Skocz do zawartości
Bart7891

blueberry

Rekomendowane odpowiedzi

Mssz czy chcesz kupic ? 

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega miał Acalycigorgia Blueberry Sea Fan ale nie mógł go utrzymać. Chciałem też go kupić ale zrezygnowałem nie jestem ciągle przy akwarium po za tym on karmił żywymi wrotkami, i innymi żywymi malutkimi pokarmami i tylko 6 miesięcy koral był u niego w baniaku. Jest strasznie wymagający. Sprzedawca z Berlina praktycznie nie sprowadza tego korala - zrobił wyjątek dla kolegi gdzie czekał miesiąc na sprowadzenie go.

Jak masz zacięcie to spróbuj go utrzymać i koniecznie opisz wszystko na naszym forum.

Gdzieś na forum widziałem u kogoś w akwarium tą odmianę gorgonii na fotkach ale nic nie opisywał jak wygląda jej utrzymanie. Tylko napisał że musi go karmić żywym mikroplanktonem i pokarmem dla bezkręgowców specjalnie przepuszczanym przez filtr gdy pytałem o szczegóły nie otrzymałem odpowiedzi

Edytowane przez waldek123blau (wyświetl historię edycji)

 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnij wątek @Natan


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą jest to przepiękny koralowiec i wielka szkoda że jest tak trudnym koralem


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz akwarium jak długo się kręci, czy parametry masz stabilne? Nic w stopce nie napisałeś a ten koral może być trzymany tylko w dojrzałych akwariach ze stabilnymi parametrami


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akwarium mam 5 lat 120x 50x 50 (300l) swieca 4 świetlówki t5 54w. no2 0, no3 15, po4 000-001, kh 8 ,ca 430-445, mg ok 1300. W sumipie żywa skała wegiel i matrix dolewam stront jod i bakterie od af

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw swoje dane w stopkę będzie w przyszłości łatwiej. Super że zainteresowałeś się tą gorgonią, z niecierpliwością czekam na opis pielęgnacji tego korala.


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam ją niecałe pół roku. Po 3-4 miesiącach mimo codziennego karmienia przestała polipować i zaczęła zamierać...

Koral dla dobrej kondycji wymaga codziennej, a najlepiej 3-2 razy dziennie, około 1-godzinnej kąpieli w zupie pokarmowej w osobnym zbiorniku...nie każdy może, ma czas i mu się chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.