Skocz do zawartości
Robert K

tylko brać !!!!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe temat się wyjaśnił - te zdjęcie zostało przez pomyłkę tam wsadzone i zaraz na aukcji mają nastąpić zmiany :) :) :) :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś te baniaczki już widziałem i bynajmniej nie na Allegro:D:D:D


Pozdrawiam Sebastian Burkat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Hehehe temat się wyjaśnił - te zdjęcie zostało przez pomyłkę tam wsadzone i zaraz na aukcji mają nastąpić zmiany :) :) :) :)

Na pewno zostalo przez omylke wsadzone :) Calkowity przypadek - palec sie poslizgnal :)

Pozdrawiam

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś czytałem jak pisałeś, że się lubicie :) i nawet wspólnie interesy robicie :) ale rozumiem, że jak konkurencji nóżka się podwinie to trzeba to wykorzystać :)

iiiiiii żeby nie było, że znowy jestem "taki i owaki" przypomnę to co już napisałem :)

Rebciu :

To jakiś przekręt. Ktoś sobię z RC zdjęcia ściąga i wystawia aukcje

http://reefkeeping.com/issues/2006-08/totm/index.php

EDIT: hehehe - no to wiadomo kto to :) Przekręt to może nieeee ale nieładnie tak zdjęcia czyjeś bez pardonu podkradać :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek cos ta twoja malejaca cena znowu w miejscu stoi, a na allegro same taniosci:D


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie stoi, tylko zmieniana jest o róznych porach ..:)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rebciu :

Gdzieś kiedyś czytałem jak pisałeś, że się lubicie :) i nawet wspólnie interesy robicie :) ale rozumiem, że jak konkurencji nóżka się podwinie to trzeba to wykorzystać :)

Nie wiem w jaki sposób mialbym cos wykorzystywac. Po prostu smiac mi si zachcialo jak pomyslalem sobie, jat ten sam fakt czy zdarzenie mozna roznie interporetowac - w zaleznosci kogo dotyczy.

Nie mowie juz o tym, ze gdyby to mi sie "zdarzylo" to zostalbym chyba zjedzony zywcem, a na nano wyczytalbym litanie o lamaniu prawa, prawnikach i braku poszanowania dla Klienta, ktorego chce oszukac...

Zycie ...

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

O ile mnie wzrok nie myli, jest to zbiornik, który rok temu był reaktywowany przeze mnie. Był w stanie tragicznym, prowadzony przez "profesjonalną" firmę. Czyżby teraz ta sama firma wykorzystała cudzą pracę dla własnych celów? Jeśli tak, należy jej współczuć, że nie potrafi sama niczego dobrego wymyślić. Chociaż nie, współczuć należy tym, którzy się na to nabiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Michael Mrutzek from Mrutzek's Meeresaquaristik, a longtime friend of mine, who gave me advice, did some of the planning and supported me with his active assistance. Michael is a well-known aquarist on Germany's reef scene, having operated a reef-dedicated local fish store for more than 20 years now. Claude Schumacher - you might know him from his company, Fauna Marin - also did some of the system's planning and we ordered the tank from him. Ralf Geis glued the tank in its current position... Man, what a craftsman! Many thanks are due to Hennings & Boern, the guys who helped plan the home renovation, and who had some tremendous ideas to make the tank blend well with the rest of the house's décor."

no chyba ze zapomnial:p


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz - jaki pech.:)

Tomkowi drugi raz sie palec poslizgnal i tym razem "pozyczyl" zdjecia innego zbiornika - z ktorym jak widac z wypowiedzi Krzysztofa nie mial nic wspolnego.

No ale bladzicz rzecz ludzka - a nieszczescia chodza parami.

Ciekaw jestem czego teraz zdjecia pojawia sie w opisie aukcji :)

@nowy_zarazony

Odswiez sobie aukcje

Zdrówko

Przemek


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek :

Nie wiem w jaki sposób mialbym cos wykorzystywac. Po prostu smiac mi si zachcialo jak pomyslalem sobie, jat ten sam fakt czy zdarzenie mozna roznie interporetowac - w zaleznosci kogo dotyczy.

Nie mowie juz o tym, ze gdyby to mi sie "zdarzylo" to zostalbym chyba zjedzony zywcem, a na nano wyczytalbym litanie o lamaniu prawa, prawnikach i braku poszanowania dla Klienta, ktorego chce oszukac...

Zycie ...

Przemek

No to napisz kiedy ja ostatnio coś źle o Tobie pisałem - sporo wody w podmiankach zostało wymienione w naszych akwariach :). Z mojego punktu widzenia nastąpił tzw. "rozejm". Oczywiście Ty możesz mieć inne zdanie.

Specjaliści od prawników widocznie jeszcze tego wątku nie przeczytali i stąd takie tu "nudy" :)


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to 2 te same aukcje:) cena ta sama, nazwa autcji tez.

Z tego co rozmawialem z Tomkiem, przedmiotem aukcji nie jest konkretny ten czy inny baniak, a wykonanie od podstaw nowego, pod klienta.

"Przedmiotem Aukcji Jest Założenie Kompletnego Akwarium Rafowego Wykonanego na zamówienie" sam zreszta to napisal:)

Jesli o fotki sie rozchodzi, sa tylko pogladowe, jak moze wygladac baniak za tyle kasy z takim sprzetem. faktem jest, ze mogl zapytac o zgode.

Osobiscie uwazam Tomka za b dobrego sprzedawce. Kazdy zwierzak jakiego od niego bralem byl w pelni zdrowy, sam kilka razy odmawial mi sprzedazy chorej czy slabej ryby, ceny ma swietne i zawsze chetnie pomoze, podpowie. Tyle z mojej strony:)


jeszcze tu wroce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy_zarażony :

Myslalem ze to 2 te same aukcje:) cena ta sama, nazwa autcji tez.

Z tego co rozmawialem z Tomkiem, przedmiotem aukcji nie jest konkretny ten czy inny baniak, a wykonanie od podstaw nowego, pod klienta.

"Przedmiotem Aukcji Jest Założenie Kompletnego Akwarium Rafowego Wykonanego na zamówienie" sam zreszta to napisal:)

Jesli o fotki sie rozchodzi, sa tylko pogladowe, jak moze wygladac baniak za tyle kasy z takim sprzetem. faktem jest, ze mogl zapytac o zgode.

Osobiscie uwazam Tomka za b dobrego sprzedawce. Kazdy zwierzak jakiego od niego bralem byl w pelni zdrowy, sam kilka razy odmawial mi sprzedazy chorej czy slabej ryby, ceny ma swietne i zawsze chetnie pomoze, podpowie. Tyle z mojej strony:)

Mimo wszystko, nie jest to gra fair play. Jako poglądowe daje się przykłady swoich, nie cudzych zbiorników. Nie należy wprowadzać potencjalnego klienta w błąd. Więcej uczciwości, to może coś w naszym państwie zmieni się na lepsze. Nie starajmy się tłumaczyć cudzych śliskich posunięć!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.