Skocz do zawartości

Historia edycji

Mat_Mat

Mat_Mat

@Nik@ spoko nie przepraszaj bo za nic tu przepraszać nie trzeba a wszystkie moje diabły wylazły przez te kilka dni. Samo życie. Jakoś sporo mnie ten zbiornik nauczył co traktuje w pewnym sensie na plus.

@Tomol mogłem jednak odpuścić ten balling bo zbiornik szedł na LPS'ach i miękkich. Prace też mam w większości w domu więc miałem ten komfort przypilnowania tego bez pompy. Nie spodziewałem się po prostu takiej sytuacji. Tak jak mówię i twierdzę i Wy twierdzicie, że to tylko sprzęt i może ulec awarii ale kto z nas myśli o takiej awarii pompy? Raczej wszyscy jesteśmy spokojniejsi myślą, że jedyne co to może przestać podawać płyny a tu odwrotnie. Wiemy doskonale, że w akwarystyce z dwojga złego tj. więcej lub mniej lepiej żeby było mniej. Przedawkowanie jeszcze tak ogromne prowadzi do wywalenia zbiornika.

 

Mat_Mat

Mat_Mat

@Nik@ spoko nie przepraszaj bo za nic tu przepraszać nie trzeba a wszystkie moje diabły wylazły przez te kilka dni. Samo życie. Jakoś sporo mnie ten zbiornik nauczył co traktuje w pewnym sensie na plus.

@Tomol mogłem jednak odpuścić ten balling bo zbiornik szedł na LPS'ach i miękkich. Prace też mam w większości w domu więc miałem ten komfort przypilnowania tego bez pompy. Nie spodziewałem się po prostu takiej sytuacji. Tak jak mówię i twierdzę i Wy twierdzicie, że to tylko sprzęt i może ulec awarii ale kto z nas myśli o takiej awarii pompy? Raczej wszyscy jesteśmy spokojniejsi myślą, że jedyne co to może przestać podawać płyny a tu odwrotnie. Wiemy doskonale, że w akwarystyce z dwojga złego tj. więcej i mnie lepiej żeby było mniej. Przedawkowanie jeszcze tak ogromne prowadzi do wywalenia zbiornika.

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.