Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

@dalewłaśnie o tym mówię...

Czepiasz się odpieniacza od erniego bo ma "słabą"pompę aquaela, ale kosztuje CAŁY tyle co pompa z tunze. 

Jestem pewien że może w swoje body wsadzić jaką chcesz pompę. Ale pamiętaj że wtedy cena nie pozostanie na poziomie 400zl. Dodatkowo jeśli nic się nie zmieniło w jego produktach to nie modyfikuje samych pomp a więc kupując je ma również na nie gwarancję. 

Sam plastik, klejenie i obróbka jest naprawdę na wysokim poziomie. Wiem, widziałem, sprawdzałem. 

Chwalicie używki, jednak należy pamiętać że w nich pompy mogą być już na wykończeniu zwłaszcza że często przechodzą z rąk do rąk i trudno stwierdzić ile tak naprawdę mają przepracowanych godzin na koncie. 

Ja osobiście niczego nie kupił bym na kredyt w ramach hobby. Wolę poczekać i wydać jak mam fizycznie pieniądz. 

A autora tematu osobiście przestrzegam przed za dużym odpieniaczem. Powoduje to zbędne wyjaławianie wody, gdzie na początku akwarystycznego szlaku może powodować to problemu. Lepiej rozbudować złoże biologiczne(siporax, dsb, refugium) ponieważ one mają możliwość samoregulacji :-) 

dadario

dadario

@dalewłaśnie o tym mówię...

Czepiasz się odpieniacza od erniego bo ma "słabą"pompę aquaela, ale kosztuje CAŁY tyle co pompa z tunze. 

Jestem pewien że może Ci w swoje body wsadzić jaką chcesz pompę. Ale pamiętaj że wtedy cena nie pozostanie na poziomie 400zl. Dodatkowo jeśli nic się nie zmieniło w jego produktach to nie modyfikuje samych pomp a więc kupując je ma również na nie gwarancję. 

Sam plastik, klejenie i obróbka jest naprawdę na wysokim poziomie. Wiem, widziałem, sprawdzałem. 

Chwalicie używki, jednak należy pamiętać że w nich pompy mogą być już na wykończeniu zwłaszcza że często przechodzą z rąk do rąk i trudno stwierdzić ile tak naprawdę mają przepracowanych godzin na koncie. 

Ja osobiście niczego nie kupił bym na kredyt w ramach hobby. Wolę poczekać i wydać jak mam fizycznie pieniądz. 

A autora tematu osobiście przestrzegam przed za dużym odpieniaczem. Powoduje to zbędne wyjaławianie wody, gdzie na początku akwarystycznego szlaku może powodować to problemu. Lepiej rozbudować złoże biologiczne(siporax, dsb, refugium) ponieważ one mają możliwość samoregulacji :-) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.