Skocz do zawartości

Historia edycji

norbi2222

norbi2222

Godzinę temu, Paragon napisał:

pierwszym planie 24sz 5 watowych cree niestety cree rb sa strasznie jasne i chodza obecnie na 10%, teraz bedzie 8sz cree Rb 16szt bialych cree, radion daje wlasnie cree 6500K Cool White ja dam takie same zobaczymy jak to wyjdzie

Ciekawy jestem jak będzie teraz ta lampa świecić.

 

Godzinę temu, Paragon napisał:

Te panele które planujesz podrobki radiona podobno sa calkiem przyzwoite wydaja sie byc dobrym wyborem

Ta  dobra opinia skłoniła mnie do wyboru tych paneli. Muszę tylko odezwać się do Marcina (magu), żeby zbudował mi elektronikę do tych paneli. Ponadto moje "chinki" dają radę, to nie sądzę, że te panele będą gorsze, a liczę, że będą znacznie lepsze. 

norbi2222

norbi2222

6 minut temu, Paragon napisał:

pierwszym planie 24sz 5 watowych cree niestety cree rb sa strasznie jasne i chodza obecnie na 10%, teraz bedzie 8sz cree Rb 16szt bialych cree, radion daje wlasnie cree 6500K Cool White ja dam takie same zobaczymy jak to wyjdzie

Ciekawy jestem jak będzie teraz ta lampa świecić.

 

6 minut temu, Paragon napisał:

Te panele które planujesz podrobki radiona podobno sa calkiem przyzwoite wydaja sie byc dobrym wyborem

Ta  dobra opinia skłoniła mnie do wyboru tych paneli. Muszę tylko odezwać się do magu, żeby zbudował mi elektronikę do tych paneli. Ponadto moje "chinki" dają radę, to nie sądzę, że te panele będą gorsze, a liczę, że będą znacznie lepsze. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.