Skocz do zawartości
Lisek_chytrusek

Mój kawałek oceanu

Rekomendowane odpowiedzi

Waldek, nie będę się z tobą przekomarzał w wątku u Tomka, myślę że Tomek jest mądry i sam wyciągnie wnioski, proste, jak chce mieć takie akwa jak ty to niech słucha twoich cennych rad,. Jak tak jak ja to niech słucha moich, ważne by trzymać się jednej osoby aby doradzała bo są różne szkoły, nie koniecznie złe, ale już pomieszane nie dają efektu!


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MixEEr napisał:

 są różne szkoły, nie koniecznie złe, ale już pomieszane nie dają efektu!

I tu się mogę z tobą zgodzić! A co do lampy UV to czemu nie podajesz konkretnych danych tylko atakujesz mój zbiornik? Moje akwarium nie ma nic wspólnego z tematem bo u ludzi którzy mają też wzorcowe akwaria SPS lampa UV chodzi przez całą dobę. To jest tak samo jak z odpieniaczem wszyscy mówią że jest konieczny w akwarium z SPS-ami a w praktyce wielu ma piękne akwaria SPS bez odpieniacza. Po prostu odpieniacz pomaga utrzymać właściwe parametry a bez odpieniacze też można to uzyskać tylko innymi metodami.  Z lampą UV jest tak samo. I jeszcze jedno nie słyszałem żeby komuś lampa UV zaszkodziła w akwarium SPS-owym. Jak znasz takie osoby to podaj chętnie poczytam.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tu się mogę z tobą zgodzić! A co do lampy UV to czemu nie podajesz konkretnych danych tylko atakujesz mój zbiornik? Moje akwarium nie ma nic wspólnego z tematem bo u ludzi którzy mają też wzorcowe akwaria SPS lampa UV chodzi przez całą dobę. To jest tak samo jak z odpieniaczem wszyscy mówią że jest konieczny w akwarium z SPS-ami a w praktyce wielu ma piękne akwaria SPS bez odpieniacza. Po prostu odpieniacz pomaga utrzymać właściwe parametry a bez odpieniacze też można to uzyskać tylko innymi metodami.  Z lampą UV jest tak samo. I jeszcze jedno nie słyszałem żeby komuś lampa UV zaszkodziła w akwarium SPS-owym. Jak znasz takie osoby to podaj chętnie poczytam.
Przepychacie się a to nic tu nie wnosi, zadałem pytanie odnośnie lampy i nikt nie odpowiedział a to bardziej mnie interesuje ;).

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda po paru miesiącach. Zmiany, zmiany, zmiany.

 

Zmieniona lampa, zmienione plany.

 

Parametry:

 

Kh-7

Ca- 420

Mg- 1260

No3-0.25

Po4- 0

Nie sprzątane/picowane, tak jak jest [emoji41]

2b43601c0d8d90d61fcf9379e9f9c502.jpg

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ktoś zna dokładna nazwę korala?

e6ed74255ebd2659bb24a114181e4dc2.jpg

 

Ktoś zna dokładna nazwę korala?39ff71c2c93e6499fa368030ec829a59.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.