Skocz do zawartości
erybka

Okradziono sklep z Akwarystyką Morską eRybka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj W Nocy mialo miesjce włamanie do Mojego sklepu w Zabrzu ul.Sienkiewicza 14

Skradziono mi prawie cały Towar min;

Pokarmy i preparaty Kent Wszystkie mozliwe do Akwarium Morskiego W Opakowaniach 500/25ml Biosendiment we wiaderkach, pokarmy dla Ryb Kenta , sól 25kg Chemii kenta bylo ok 40opakowań

Tropic marin Testy i mikroelemnty w opakowaniach 1,8kg

Sera, hydroemtry, testy, pokarmy, bakterie, Terometry

AquaMedic Cała Chemia od leków po odżywki, hydrometry, zaowrki, grzebienie, przelewowe, świetłowki, odpieniacze Miniflotor, Lampa UV 5W, elektrody pH, pompy OR i PH, Odbłyśniki 54W , Lampa OceanLight 150, AquaNiveaumat, SP 3000

JBL Koralfuidy, Tarce Marin 3 komplety, Magnesium Marin Calcium Marin, Testy do wody

Tetra testy

Profilux Moduły Ph, Redox i zasolenie, listwa zasilajśąca, kable USB

Pompy Marea 2400/3200/4400/10000 ok 30szt

Pompy AquaBee 300/500/1000/2000/2000-1/3000/6000 ponad 43szt pomp

Pompa Deltec HLP 5250

Lajon 112 2szt

Elektrody PH

Swietlówki ATI

Akcesoria typu przeloty, hydraulika, szczypce

Butla CO2 2kg i 6kg

Klimatyzator, waga elektroniczna, drabina

Pieczątki firmowe

Dokładną liste sporżadze dzisiaj wieczorem.

Nawet chcieli zajeba,.c lampe Giessemena z nad duzego akwarium lecz nie dali rady, zrobili taką demolke ze pół zabrza słyszalo a jak pytalem sąsiadów to bylo cicho, rozwalili tak drzwi ze 20kg muru lezy na podłodze.

Dla osoby która będzie miala jakies informacje o tym sprzęcie przewiduje nagrode.

Pozdrawiam

Tomasz Niewiadomski

tel 505-163-370

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Tomek, mam nadzieje że jednak gdzie cos slyszal widzial i dorwie sie tych skur@#&%%ow ktorzy biora sie za takie sklepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe gdzie sie pojawia.. mam nadzieje ze byles ubezpieczony . napewno to ktos ukradl na handel .. albo allegro, albo (nikogo nie podejrzewam ale) pewnie pojawia sie u konkurencji by to sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowcie ze jakis baran ukradl "taki" towar i wypusci go w PL :(

Nasze srodowisko moze nie jest malutkie ale jak wyplynie gdzies modul profiluxa to juz bedzie slad.

Zreszta po co zlodziejaszka pieczatki firmowe i jakies pierdoly male

Tomek zastanow sie moze komus podpadles konkretnie i Cie "uszczesliwil"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie to dość specyficzny towar, jeżeli będą chccieli sprzedać w Polsce to może da się zauważyć. Zwracajmy uwagę na nowych sprzedajacych nowy towar i tu i na Allegro. Czy któreś z tych urządzeń mają numery seryjne?

Mam nadzieję ża ich złapią,


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że jak ktoś by nie mniał na to odrazu klienta to włamał by sie do innego sklepu z bardziej"typowym" towarem więc raczej nie liczył bym na pojawienie się tego na allegro lub w innym tego typu mniejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

pozostaje Ci monitorować fora i aukcje bo na nikogo innego bym nie liczył,

pozdrawiam


650l, sump 200l, 220kg skałki, 3x150 HQI + 4x80W T5, 2x RESUN WAVER 15000A + 2x TUNZE 6060 + 2x TUNZE 7240.25

nowy projekt 1050

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samej soli byla tona !!!!! ale musiali sie nameczyc :((tu zaruje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:(:(:Sad:Sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:sad:

Wspolczuje ci Tomek :D

Gdzie ja teraz bede kase wydawac?


Akwa 375l + sump 126l Odpieniacz ATI - Bubble Master 200,Lampa ATI Power Module T5 4x 80W ,Cyrkulacja pompy Tunze 6060-6080,Tunze -Nano Wavebox + Gł QuiteOne-4000l,GroTech - TEC III NG - dozownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALe sqrwysyny... ciekawe gdzie ten towar wyplynie, pewnie nie na allegro bo musieliby po jednej pompie sprzedawac zeby nie wzbudzac podejrzen. Stawiam na to ze beda probowali opylic to konkurencji.


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż każdy z nas teraz bedzie śledził pojawiający się sprzęt to szansa jest. W takich chwilach własnie powinniśmy działać wspólnie bez względu na podziały (baling kontra reaktor).

Ale boje się że złodzieje musieli mieć klijenta wcześniej - bo to na tyle specyficzny sprzęt że porównać go można chyba tylko do sportowych (takich na prawdę sportowych) aut.

Trzeba by jeszcze śledzić nowe wielkie akwaria - to też może być ślad.


240 l (120 dł 50 szer 40 wys) + 56 l sump, pompa glowna PH 802, cyrkulacja 900l/h + 500 l/h + 400 l/h + 240 l/h, oswietlenie NOWE 39W aquastar (T5) + 39W 4000K (T5) (12 godzin) + 2 X 39W 5000 K (6 godzin) bez odpieniacza, grzałka 150W, ok 20 kg żywej skały

forum wspinaczkowe Brytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a porozsylac maile po sklepach ze towar kradziony zeby nie kupowali niczego od podejrzanych osob hurtem i odrazu meldowali policji .. i w takim wypadku pozostanie zlodziejaszkom solic zupe ta sola :(:D

Qbab , a ja mysle ze nalezy wyciac caly temat i wtedy sledzic , bo byc mozliwe dajemy ostrzezenia zlodziejaszkom , moga tutaj kiedys przeciez wpasc w celu sprzedazy sol iczy pompek i po przeczytaniu tego wzsytkeigo zwieja :]

Usunmy caly temat i sledzmy , Allegro jak i w necie akwaria i sprzet w nich zawarty , wczesniej czy pozniej musi to wylesc ´na swiatlo dzienne !


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, alexw200 zapowiadal ze buduje wielkie akwarium :(

Ale na powaznie to sprzet jest tak totalnie specyficzny ze to MUSI gdzies wyplynac. Jesli nie maja klienta ktory wezmie wszystko to przeciez nie beda sprzedawac na Allegro po jednej pompie?

Mozliwe tez ze sprzet wyladuje za granica...


http://pl.reeflex.net/ - polskojęzyczny leksykon akwarystyki morskiej
_____________________________________________________________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pojawi sie u konkurencji. wystarczy ze kupi wtedy taki sam sprzet w hurtowni i pomalu moze sprzedawac legalnie ... a i konkurencji sie pozbyl i to dosc znanej w srodowisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podpowiadajcie zlodziejom co maja robic bo mi spalicie towar ! :( pisalem juz ze odbieram wszystko jak leci hurtem ! za polowe ceny ! :D Bitte melden :D

Przezut tony soli przez zielona tez organizuje na wlasna reke :D spox

"Zlodzieju" , jesli dygasz sie pisac ze swojego kompa (bo rzecz jasna ) to wal do kafei i daj mi cynk :D


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qr** zawsze tak jest jak ktoś jest ok dla ludzi do później mu los nóż w plecy. Tomek podaj numery fabryczne sprzętu do wiadomości to może gdzieś ktoś zauważy w handlu. Wyślij posta też na fora państw ościennych.


Czesc i dzieki za ryby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , ale jak tam pieczontki firmy zginely to koles pujdzie sprzeda wszystko cacy i jeszcze pieczatke przyprawi na koniec , przeliczy kase i wyjdzie :(

Dobra koniec zartow ... ;

pozdr..

Ps; A myslisz ze na pompahc sa jakies numery ? :]


Pozdrawiam Zbyszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za granice ? ups .. to pewnie do mnie albo do Swira :(

Tomek, przykro mi cholernie ale ... sklep na tak dziadowskiej ulicy sie az prosil o taka akcje :/. IMO i tak dlugo miales tam spokoj. Sam wiesz ze w Zabrzu sa ulice gdzie nie mozna otwierac zadnych sklepow jak Buchenwalczykow, Opolska, Sienkiewicza itp

Generalnie racja. Towar specyficzny i poza waskim gronem nie do opchniecia. Moze to nowa konkurencja w okolicy chciala sie "przywitac" z kolega po fachu ?


userbar548926yr3.gif ______________________________________________________

rekinekoh4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.