Jump to content

rumik21

Klubowicz
 • Content Count

  287
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Wejherowo

Recent Profile Visitors

2068 profile views
 1. Jest możliwość podmiany ale czy na cichszą. Jebao 2000, aquanova 2000 te powinny pasować bo 600i to nowy brat sc1351
 2. Zawsze jest sens. Sam założyłem reaktor do takiego litrażu a w szczycie przekraczałem ponad 340ml na dobę. Ile czasu ten reaktor masz zalany? Bo u siebie miałem też taki problem na początku że siknęło i przerwa kilkanaście sekund i powtórka..
 3. generalnie na miejscu możesz zobaczyć i zawsze coś tam świeci fakt pod ledem tak świecą pod t5 już jak kolorowo nie jest
 4. Fajne te lampki ale najlepiej odrazu biały kanał przerobić na bardziej niebieski wtedy można lepiej wykorzystać taka lampę. Bo biały jest dość mocny i pewnie będzie pracował na 20%
 5. Sprawdziłem reaktor zasypany 10 mają obecnie na odcieku daje 23 także szału nie ma.
 6. Kiedyś miałem to samo ok. 15kh na odcieku ale po czyszczeniu ponownie zasypałem tym wkładem reaktor (wsypałem dwie puchy) i przy pomiarze Hanką skonczyl się zakres. Przestrzele jeszcze kropelkowym zobaczymy co pokaże.
 7. Środek i boki ciemność. Już po opisie można się domyśleć że nie Zalecany do zbiorników o wymiarach do 120 x 85 cm (48 x 35 cali)
 8. ściągnij sobie Aqua Calculator i spokojnie Ci wyliczysz według niego aby zbić z 38 na 35 w 600l zamien 47 l wody. Rozbić na kilka dni i można działać
 9. rumik21

  De Jong

  jak nie zadzwonisz lepiej nie kupować. Sklep stacjonarny niezgodny ze sklepem internetowym. Zawsze się zastanawiałem czy to taki problem zaznaczyć: -produkt na zamówienie albo produkt niedostępny. U nich wszystko dostępne kupisz a póżniej czekasz czasem w nieskończoność.
 10. A z czego ma wyciągnąć wnioski ja praktycznie nie jest to trzecie podejście tylko kolejna przekładka na większe. Nie tylko w Kalifornii można bo u wszędzie ludzie wrzucają sporo ryb.
 11. Przy akwarium rozdzielenia i bezpieczniki 10A bo w głównej prawdopodobnie masz zabezpieczenia 16A na to gniazdko. Różnicówki nie trzeba jak nie będzie osobnego obwodu zadziała ta z głównej skrzynki. Trochę szkoda że nie dasz rady zrobić osobnego obwodu ale można wykorzystać to co jest.
 12. przy obecnej sytuacji pewnie trochę potrwa. Ja wysłałem list priorytet w tym samym województwie i idzi już 4 dobę. A masz info czy doszły już do nich ? Możliwe że jeszcze się walają po poczcie.
 13. rumik21

  Sprzedawca Paweł

  Koleś o wielu twarzach hehe i setki ogłoszeń w wielu miastach...
 14. Zrób normalne światło. Takie jak wymaga zbiornik morski i dojdzie do siebie.
 15. Jakie światło masz nad akwarium? U mnie tak wyglądała jak była pod światłem 6500k. Podmiany robisz?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.