Skocz do zawartości
Vuko

Problem z hasłem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po dłuższej nieobecności na forum podczas logowania poprawne hasło nie zadziałało. Po wybraniu ze strony logowania opcji przypomnienia hasła na maila przyszedł link do jego zmiany. Sama zmiana hasła przebiega OK i jestem zalogowany do czasu wygaśnięcia sesji. Próba ponownego zalogowania z nowym hasłem kończy się informacją o błędnym haśle i znowu trzeba je zmieniać. Teraz próbowałem zmienić hasło z panelu użytkownika będą świeżo zalogowany, ale okazuje się, że aktualne, dopiero co ustalone hasło jest według systemu niepoprawne. Widziałem, że był już podobny temat w styczniu, ale zakończył się ostatecznie założeniem nowego konta. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Bartek    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja nie potrafię Ci pomóc, ale wkleję ten temat, gdzie trzeba, zanim się zakopie innymi tematami. Poczekaj na odpowiedź, nie wszystko da się od ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przeglądarki używasz? Sprawdź menadżera haseł bo prawdopodobieństwo trzyma stare hasło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Używam Chroma. Podczas logowania nie korzystam z automatycznego wpisywania hasła tylko wpisuję je "z palca". Poza tym mam wyłączone zapamiętywanie haseł w przeglądarce.

Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się, że z Chromem był taki problem po zmianie silnika. Pomagał reset przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie to. Reset nie pomógł. Zmiana przeglądarki na Esge też nie. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy na innym urządzeniu również masz problem z wygasaniem sesji i zapamiętaniem prawidłowego hasła przez przeglądarkę?

Logujesz się tylko z jednego komputera? Masz zaznaczona opcje zapamiętania hasła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem z dwóch komputerów, z rożnymi systemami operacyjnymi i przeglądarkami. Cały czas to samo. Problem w związku z tym raczej tkwi po stronie forum. Napisałem w tej sprawie na formularz kontaktowy bo przez pewien czas nie miałem w ogóle dostępu. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

w telefonie i w PC używam Mozilla Firefox - żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin obiecał zająć się tematem dziś wieczorem lub jutro, więc proszę jeszcze o trochę cierpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy administratorowi udało się coś ustalić?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś odpowiedzieć administratorowi na PW w końcu? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.