Skocz do zawartości
Ertman_176

Akwarium,sklep w Stolicy

Rekomendowane odpowiedzi

galeria mokotów , zoo warszawskie


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do godziny 16 w soboty czynny jest sklep Atoll zoo na ul. Umińskiego 16A. To bardzo fajny sklepik pomimo, iż dość drogi. Gorąco polecam.


Start: 10.01.2016 r.

Akwarium: IM Fusion 30L, odpieniacz: Tunze 9004, lampa: Nanobox Quad, cyrkulacja: Vor-Tech MP10w, i trochę drobiazgów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Atoll ma ten minus, ze zalodze zdecydowanie nie chce sie czyscic zbornikow z glonow :( Czasami tez zdarza im sie gadac totalne pierdoly :) Ale nie zmienia to faktu, ze sklep ten strasznie lubie i takze polecam - choc do pokazania morszczyny komus nie w temacie, jak dla mnie, sie nie nadaje :) Pozdrawiam,

M.

Edytka: swoja droga dzis bylem i widzialem cudo - 2 cm Hepatusa. Slodki widok.... :)


"""Projekt 300"" - powolne zasiedlanie i szlifowanie szczegolow."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zoofokus na Ursynowie http://www.zoofokus.pl/page.php?id=26

naja 2 zbiorniki - mozna zobaczyc, i tylko zobaczyc.

Po zmianach personalnych nie ma z kim i o czym rozmawiac.

A dla zasiegniecia info to IMHO Piotr z korale.pl

Tylko, ze w tym jego "sklepiku" to duzo sie nie zobaczy :( Ale dla mnie i tak jest spoko, a w handlu nie o ogladanie chodzi.

A zeby zobaczyc fajne akwa, to IMO najlepiej sie umowic z kims tu z forum :)

Kilka osob ma naprawde odjazdowe baniaki, ze "oko bieleje"


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze ja dołożę swoje pięć groszy.. oczywiście można ale tylko zajrzeć do AquariumFarm (ul. Powstańców Śląskich), za jakiś może miesiąc do LANDU - tam otwiera się nowy sklepik. Czy coś jeszcze przegapiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogole w Wawie pozadny sklep, tj. ladne i zdrowe zbiorniki, przyjazna i kompetentna obsluga, duzo sprzetu i zwierzakow, normalne ceny?


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma :(


Pozdrawiam, Witek

HW: 225l + sump

SW: Pterapogon kaudernii, Cryptocentus cintus, Alpheus bellus, Centropyge argi, Ctenochaetus truncatus, Cypho purpurascens, Siganus vulpinus, Lybia tesselata, 2x Lysmata amboinensis, 2x Lysmata debelius, kilka Gobiodon histrio, kilka ślimaków, różne pustelniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma ale będzie już niedługo .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RobertK, mozesz rozwinac?

Bo zeby dorobic sie ladnych i zdrowych akwa, to tak "niedlugo" to sie za bardzo nie da.

@AquaManic, za maly rynek zeby dalo sie z tego normalnie wyzyc nie stosujac zaporowych (dla przcietniakow) cen, a hobbysci majacy swoje sklepy koncentruja sie na chodliwym towarze.

@morszczak, to juz AquaFarm nie pobiera oplaty za wstep do sklepu? :(

Osobiscie wolalbym kupic flaszke :) odwiedzic i "pogadac" z kims tu z forum.


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna flaszka nie styknie. morszczaki strasznie chleja...ale to najlepszy sposob aby zobaczyc prawdziwe, zadbane akwaria.

Ekipa trojmiejska jest dosyc dobrze zintegrowana. Jesli planujesz wakacje nad morzem to moze uda sie cos zorganizowac.


_____________________________________________________

ocean pod nosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotr Jan Rogalski :

Osobiscie wolalbym kupic flaszke :( odwiedzic i "pogadac" z kims tu z forum.

Popieram jak najbardziej :) A co do ilości to w końcu "rybka lubi pływać" :)

Wracając jeszcze do AquariumFarm na Powstańców, to można obejrzeć jedynie te 2 duże zbiorniki na środku, ale reszta nie wygląda za ciekawie. Co do obsługi, to tak jak Rebcio kiedyś mówił, szef ma wiedzę ale jest dosyć irytujący. Nawet ja osoba spokojna miałem ochotę mu coś zrobić z tą twarzyczką która z wyrzutami odpowiadała na moje pytania.


Nowe akwa 110x65x60, 2xOR 3500, ProfiLux + sterowana Tunze 6055, stara tunze, deltec apf600, fr509, ati powermodule 10x39W, zalane zasolone czeka na mieszkańców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zgodą admina umieszczam informacje o nowym sklepie akwarystycznym który powstaje w Warszawie .

[blue]ACROPORA[/blue]Salon Akwarystyki Morskiej zostanie otwarty w centrum handlowym LAND na ul. Wałbrzyskiej 11 Lokal 172 pierwsze piętro .

Otwarcie sklepu planowane jest na 2007-02-27


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ceny zaporowe jestem jeszcze w stanie zrozumiec, natomiast zapuszczone zbiorniki czy niemilą/niekompetenta obsluge juz nie. Ten problem nie dotyczy oczywiscie tylko Wawy, bo ja sie w Niemczech z tym samym spotykam, sklepy sa jak ich wlasciciele - sa bardzo rozne.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto wybrac sie do questu w lodzi,po umowieniu sie tlelefonicznym,ceny mniejsze od 30do 60 procnt {teraz kupilem bialobrodego za 90 zl] niz w warszawie wiec przy srednich zakupach juz sie oplaci,dostawy maja co 2 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bibik, a moglbys podac namiary na ten sklep? I chetnie nr tel. skoro trzeba sie umowic telefonicznie.

Mam nadzieje, ze Przemek nie bedzie mial nic przeciwko skoro to tylko info o lokalizacji sklepu bez podawania asortymentu.

@AquaManiak, zapuszczone zbiorniki czy malo kompetentna obsluga jest pochodna wylacznego nastawienia na zysk, bo fachowca trzeba wiecej zaplacic.

Hobbysta nie patrzy na kase, liczy sie efekt. W sklepie dokladnie odwrotnie.

@Robert K,

a tak z ciekawosci, kto bedzie prowadzil ten sklep? Ten chlopak z zoofokus?

@harnas, Ty tak nie podpuszczaj :( bo jak warszawa przyjedzie spotkac sie z Wami w 3-miescie, to w niejednym monopolowym towaru zabraknie :)


/Wroga należy zabić z dużej odległości, najlepiej strzałem w plecy. O honor trzeba dbać wśród przyjaciół/ GG 314576, SKYPE: piotr_i_zona e-mail: piotr_jan_rogalskiUSUN @gazeta.pl Warszawa http://www.nano-reef.pl/journal.php?m=page&p=25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep w LANDzie prowadzić będzie Łukasz Kur (chłopak z ZOOFOKUS )


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klakier :

Co do obsługi, to tak jak Rebcio kiedyś mówił, szef ma wiedzę ale jest dosyć irytujący.

Pisałem kiedyś o wiedzy pewnego właściciela sklepu warszawkiego ale był to Czarek z Zoofokus :( Ten baran z AquariumFarm nie ma pojęcia o morszczyźnie :) Te ich akwaria ładnie wyglądały jakieś 1,5 roku temu. Jak byłem ostatnio (0,5 roku) to takie "średniawki" ale faktem jest, że to chyba jedyne zbiorniki w stolicy gdzie można w miejscu publicznym coś zobaczyć (jeszcze nie byłem w zoo :)).


Pozdrawiam

Czarek Rebech

900l + sump 450l + cała masa drobiazgów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łodz ul demokratyczna 117 przy giełdzie,telefony sa na ich stronie internetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.