Skocz do zawartości
alex

czy Wy też tak macie ?

Rekomendowane odpowiedzi

zanim odpale to jeszze slowko do Romana

"- Czy się wyszumiałem , ja wiem napewno wszytskie moje zapędy przystopowało pojawienie się dziecka,"

Nie wiem co masz namysli Roman ale ja piszac "wyszumiec" mialem namysli cos jezcez w zyciu zwiedzic, zobaczyc pozanc nowego :) a nie tylko baniak i baniak :) na lyzwy uderzam :D nie patrze na lata bo za nastepne 10 pozostanie mi gapienei sie w TV czy tez baniak :D na ile sie czujemy na tylöe wygladamy , ja nie czuje sie "starym dziadkiem" zeby siedzeic w miejscu przed kompem czy baniakiem , olewam ide troche pozyc , odezwalo sie we mnie " dziecko wolne " olewam wszelkie obowiazki :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a ja po pracy tez uderzam na lyzwy, a baniaczek mimo tego stoi :)


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj baniaczek tez stoi :) i niech stoi :)

Nie no panowie ja nikogo nie namawiam na porzucenie tego pieknego Hobby :D poprostu pisze to co mysle , pomalu mam dosyc calej tej akwarystyki .

pozdr...


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kivi :

Własnie Roman dotknąłeś kolejnego ważnego aspektu sprawy - FASCYNACJA - i nie dotyczy to tylko akwarystyki. Wiele osób robi pewne rzeczy z kaprysu, lub z chęci zaimponowania innym. Są też pewnie tacy, którzy zakładają akwarium, bo chcą mieć coś ładnego w mieszkaniu. Jeśli to jest główna motywacja, to oczywiste, że nie starczy jej na długo. Zwłaszcza ze kierując się takimi motywami trudno o sukcesy.

W moim przypadku byłem już jako dzieciak zafascynowany akwarystyką morską wtedy bedac przekonanym że rafa w domu to czysta fantazja, długi czas posiadałem słodkie zbiorniki, ale dopiero 5-6 lat temu dotarło do mnie że wreszcie jest to mozliwe.


niestety bez akwarium :( ale strasznie tęsknię

"opis moich ex-akwariów http://alexkoz.ovh.org/akwarium/index.html"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od dziecka miałem fioła na punkcie wody. Kilka akwariów, taplanie sie w bajorach, kilknascie lat w sekcji pływackiej, potem nurkowanie, żeglarstwo, kajakarstwo, kite surfing. Już jako dorosły człowiek zapragnąłem mieć znowu akwarium, ale moja żona postawiła warunek - zgoda, ale tylko morskie. H he nie wiedziałem na co się porywam - ale było warto - fascynacja jest :) Ale pewnie gdybym musiał na to wywalać 1000zł/mc, to fascynacja nic by nie pomogła.


370L 2xT5-54W cyrk- 8000l/h foto: http://www.nano-reef...e=gallery&f=716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.