadal aktualne są oba błazenki, chromis virdis, salarias i halichores. dzieki Stani za podpowiedź. zasięgnąłem języka i wszystkim ten pomysł się spodobał. gdyby ktos reflektował na zamianke za mandaryna wspaniałego samiczkę za powyższe ryby byłbym bardzo zadowolony. zdjęć wciąż nie mogę zrobić ale za tydzień już nadrobię zaległości.


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal aktualne są oba błazenki, chromis virdis, salarias i halichores. całość zamieniłbym za dziewczynke mandaryna i/lub 1-2 krewetki lysmaty aboinensis.


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo

447-akwaluty07%20001.jpg


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka, widac zdjęcie? czy tylko ikonkę?


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal aktualne są: błazenek czerwony, chromis virdis, salarias i halichores


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to przyjeżdżaj. w końcu się spotkamy w realu :)


if you're going through the hell... keep going

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.