Jump to content
rumik21

tmc v2 auto top

Recommended Posts

Może ktoś się wypowiedzieć na temat tej auto dolewki....warto ją zakupić czy lepiej wybrać coś innego... 

ReefMax

Mam, używam od ponad roku. Jest ok, chociaż padł mi jeden czujnik. Jedyna wada to, że nie ma zabezpieczenia gdy braknie wody w pojemniku - ale to łatwo zrobić za pare złoty.

Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

Guest laszek

Mam używam ponad 2 lata i jestem zadowolony. Mała pompeczka a pcha starsznie do góry wodę. Też nie jestem peqny czy jeden czujnik mi nie poszedł.

Ja się napaliłem na

Levelautomatic EYE

mam wrażenie że nie będzie potrzeby walki z tymi pływakami

Ja się napaliłem na

Levelautomatic EYE

mam wrażenie że nie będzie potrzeby walki z tymi pływakami

Tylko cena trochę inna. Trudno znaleźć dobrą dolewkę w cenie poniżej 300 za komplet z pompą i dwoma czujnikami.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Akwa: 375l (1500x50x50), Sump 70l (70x40x40), Cyrkulacja: Jebao CP-55, Światło: QMaven 6600 + 2x80W, Ceramika, Piasek: 20kg

156005748a1c0dfed1d13c2debaa7203u1054a16

14 godzin temu, Gothmog napisał:

Tylko cena trochę inna. Trudno znaleźć dobrą dolewkę w cenie poniżej 300 za komplet z pompą i dwoma czujnikami.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Poszukaj dobrze ja znalazłem przynajmniej 2 sklepy w który mają po 299zl

Guest

Ja mam aktualnie Ebtecha za 170 złotych  z podwójnym czujnikiem. Za 130 złotych spokojnie do tego dokupisz jakąś pompkę (ja akurat mam dość  za 8 dyszek- Tunze i zasilacz za 15 złotych). I tak spokojnie zmieściłem się w 3 stówkach. Pompkę za 30-40 złotych też znajdziesz. Śmiem twierdzić że w 250 da się radę spokojnie zmieścić. Miałem Hydora z czujnikiem termicznym i było ok, ale do czasu. Potem awaria za awarią. Od tej pory NIE ufam żadnym termicznym, optycznym i podobnym wynalazkom. Pływak to pływak. Raz w miesiącu zajrzę czy przypadkiem nie zgromadził się jakiś brud i tyle. Polecam. 

Edited by Guest (see edit history)

Wiadomo każdy ma doświadczenia lepsze gorsze z każdym sprzętem ja akurat nie ufam pływakom :P

a pompkę to za 30-50 może dokupić np od małego kubka aquaela

Edited by boo12 (see edit history)

Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.